0:1
1:2
- : -

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - PSN Tatran Střešovice 1:5
58. Matěj Jambor - 13. Matěj Šebek, 19. Michael Kočandrle, 26. Jan Faitenhanzl, 51. Matěj Moravec, 59. Kryštof Maňour; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 1:2 + Tomáš Navrátil 5 + ČK3; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Karel Hodík 49 - Lukáš Kříž 30; po třetinách: 0:2, 0:1, 1:2;
60:00
Komentář trenéra hostí Jakub Menharta: První třetině hrozná a několik našich fatálů díky individuálním chybám v rozehrávce.. Ve druhé velké zlepšení po všech směrech. Vyloučení ve třetí třetině nepotřebuje komentář. Doufám, že se z toho poučíme a nic takového se už nebude opakovat. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích - Ondřej Neuman: "Zatím mi kluci dali vždy důvod, abych je chválil. Dnes to tak nevidím, jsem hodně kritický. Velice zabrzděný výkon bez agresivity do útoku, žádný tah do branky a velice špatná hra 1-1 v útočné fázi. Celková absence organizace hry, naivita a momenty nepochopitelné lehkovážnosti. Z tohoto zápasu jsme si měli vzít mnohem více zkušeností, snad vezmeme alespoň ponaučení."
60:00
59:59
Počet střel 3. třetina: 17:18
58:12
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Kryštof Maňour bez asistence (1:5).
57:15
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Matěj Jambor, asistoval Adam Pospíchal (1:4).
50:42
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Matěj Moravec, asistoval Ondřej Papoušek (0:4).
50:36
Timeout FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
46:26
Vyloučen hráč Tomáš Navrátil družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
46:26
46:26
Vyloučen hráč Tomáš Navrátil družstva PSN Tatran Střešovice na 5 minut za nesportovní chování.
46:26
Vyloučen hráč Tomáš Navrátil družstva PSN Tatran Střešovice do konce utkání.
44:31
Vyloučen hráč Filip Bezpalec družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé části 9:21
40:00
25:16
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jan Faitenhanzl, asistoval Vojtěch Wojnar (0:3).
20:00
20:00
Počet střel v první části 5:15
20:00
18:54
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michael Kočandrle, asistoval Vojtěch Wojnar (0:2).
18:54
Tentokrát již zdařená situace dva na jednoho.
17:40
Tatran v situaci dva na jednoho, zastaveni nepřesnou přihrávkou.
13:40
David Weigner narušil rozehrávku a šel sám na brankáře, ale nedokázal si poradit.
12:04
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Matěj Šebek, asistoval Michael Kočandrle (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Tomáš Navrátil, Matěj Vavroušek, Matěj Horák, Ivan Tomčo, Ondřej Papoušek
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice: brankář: Karel Hodík; hráči v poli: Adam Kopal, Štěpán Vácha, Filip Bezpalec, Martin Šolaja, František Vrňata