2:0
5:1
- : -

Kanonýři Kladno - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 8:2
20. Matyáš Bachmaier, 29. Matyáš Bachmaier, 36. Jakub Bohuslávek, 44. Vojtěch Balvín, 45. Matyáš Bachmaier, 47. Jan Pinkas, 49. Vojtěch Balvín, 51. Jakub Svoboda - 4. Matěj Jambor, 55. Marek Matoušek; rozhodčí: Nikola Staňková - Jan Husák; vyloučení: 1:2; využití: 2:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Libor Domkař 29 - Karel Hodík 47, Martin Baloun 5; po třetinách: 1:1, 2:0, 5:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Jana Buka: Na začátku zápasu jsme se trápili v koncovce, ale udrželi jsme kvalitu hry, diktovali tempo a vytvořili si další příležitosti, které se nám již dařilo proměňovat.
60:00
59:59
Kladno vyhrává i poslední třetinu na střely v poměru 15 ku 9.
59:59
Ondřej Neuman: "Dnes jsme nepracovali dobře na míčku 1-1 ani v agresivitě a dokončování protiútoků. Soupeř hrál stejně jako minule, s tím, že dnes jej podrželi klíčoví hráči a zařídili zlomové momenty. Nás čeká s tímto týmem mnoho utkání v nichž budeme s hráči pracovat na mnoha herních rolích - těšíme se na to!"
58:35
Blíží se nám poslední minuta zápasu.
55:30
Domácí nezvládli oslabení a inkasují druhou branku v tomto zápase.
54:49
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Marek Matoušek, asistoval Tomáš Josefovič (8:2).
52:50
Domácí budou hrát své první oslabení. Uvidíme, jak dopadne.
52:49
Timeout Kanonýři Kladno
52:49
Vyloučen hráč Vojtěch Novák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za vražení zády.
51:32
Domácí jakoby znovu ožili ve třetí třetině a sází jeden gól za druhým.
50:34
Jakub Bohuslávek se dnes opravdu činní. Dnes už vstřelil jednu branku a na další tři přihrál. Jen tak dál Kubo.
50:18
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Svoboda, asistoval Jakub Bohuslávek (8:1).
49:28
Nový brankář týmu hostů nezačal zápas úplně skvěle. Po pár minutách totiž inkasoval svou první branku v tomto zápase.
48:30
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Balvín, asistoval Milan Všetečka (7:1).
46:29
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Pinkas, asistoval Matěj Vencl (6:1).
46:29
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Baloun družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
44:54
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Vojtěch Novák (5:1).
44:54
Matyáš Bachmaier se svojí třetí trefou stává Hat-trickovým hrdinou. Gratulujeme Matyáši.
43:50
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Balvín, asistoval Matyáš Bachmaier (4:1).
43:50
Balvín se sotva podíval do zápasu a hned vstřelil branku.
43:03
Vyloučen hráč Matěj Jambor družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hrubost.
43:03
Hrubost se zde trestá a proto se Matěj Jambor ocitl na trestné lavici.
40:01
Poslední úvodní buly vyhrává hostující tým.
40:00
40:00
39:59
Končí nám druhá třetina a na střely je 15 ku 10 pro Kladno.
38:00
Brankář hostů je jasně proti inkasování další branky a pěkným zákrokem tak nechal stav utkání stejným.
35:18
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Bohuslávek, asistoval Matyáš Bachmaier (3:1).
35:18
Bohuslávkův náhlý pokus se proměnil v krásnou střelu na zadní tyč ze které je gól na 3:1.
34:40
Oba týmy chtějí vstřelit další branku ale bohužel se to ani jednomu nedaří.
33:26
Pozemní "kros" domácích se zdařil ale střela z toho nakonec nebyla.
31:15
Hosté se snaží srovnat ale domácí brankář je jasně proti.
28:29
Domácí se po krásně umístěné střele Bachmaiera dostávají do vedení.
28:19
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Jakub Bohuslávek (2:1).
23:35
Domkář předvedl další skvělý zákrok.
21:40
Skvělý návrat domácího hráče.
20:01
Kladno vyhrává i druhou úvodní buly tohoto zápasu.
20:00
20:00
19:59
Končí nám první třetina v poměru střel 30 ku 12 pro Kladno.
19:30
19:30
Domácím se konečně povedlo srovnat
18:35
Vyloučen hráč Štěpán Vácha družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře.
16:06
Diváci jsou dnes jasně na straně domácích.
12:16
Domácí si tvoří spoustu šancí ale ne a ne trefit branku natož jednu vstřelit.
11:32
Domkář právě předvedl skvělý zákrok.
10:40
V první třetině se toho zatím moc neděje.
09:29
Novák právě zastavil nebezpečný protiútok.
06:39
Nebezpečná standartka pro Kladno ze které však nic není.
03:09
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Matěj Jambor, asistoval Tomáš Josefovič (0:1).
03:09
Po Bohuslávkově nechtěné "malé domů" se poprvé mění skóre po skvěle zahrané standartce hostů.
00:45
Bohuslávkova "raketa" končí vedle branky.
00:01
Úvodní buly vyhrává domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nikola Staňková a Jan Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice: brankář: Karel Hodík; hráči v poli: Adam Kopal, Vojtěch Doleček, František Vrňata, Štěpán Vácha, Filip Gabriel
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Libor Domkař; hráči v poli: Vojtěch Novák, Jakub Svoboda, Jakub Bohuslávek, Matyáš Bachmaier, Filip Sochor