4:1
3:0
- : -

PSN Tatran Střešovice - Florbal Chomutov 11:2
5. Ondřej Papoušek, 7. Matěj Horák, 9. Vojtěch Wojnar, 11. Matěj Moravec, 26. Matěj Šebek, 35. Jakub Kerzel, 37. Ondřej Papoušek, 40. Ivan Tomčo, 41. Ivan Tomčo, 43. Ivan Tomčo, 44. Ondřej Papoušek - 7. Petr Švehla, 29. Daniel Kellermann; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 1:9; využití: 3:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 10, Jan Buzík 2 - Ondřej Šrámek 23; po třetinách: 4:1, 4:1, 3:0;
60:00
Střely po 3. třetině: Tatran - 12, Chomutov - 2
60:00
Komentář trenéra hostí pana Marka Macury: v dnešním utkání jsem byli často vyloučení, přesilové hry soupeř trestal. Děkuji za zápas a soupeři přeji štestí v dalšách zápasech.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Lukáše Langera: Ať už výsledek vypadá jednoznčně, zápas tak ale nevypadal. Spousta individuálních nevynucených chyb, které soupeř nepotrestal. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
58:36
Vyloučen hráč Daniel Kellermann družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za držení.
58:36
10. vyloučení tohoto utkání..
55:39
Vyloučen hráč Vojtěch Wojnar družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
55:39
První dnešní přesilovku si zahraje i Chomutov
54:50
Faul, faul, faul..
51:36
Vyloučen hráč Matěj Martinovský družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
51:36
Tatran si zahraje osmou přesilovku v tomto utkání..
43:54
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Papoušek, asistoval Ondřej Horažďovský (11:2).
43:54
Papoušek střelou zápěstím na bližší tyč kompletuje svůj dnešní parádní hattrick
42:46
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ivan Tomčo z trestného střílení (10:2).
41:44
41:44
A další dvojka..
40:55
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ivan Tomčo, asistoval Matěj Moravec (9:2).
40:55
Dvojice Tomčo - Moravec předvádí své kvality
40:37
Vyloučen hráč Daniel Kellermann družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování.
39:12
Vyloučen hráč Ondřej Holubář družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
39:12
Máme tu další vyloučení..
38:12
Tatran v dalších šancích, ale zakončení se nedaří
36:18
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Papoušek, asistoval Adam Šroubek (7:2).
36:18
Papoušek vymetá a připisuje si další bod.
34:20
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jakub Kerzel, asistoval Matěj Moravec (6:2).
34:20
Pravá, levá, pocemkamdeš, Kerzel si vymíchal chomutovského brankáře a navyšuje na 6:2
33:54
Tatran přesilovku opět nevyužil
31:54
Vyloučen hráč Filip Samuel Dušek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
31:54
Tatran má další šanci navýšit skóre v přesilovce
28:08
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kellermann, asistoval Martin Peksa (5:2).
28:08
Neskutečnou parádu teď předvedl chomutovský Kellermann, kdy si prošel pět hráčů a úspěšně zakončil střelou pod ruku Jurca!
27:02
Dušek super střela, ale branku těsně minul
25:02
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Matěj Šebek, asistoval Michael Kočandrle (5:1).
23:09
Tatran svou třetí přesilovku nevyužil
22:06
Wojnar trefuje tyčku
21:09
Vyloučen hráč Martin Peksa družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
Vyloučen hráč Jakub Holovej družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
13:50
Tatran je už asi 2 minuty v kuse na balónku ale zatím bez zakončení
12:20
Chocholovský střílí nad
10:39
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Matěj Moravec, asistoval Ondřej Papoušek (4:1).
10:39
Moravec neskutečnou trefou v přesilovce posílá Tatran do vedení už o 3 branky
08:52
Vyloučen hráč Petr Švehla družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra bez hokejky.
08:52
Tatran si zahraje přesilovku
08:03
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Wojnar, asistoval Ondřej Horažďovský (3:1).
08:03
Wojnar z dorážky
07:23
Moravec z dorážky smolně trefuje jen soupeřovu hůl
06:53
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Švehla, asistoval Jakub Holovej (2:1).
06:53
Švehla snižuje na 1:2 po krásné nahrávce od Holového
06:06
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Matěj Horák, asistoval Ondřej Horažďovský (2:0).
06:06
Horák trefuje odkrytou bránu a navyšuje na 2:0
04:49
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Papoušek, asistoval Jan Faitenhanzl (1:0).
04:49
Papoušek excelentním one-timerem otevírá skóre dnešního zápasu!