1:5
0:4
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - Technology Florbal MB 1:13
27. Michal Tibitancl - 7. Jan Zoufalý, 10. Sebastián Šlechta, 13. Zdeněk Vyhnánek, 18. Sebastián Šlechta, 23. Radovan Kohút, 28. Jan Zoufalý, 28. Jakub Pařízek, 31. Filip Kučera, 35. Martin Sobotka, 45. Sebastián Šlechta, 48. Daniel Martínek, 54. Sebastián Šlechta, 59. Radovan Kohút; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Jakub Šítal 21 - Marek Macík 18; po třetinách: 0:4, 1:5, 0:4;
60:00
59:59
Počet střel za poslední třetinu: 6:8.
59:59
Komentář trenéra domácích (Jiří Kratochvíl): Dneska jsme předvedli nejhorší výkon sezony a prohráli zaslouženě. Soupeř byl jasně lepší.
59:59
Komentář trenéra hostí Martina Šáchy: Jsem rád, že jsme k zápasu dobře přistoupili a že jsme ho zvládli, k tomu jsme byli i celkem produktivní. Teď musíme co nejlépe zregenerovat na zítřek. Děkuji soupeři za férový zápas.
59:03
Beniačik si sám přeběhl hřiště, ale jehoo následná střela šla mimo bránu.
58:18
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Radovan Kohút, asistoval Adam Hájek (1:13).
56:50
Šítal pěkně zakročil proti boleslavskému útoku.
53:32
Camrdova střela po zemi do rohu Macíka nijak neohrozila.
53:04
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Sebastián Šlechta, asistoval Ondřej Pužman (1:12).
52:52
Timeout Technology Florbal MB
51:54
Hra se drží převážně na polovině domácích, už dlouho ale nepadla žádná branka.
49:53
Šítal si poradil s Pužmanovou střelou z velkého úhlu, poté na opačné straně neproměnil Camrda.
49:36
Kohútova střela šla mimo hřiště.
48:24
Holý naneštěstí pro Budějovice nevyužil sólo šanci před bránou soupeře.
47:22
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Daniel Martínek, asistoval Adam Hájek (1:11).
47:10
Míček vyslaný Brožkem proletěl těsně nad břevnem Macíkovy brány.
46:29
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
45:23
Fišera zpacifikoval Holého střelu.
45:18
Vyloučen hráč Štepán Švejda družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře.
45:12
Brožek nevyužil svou šanci před brankou.
44:24
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Sebastián Šlechta bez asistence (1:10).
43:14
Holý se trefuje těsně vedle brány.
42:21
Kohútova střela zacinkala o tyč Šítalovy branky.
41:52
Na míčku se drží hlavně Mladá Boleslav.
40:01
Počáteční buly třetí části zápasu opět ve porspěch hostí.
40:00
40:00
39:59
Počet střel za 2. část: 6:12.
39:50
Druhá třetina končí za stavu 1:9. Přinese třetí část hry nějaké převratné změny?
38:37
S Hájkovou střelou si Šítal poradil.
35:04
Morávek po přijetí nahrávky z rohu přestřelil.
34:14
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Martin Sobotka bez asistence (1:9).
32:53
Gucko si vyběhl do útoku a ztratil míček, který za něj přebral Vyhnánek, ale nevytvořil pro svůj tým pořádnou šanci.
32:20
Tinavského střela šla za bránu.
30:51
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Filip Kučera, asistoval Daniel Martínek (1:8).
30:28
Štíři nyní svou důslednou obranou zahánějí Boleslav do kouta.
27:47
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Pařízek bez asistence (1:7).
27:47
Boleslavští ale nezaspali a pro jistotu vedení ještě zvýšili o dva góly v jediné minutě.
27:19
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Ondřej Pužman (1:6).
26:10
Tibitancl si vybojoval míček, přeběhl s ním hřiště a podařilo se mu snížit na 1:5.
26:08
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Tibitancl bez asistence (1:5).
23:37
Vyhnánkova střela šla za mantinely.
22:12
20:02
Úvodní buly 2. třetiny ve prospěch hostí.
20:00
20:00
19:59
Počet střel za první třetinu utkání; Štíři 7, Boleslav 14.
19:58
Sekyrkova střela z úhlu minula bránu.
17:25
15:51
Brožek na Tinavského, jehož střelu vychytává hostující Macík.
14:33
Po Holého přihrávce Hanák bohužel pro něj přestřeluje.
12:26
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Zdeněk Vyhnánek bez asistence (0:3).
12:26
Další boleslavskou branku vstřelenou z otočky si připisuje Vyhnánek.
11:23
Kolínova přízemní střela zblokována Pařízkem.
09:15
09:15
Šlechta se proběhl přes hřiště, z mírné otočky vystřelil vzduchem a zvyšuje boleslavský náskok.
08:19
Šítal si připisuje pěkný zákrok proti boleslavské střele.
06:03
06:03
Poté, co se míček odrazil od Šítala, Zoufalý dorážel a otevřel tím skóre zápasu.
04:00
Hra je akční a přelévá se ze strany na stranu.
02:18
Vyloučen hráč Michal Tibitancl družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
00:27
Ihned po počátečním buly se domácí dostali do útoku, ale zatím bez úspěchu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou František Pangerl a Jiří Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Daniel Martínek, Michal Fišera, Sebastián Šlechta, Jan Zoufalý, Ondřej Pužman
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Jakub Šítal; hráči v poli: Jan Morávek, Michal Tibitancl, Tomáš Hanák, David Camrda, Patrik Holý