2:3
1:2
- : -

Prague Tigers - BLACK ANGELS 4:10
3. Vojtěch Řádek, 29. Jiří Navrátil, 38. David Koudelka, 44. Jakub Vaněk - 12. Matyáš Pik, 14. Matyáš Pik, 14. Adam Bouček, 15. Matouš Burian, 19. Tobiáš Hejda, 23. Lukáš Staněk, 24. Jan Muller, 31. Matouš Burian, 45. Thomas Heřmanský, 47. Tobiáš Hejda; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 5:3; využití: 0:2; diváků: 158; zásahy brankářů: Jiří Kuchař 8, Adam Trubka 39 - Tomáš Ernée 30; po třetinách: 1:5, 2:3, 1:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích Prague Tigers - Vladimír Jambor: Prohra jde za mnou, netrefil jsem sestavu. Pro nás jsou to cenné zkušenosti. Gratuluji soupeři k zaslouženému vítězství a také divákům, kteří si našli cestu cestu na dnešní utkání.
59:59
Komentář trenéra hostů Black Angels - Jakub Zalubil: Naše výkony se postupně zlepšují v NHL hracím módu a první půlka byla od nás, jak bychom si představovali. Věříme, že o víkendu potvrdíme a třeba se vyhneme dalším zápasům. Děkujeme soupeři za fér utkání a za využití domácí arény.
53:56
Vyloučen hráč Tomáš Čáslava družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:39
Tigers jsou v plném počtu, Stránský nám slíbil nějaký golaso, tak uvidíme
52:37
Hosté odpočívají při přesilovce a ťukají si balonek na vlastní polovině, jejich trenér je cepuje, že stojej, asi poslouchali Bereniku Kohoutovou
51:33
Vyloučen hráč Miloslav Stránský družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
48:51
Stránský nyní přitvrdil v souboji s Boučkem a získává balonek, ale poté ho hnedka ztrácí a na Trubku se valí další útok
46:36
Tak tohle se tgrům nepovedlo, opět prohraný souboj v rohu hřiště a je z toho čakovická desítečka
46:35
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tobiáš Hejda, asistoval Adam Bouček (4:10).
44:57
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Thomas Heřmanský, asistoval Matyáš Pik (4:9).
44:30
Štellner se snaží aktivně napadat rozehrávku Black Angels, ale zatím si připadá jako na kolotoči
44:03
Soukup nyní zabránil skvělým blokem jasné brance
43:03
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Vaněk, asistoval Jiří Navrátil (4:8).
43:03
Sval utíká všem, stačil vykoupat brankáře hostí a nižuje na rozdíl 4 branek
41:56
Vyloučen hráč Ondřej Kasan družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:07
Vyloučen hráč Tomáš Čáslava družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
41:07
Čáslava naprosto nepochopitelně zrušil Nebřenského, nechal mu v souboji koleno, ale rozhodčí dává jen dvě minuty, asi se čeká na větší vraždu
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: Prague Tigers 9 Black Angels 21
37:50
Řádek předložil Koudelkovi a ten se prostě nemýlí a vstřeluje kontaktní branku na 3:7
37:35
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Koudelka, asistoval Vojtěch Řádek (3:8).
37:17
Utkání sleduje 158 neplatících diváků, děkujeme!
31:40
Vyloučen hráč Vojtěch Řádek družstva Prague Tigers na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:58
Vyloučen hráč Jan Muller družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
30:08
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian, asistoval Marek Fryš (2:8).
29:34
Ondra Kasan zabojoval v rohu a v rovném souboji vyndal jendoho z hostů za mantinel a jde si k nám sednout
29:33
Vyloučen hráč Ondřej Kasan družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
28:20
Jiří Navrátil natahuje a trefuje nad nohu brankáře, bude se konat obrat?
28:18
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jiří Navrátil, asistoval Ondřej Kasan (2:7).
23:05
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Muller, asistoval Marek Čejka (1:7).
22:43
Přesilovka se nepovedla dle představ domácí střídačky a po krásné krosové přihrávce se trefuje Lukáš Staněk
22:36
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Staněk, asistoval Adam Bouček (1:6).
21:30
Domácí se zatím brání přesilové hře Black Angels vcelku úspěšně, nepustili je do zakončení, ale nyní nastupuje hostující Burian
20:39
Vyloučen hráč Jakub Štellner družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
18:44
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tobiáš Hejda, asistoval Matouš Burian (1:5).
16:25
Domácí Sgall natáhl od mantinelu a trefil pouze brankáře do ramene, stav zůstává pořád stejný
15:31
Hosté na balonku a domácí se pouze brání
14:55
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian, asistoval Tomáš Ernée (1:4).
14:55
Hostující Burian utekl po výhozu brankáře a natáhl od mantinelu do šibenice na vzdálenější tyč
13:48
Hosté se trefují ze dvou útoků a stav je rázem 1:3. Domácí vyklízejí pozice, krosy chodí mezi nimi jako Martin Fenin z hospody
13:37
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Adam Bouček, asistoval Matouš Burian (1:3).
13:16
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matyáš Pik, asistoval Adam Bouček (1:2).
11:17
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matyáš Pik, asistoval Matouš Burian (1:1).
11:17
Máme vyrovnáno! Bohužel po souboji v rohu ztrácíme balonek a Burian nachází zcela nepokrytého Pika a ten trefuje na 1:1
10:38
Omlouvám se za neaktivitu vinou špatného připojení Čakovic, asi se nezaplatila faktura, tak dokončíme tento textový přenos na hotspotu
04:30
Tribuny jsou plné k prasknutí a lidé se stále štosují u vchodu, snad Tygrovi budou stačit lístky
03:54
Sval Vaněk napadá jako smyslu zbavený, je vidě, že by rád porazil svůj bývalý tým
02:46
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vojtěch Řádek bez asistence (1:0).
02:46
Řádek trefuje odkrytou vzdálenější tyč a stav je 1:0!
02:14
Black Angels mají šanci ze standardní situace, ale trefují dveře místní strojovny
01:39
Hosté hrozí z rychlého protiútoku, ale Burian netrefuje branku a domácí zakládájí nový postupný útok
00:30
David Sgall hned zahrozil z první šance, ale trefuje pupíček hostujícího brankáře
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Tomáš Ernée; hráči v poli: Tobiáš Hejda, Jan Muller, Tomáš Čáslava, Marek Fryš, Ivo Žaloudek
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Jiří Kuchař; hráči v poli: Mikuláš Nebřenský, Ondřej Kasan, Jakub Vaněk, David Sgall, Vojtěch Řádek
00:00
Vítáme Vás z Čakovic, kde se dnes proti sobě postaví oba rivalové Prague Tigers a celek Black Angels. Dnešní derby hodně napoví o tom, kdo bude před posledním kolem v lepší výchozí pozici pro případný postup, ale i baráž v CE lize juniorů! Minulé střetnutí nabídlo velmi zajímavé utkání plné branek i červených karet, jak to dopadne dnes?! Vše nám napoví nálsedující dvě hodiny! Pomalu se usaďte a za 15 minut začínáme!