1:1
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - FB Hurrican Karlovy Vary 7:4
2. Václav Hajšman, 9. Tomáš Holeček, 16. Vít Malý, 21. Tomáš Holeček, 30. Jaroslav Konopík, 37. Václav Hajšman, 45. Štěpán Plachý - 1. Tomáš Zdeněk, 4. Jaromír Péc, 10. Adam Zahraj, 58. Tomáš Smolka; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 1:5; využití: 2:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Matěj Urban 26 - Martin Mičiak 13, Roman Zápolský 20; po třetinách: 3:3, 3:0, 1:1;
60:00
Komentář metodika hostí pana Kratochvíla: Dnes karlovarští trenéři nasadili do utkání šest hráčů, kteří pravidelně juniorku zatím nehráli. Někteří další nastupovali na jiných postech a na zápas to mělo logicky vliv. Některé pasáže utkání ale byly dobré a to je pro tyto hráče příslib. Jen škoda, že se utkání nezúčastnili další karlovarští dorostenci, kterým by právě tahle utkání pomohla.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Boháče: Odmakaný zápas od celého týmu od začátku až do konce. Konečně jsme hrali co jsme si řekli. Pár drobností tam bylo, ale tři body jsou doma. Děkujeme za soupeři za zápas
57:27
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Smolka, asistoval Tomáš Zdeněk (7:4).
54:38
Vyloučen hráč Jaromír Péc družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:22
Vyloučen hráč Tomáš Zdeněk družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
53:50
Baštýn pouze do středu golmana.
51:50
Hra se začíná přiostřovat.
51:25
Malý si teď vysloužil pochvalu z vlastních řad, kdy byl povalen u mantinelu, rychle vstal, sebral hokejku, která se ocitla mimo hřiště, naskočil zpátky a zachránil situaci.
50:26
Vyloučen hráč Martin Kasa družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání.
46:56
Holeček předvedl krásný gól, bohužel nebyl uznán, jelikož byl vstřelen vysokou holí.
45:37
Winter sám na bránu, byl však zblokován.
44:23
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Štěpán Plachý, asistoval Tomáš Holeček (7:3).
39:39
Bigas odmítá pustit plzeňáky na vlastní polovinu.
37:24
Weber vykrývá zadnicí Smolkovo prudkou střelu.
36:09
Plzeň teď na Vary vytváří velký nátlak. Kůs zkouší jednu za druhou, Hajšman skóruje.
36:08
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Hajšman, asistoval Jaroslav Konopík (6:3).
35:06
Winter prokličkoval celé hřiště, při střele byl však zblokován Zahrajem.
34:08
Malý vyčkával na střelu příliš dlouho, poté byl skolen za mantinel. Naštěstí se zlobí pouze na sebe.
33:33
Urban je tuto třetinu namlsaný, Vary střílí o sto šest.
31:48
Zdeněk opět nebezpečný, Zahraj také několikrát střílí, Urban oba dva vychytává.
29:53
Naopak, Konopík v úniku a skóruje.
29:52
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jaroslav Konopík bez asistence (5:3).
29:52
Střídání brankáře. Nový brankář Roman Zápolský družstva FB Hurrican Karlovy Vary
28:45
Hosté si také vyzkouší přesilovku. Využijí ji jako již dvakrát domácí?
28:44
Vyloučen hráč Štěpán Plachý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:30
Denisov vysoko nad.
26:44
Mašát sám na golmana, domácí obrana Urbana nenechala v situaci samotného.
25:15
Řeřicha zpracoval Winterovu přihrávku, hostující golman stěží chytal.
24:31
Zdeňkovu střelu vykopl Varta kotníkem.
23:37
Zahraj zahrál situaci dobře, chybělo pouze přesné zakončení.
22:44
Baštýn zblokován hostující obranou.
22:06
Urban vychytává Krejčího z půlky.
20:30
Domácí opět využívají přesilové hry a ujímají se vedení.
20:29
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Tomáš Holeček, asistoval Jiří Varta (4:3).
17:35
Kombinaci Winter - Malý - Konopík bohužel hostující golman zastavil.
15:37
Malý vrací úder.
15:36
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vít Malý, asistoval Štěpán Plachý (3:3).
14:39
Bigas skolil Malého.
14:38
Vyloučen hráč Vojtěch Bigas družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
14:21
Řeřicha opět jako poslední hráč blokuje Vary.
09:12
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Adam Zahraj, asistoval Tomáš Smolka (2:3).
08:44
Holeček se sám probojoval k bráně a po zásluze zakončil.
08:43
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Tomáš Holeček bez asistence (2:2).
07:30
Na hřišti dominují spíše Vary.
06:10
Péc z otočky rovnou do vlastního golmana.
05:05
Holeček střílí z těsné blízkosti, hostující gólman má vše pod kontrolou.
03:31
Po chybě na středu hřiště je Plzeň potrestána.
03:30
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jaromír Péc, asistoval Jan Mašát (1:2).
02:27
První střela Varů - gól, první střela Plzně - gól. Hra se již od začátku přelévá ze strany na stranu.
01:24
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Hajšman, asistoval Vít Malý (1:1).
00:31
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Zdeněk, asistoval Ondřej Ančinec (0:1).
00:01
Úvodní buly vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Franc a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Martin Mičiak; hráči v poli: Ondřej Ančinec, Martin Krejčí, Tomáš Smolka, Adam Zahraj, Tomáš Zdeněk
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Matěj Urban; hráči v poli: Vojtěch Řeřicha, Jiří Winter, Tomáš Holeček, Štěpán Plachý, Jan Baštýn
00:00
Krásné nedělní odpoledne, vítejte na posledním zápase koše B, kde se v odvetném utkání střetnou domácí FbC Plzeň proti Hurikánům z Karlových Varů. Plzeň má dnes poslední možnost skórovat. Zápas za čtvrt hodiny začíná.