1:4
5:2
0:1

FB Hurrican Karlovy Vary - FBŠ SLAVIA Plzeň 8:9p
9. Jaromír Péc, 20. Adam Zahraj, 40. Adam Zahraj, 43. Ondřej Ančinec, 45. Jaromír Péc, 49. Adam Zahraj, 59. Martin Krejčí, 60. Filip Blažek - 9. Vladimír Buzický, 14. Hynek Mošna, 26. Matěj Soukup, 27. Filip Blažek, 31. Jakub Mikolášek, 40. Tomáš Vlček, 44. Šimon Dubský, 50. Filip Blažek, 63. Jakub Mikolášek; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 5:4; využití: 0:3; diváků: 67; zásahy brankářů: Martin Louda 23 - Michal Schödlbauer 23; po třetinách: 2:2, 1:4, 5:2, 0:1;
62:33
62:33
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Filip Blažek (8:9).
62:24
Komentář trenéra hostí (Lukáš Kubinec): Za zmínku stojí druhá třetina, jinak děs a bída, primadony na výletě. Doufám, že se probudíme a začneme v příštích zápasech hrát to, co umíme. Děkuji soupeři, který předvedl velmi sympatický a týmový výkon.
62:24
Komentář trenéra domácích (Miroslav Závora): "I přes absenci několika klíčových hráčů se nám dnes podařilo urvat bod, čehož si vážíme. Hráli jsme jednoduše, měli jsme dobrý tlak do brány a to nám přineslo úspěch. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za zápas."
59:31
Vlastní branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Blažek (8:8).
59:15
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
58:29
Rychlá kombinace domácích a máme tu další zápletku
58:28
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Krejčí, asistoval Tomáš Zdeněk (7:8).
58:05
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
54:52
Vyloučen hráč Tomáš Smolka družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
52:53
Domácí měli zajímavou standartku, kterou zakončil Ančinec střelou mimo
51:02
Střela Bigase tesně minula branku
50:00
Deset minut do konce a Slavie vede o dvě branky, uvidíme zda Vary ještě najdou síly na obrat
49:14
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Blažek, asistoval Hynek Mošna (6:8).
48:06
Zahraj se podruhé v oslabení dostal do samostatného úniku a opět byl úspěšný
48:05
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Adam Zahraj bez asistence (6:7).
47:51
Vyloučen hráč Štěpán Maaz družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hra rukou.
46:59
Domácím zatím chybí více přesnosti
44:27
Zdeněk posunul na pravé křídlo na volného Péce a ten střelou pod padajícím gólmanem snižuje
44:26
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jaromír Péc, asistoval Tomáš Zdeněk (5:7).
43:34
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Šimon Dubský, asistoval Vojtěch Porazil (4:7).
42:49
Smolka krásně prokličkoval hostující obranou a poté předložil volnému Ančincovi, který bez problémů snižuje
42:48
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Ančinec, asistoval Tomáš Smolka (4:6).
41:11
Vyloučen hráč Jaromír Péc družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
41:11
Vyloučen hráč Petr Pacanda družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku: 9-13
39:54
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Petr Pacanda (3:6).
39:46
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Adam Zahraj, asistoval Ondřej Ančinec (3:5).
38:41
Vyloučen hráč Tomáš Zdeněk družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
38:03
Ančinec hledal v přečíslení volného Péce, plzeňský obránce přihrávku zablokoval
36:45
Hosté hrají v plném počtu
34:45
Vyloučen hráč Filip Blažek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za držení.
34:00
Teď se hraje s minimem šancí na obou stranách, bojuje se spíše o střed hřiště
31:52
Med zůstal zcela nehlídaný na velkém brankovišti, jeho střelu však zneškodnil skvělým zákrokem Louda
30:10
Domácí nedokáží své šance proměnit a tak je trestá Mikolášek dalším gólem
30:09
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Adam Stejskal (2:5).
29:30
Mašáta hostující obrana do šance nepustila
26:38
Nádherný signál hostí na který Vary vůbec nedokázaly reagovat a Blažek střelou pod břevno navyšuje vedení
26:37
25:43
Soukup vystřelil a Louda měl zakrytý výhled a neměl tak šanci zasáhnout
25:42
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matěj Soukup, asistoval Petr Pacanda (2:3).
24:44
Teď je to spíše taková šavlovačka
22:47
Domácí teď dostali obranu Plzně pod tlak, jejich snažení přerušuje píšťalka rozhodčích
19:56
Zdeněk se neukvapil se zakončením a vybídl ke skórování Zahraje, který pět vteřin před koncem srovnává
19:55
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Adam Zahraj, asistoval Tomáš Zdeněk (2:2).
19:00
Střela Péce pouze do hrudi gólmana hostí
16:08
15:33
Domácí tlak končí střelou Krejčího mimo
14:08
Vyloučen hráč Vojtěch Porazil družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:08
Rychlá plzeňská kombinace a opět jde Slavie do vedení
13:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Hynek Mošna, asistoval Filip Blažek (1:2).
12:32
Vyloučen hráč Ondřej Ančinec družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
10:50
Po střele Mikoláška zazvonila tyč domácí klece
10:20
Zahraj teď zahodil jasnou gólovou šanci, když netrefil úplně odkrytou klec
09:00
Dlouho jsme čekali na první gól a nyní tu máme dva během osmi vteřin, nejprve Buzický procedil míček mezi rukou a tělem gólmana Loudy a poté bleskově vyrovnal po individuální akci Péc
08:24
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jaromír Péc bez asistence (1:1).
08:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Vladimír Buzický, asistoval Patrik Med (0:1).