2:1
2:2
- : -

FBC Došwich Milevsko - FK Slovan J.Hradec 4:5
21. Jakub Štván, 35. Martin Dolejš, 44. Martin Dolejš, 60. Martin Dolejš - 18. Václav Křenek, 20. Martin Novák, 26. Jaromír Žák, 41. Jakub Jindra, 49. Jakub Jindra; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 91; zásahy brankářů: Miloš Kahoun 15 - Jakub Rytíř 32; po třetinách: 0:2, 2:1, 2:2;
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: Domácí 16 hostí 6
59:59
Komentář trenéra hostů: Kvalitní a vyrovnané utkání z obou stran. Soupeř si vypracoval spoustu příležitostí ke skórování, které dokázal pochytat výborně chytající brankář. Ke konci zápasu jsme předvedli velmi bojovný a týmový výkon. Děkujeme soupeři za zápas.
59:59
Komentář trenéra domácích: V zápase jsme doplatili na zakončení, neproměňování ložených a brejkových situací, přestože po některých akcích zvonila tyč, bylo to málo. Soupeř byl v tomto ohledu daleko efektivnější. Děkujeme skvělým divákům a soupeři.
59:34
Timeout FBC Došwich Milevsko
59:34
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Martin Dolejš, asistoval Lukáš Trojáček (4:5).
59:34
Hattrick završil Martin Dolejš.
59:34
Domácí zkouší hru bez golmana.
59:04
Domácí v oslabení hrozí mnohem více než hostí.
58:03
V oslabení se dostal do útoku Martin Dolejš přihrál na bráchu a ten míjí prázdnou kasu.
57:58
Vyloučen hráč Jakub Kotrba družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:41
Výtečně Kahoun zachraňuje protiútok hostů.
56:07
Výborná přesilová hra domácích.
54:40
Vyloučen hráč Jaromír Žák družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
53:15
Střelu domácích vyráží Rytíř maskou.
51:44
Tlak domácích narůstá.
50:17
Domácí stálé tlačí, ale nedaří se jim vsítit gól.
48:31
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Jindra, asistoval Filip Kopřiva (3:5).
47:45
Výtečný MIloš Kahounů tasí další zákrok.
47:27
Vyloučen hráč Kryštof Süsmilich družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za bránění ve hře.
46:23
Soulek měl na zádech nalepené 2 hráče to mu však nedělalo problém a dostal se ke střele.
45:17
Domácí se dostávájí do varu.
43:45
43:45
Přesilovou hru domácích využívá Martin Dolejš střelou na zadní tyč.
42:11
Vyloučen hráč Vít Hovorka družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
42:11
Přesilová hra domacích.
40:31
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Jindra, asistoval Matěj Chalupa (2:4).
36:59
Vyloučen hráč Martin Dolejš družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
34:21
34:21
Krásné gesto jsme viděli od střelce gólu Martina Dolejše, který věnoval míček svému dědečkovi.
33:15
Hrůzy přihrávka před bránu na volného Strouhla bohužel neprošla a balón končí mimo.
31:30
Faul na Kahouna.
30:22
Kahoun zastavil míček na brankové čáře.
29:05
Fanoušci podporují domácí borce chorálem: Došwich do toho!!
27:32
Kahoun vytáhl opět úžasný zákrok.
27:01
Trojáček trefuje masku Rytíře.
26:01
Sísa tečoval střelu Strouhla mimo hřiště.
25:03
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jaromír Žák, asistoval Martin Novák (1:3).
25:03
Hosté se prosazují v oslabení.
24:23
Vyloučen hráč Jakub Jindra družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
23:59
Sísa zkoušel přihrát na Strouhala ale trefil se mimo hřiště.
22:28
Kahoun si výborně postavil bránu. Střela hostí se odrazila od spojnice domácímu gólmanovi mezi nohy.
21:52
Kahoun dnes předvádí fantastické zákroky.
20:51
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jakub Štván, asistoval Adam Černý (1:2).
20:51
Domácí našli recept na Rytíře.První branku domácích střílí Jakub Štván po asistenci Adama Černého.
19:19
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Martin Novák, asistoval Filip Kopřiva (0:2).
19:19
Ze standartní situace na velkém brankovišti se trefuje Novák.
18:20
Domácí zatím nenašli recept na Rytíře. Po třetí v zápase trefili tyč jeho svatyně.
17:45
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Václav Křenek, asistoval Martin Novák (0:1).
17:45
Po přihrávce před bránu se prosazuje Křenek.
16:35
Slovan zatím drží vynikající Rytíř.
15:55
Tlak domácích stále pokračuje. Hosté brání a vyhazují.
14:30
Skvělý blok domácího Trojáčka.
13:35
Dlouhý výhoz od Kahouna na Černého neprošel.
13:22
Černý zkoušel najít Strouhala před bránou, pas však neprošel.
12:15
Tlak domácích pokračuje. Gól jsme stále neviděli.
10:50
Strouhal opět v úniku sám na golmana neproměňuje.
09:54
Domácí v plném počtu.
09:50
Z přesilové hry hostů měli více šancí domácí .
08:45
Kahoun vytahuje jeden skvělý zákrok za druhým.
08:14
V oslabení se dostal ke střele Strouhal. Minul.
07:54
Vyloučen hráč Dan Hrůza družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za blokování hokejky.
07:54
Po faulu uvidíme přesilovou hru hostů.
06:02
Strouhal šel sám na golmana, ale trefil jen jeho masku. Štvám z dorážky přestřelil.
05:22
Standartní situace od hostující střídačky.
04:30
Na druhé straně vyráží střelu Kahoun maskou.
04:01
Marek Čáp zkusil střelu z půlky do šibenice hostující gólman však vytáhl skvělý zákrok.
03:00
Štván se pokoušel najít před brankou Adam Černého pas však zastavil hostující obránce.
01:40
První střely domácích se ujímá Martin Dolejš.
00:25
První střela hostů.
00:01
Úvodní buly pro Došwich.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Jakub Rytíř; hráči v poli: Tobiáš Jan Všechovský, Vít Hovorka, David Vettermann, Jakub Jindra, Jan Dítě
00:00
Line-up domácích FBC Došwich Milevsko: brankář: Miloš Kahoun; hráči v poli: Vojtěch Soulek, Václav Strouhal, Adam Černý, Jakub Štván, Kryštof Süsmilich
00:00
Dobrý den, vítejte u dnešního utkání, ve kterém domácí Došwich Milevsko přivítá Slovan Jindřichův Hradec.