2:2
3:3
- : -

PANTHERS OTROKOVICE - FBŠ Hummel Hattrick Brno 7:5
1. Radim Jančík, 17. Radim Jančík, 30. Jan Michálek, 36. Ondřej Malý, 46. Jakub Haša, 55. Pavel Malošík, 60. Michal Samohýl - 24. Martin Umlášek, 29. Tomáš Popovský, 43. Tadeáš Dvořák, 51. Jan David Šamánek, 52. Tomáš Popovský; rozhodčí: Michal Havelka - Adam Hollósy; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Matěj Kubíček 23 - David Nečas 16; po třetinách: 2:0, 2:2, 3:3;
60:00
Střely ve třetí 9:12. Celkově 22:28 pro hosty.
60:00
Komentář vedoucího hostů Adama Hemerky (1): "První třetinu jsme nerozehráli podle našich představ, kdy jsme se na hřišti hledali. Do druhé části už jsme nastoupili jako nový a odhodlaný tým, který se zápasem chce něco udělat.
60:00
Komentář vedoucího hostů Adama Hemerky (2): Přebrali jsme otěže zápasu a vytvořili si nespočet šancí, které jsme bohužel nedokázali proměnit. Na týmu oceňuji bojovnost a touhu zvítězit. Gratuluji soupeři k výhře a přeji hodně štěstí do další fáze ligy.
60:00
Komentář trenéra domácích, Lukáše Ondrouška: "Dnes utkání, které mělo parametry play off, až na pár našich hluchých míst, kdy jsme se uspokojili skórem a přestali jsme hrát aktivně. Díky soupeřům, divákům, pořadatelům a rozhodčím."
60:00
59:50
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Samohýl bez asistence (7:5).
59:50
Samohýl sebral nahrávku a pohodlně skóruje.
59:23
Další nebezpečná střela, tentokrát do tyče
59:08
Další velká šance Brna, za Kubíčkem jen prošel míček na druhou stranu.
58:41
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
58:10
Brno v šesti.
56:06
Obrovské štěstí domácích, střela se odrazila od jednoho z hráče před bránou, ale míček jen protančil brankovištěm zase pryč.
54:38
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Malošík, asistoval Radim Jančík (6:5).
54:38
Nádherná akce a Otrokovice jsou znovu ve vedení.
54:20
V obrovské šanci Haša, ale v rozhodující moment přestřelil.
53:50
Hosté jsou teď aktivnější a tlačí se ke Kubíčkově bráně.
52:41
Ani Malý, ani Chudíček teď nepřekonali Nečase.
51:47
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Popovský, asistoval Jan David Šamánek (5:5).
51:47
Brno důrazné a je vyrovnáno.
50:45
Standardka z nebezpečné vzdálenosti pro hosty, domácí zeď střelu nepropustila.
50:08
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan David Šamánek, asistoval Tadeáš Dvořák (5:4).
47:55
Opět v akci hostující Hronek, jeho zakončení mířilo těsně vedle.
47:21
Chudíček do tyče.
46:32
Hronek to vodil pěkně, ale nakonec se k zakončení nedostal.
45:21
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Pavel Malošík (5:3).
45:21
Haša z přesilovky.
43:46
Vyloučen hráč Tadeáš Dvořák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
43:46
Zápas se přiostřuje.
42:42
Kahoun v šanci faulován.
42:07
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tadeáš Dvořák, asistoval Matyáš Kůra (4:3).
39:31
Vyloučen hráč Ondřej Kahoun družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hra rukou.
39:31
Na závěr třetiny se ještě vylučuje.
37:38
Javořík si chystal střelu, ale trefil hráče před sebou.
35:33
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ondřej Malý, asistoval Michal Samohýl (4:2).
35:33
Nečas vyrazil nad sebe a nevěděl, kde se míček nachází, načež Malý dorazil.
35:11
Kahoun do boční sítě.
34:14
Hronek dostal nabito, ale trefil jen vedle.
32:44
Ve velké šanci Malošík, Nečas zůstal v postoji.
31:50
Kopčil na konci přesilovky těsně vedle.
29:53
Vyloučen hráč Tomáš Popovský družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
29:53
První trest.
29:18
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jan Michálek, asistoval Ondřej Kowalik (3:2).
29:18
Michálek dostal nabito a nekompromisně proměňuje.
28:05
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Popovský, asistoval Jakub Beneš (2:2).
28:05
Na jedné straně Samohýl nedal, na straně druhé hosté skórují.
27:25
Kowalik vedle.
25:37
Kořének ze zákrytu, Nečas pozorný.
23:20
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Umlášek bez asistence (2:1).
23:20
Je sníženo.
22:48
Michálek hledal Malošíka, jenže ho hledal někde v rohu.
22:00
Brno se zatím snaží jít do toho tvrději než v první třetině.
20:00
20:00
Střely v první 6:7 pro Brno.
20:00
19:05
Jančík dával naslepo a našel Kořénka, který napodruhé poslal svůj pokus na Nečase, ten vyrazil.
17:40
Kowalik krásně obhodil beka a jeho ránu musel Nečas vyrážet do tyče.
16:18
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Radim Jančík, asistoval Jan Michálek (2:0).
16:18
Jančík se šťastně dostává do šance a tu proměňuje.
14:46
Kowalik osamocený na Nečase nevyzrál.
14:38
Pár hraničních zákroků už jsme viděli, sudí zůstávají v klidu.