2:2
2:2
- : -

FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice 7:4
10. Daniel Chatrný, 14. Daniel Chatrný, 15. Jakub Fanfrla, 25. Jakub Nota, 36. Martin Kašík, 50. Pavel Hurta, 53. Daniel Chatrný - 32. Ondřej Čech, 40. Adam Palčinský, 46. Martin Sedláček, 51. Matyáš Gryz; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 7 + Dalibor Baláš 5 + Daniel Chatrný OS:4; využití: 1:2; diváků: 86; zásahy brankářů: Ivo Sikora 23 - Patrik Plevák 25; po třetinách: 3:0, 2:2, 2:2;
60:00
Střely v 3. třetině: 9 - 12.
60:00
Komentář k utkání domácího trenéra Jozefa Gregy: Dnešní zápas ve vysokém nasazení jsme zvládli bravůrně vzhledem na velké množství oslabení na naší straně. Děkuji klukům za nasazení a příjemný výkon, máme se od čeho odpíchnout dále. Děkujeme soupeři.
60:00
Komentář k utkání trenéra hostí pana Jiřího Gurkovského: Protože jsme si povinnosti splnili už včera, dali jsme dvou elitním formacím pohov a nechali hrát kluky z širšího kádru a dorostu. Škoda, že nám chyběla kvalita v přesilovce. Ceníme si postupu do TOP 12ky.
60:00
59:24
Vyloučen hráč Daniel Chatrný družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nesportovní chování.
59:24
Vyloučen hráč Daniel Chatrný družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:24
Vyloučen hráč Daniel Chatrný družstva FBC ČPP OSTRAVA - osobní trest.
57:42
Vyloučen hráč Jan Toman družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
55:18
Soukup si šikovně poradil se dvěma hráči, avšak následující přihrávku moc dobře nevyřešil.
52:34
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Šimon Soukup (7:4).
52:34
Soukup rozehrává standartku na Chatrného, ten šikovně zakončuje.
52:02
Chatrný na útočné polovině ztrácí.
50:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Matyáš Gryz, asistoval Martin Sedláček (6:4).
50:49
Čech na Sedláčka, který šikovně jednou rukou posunul na Gryze, který se nemýlil a snižuje na 6:4.
49:31
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Pavel Hurta, asistoval Jakub Nota (6:3).
49:31
Hurta zvyšuje na 6:3.
48:44
Vítkovický protiútok zastavuje Nota.
47:40
Fatál od Adama Mikoláše.. Palčinský přestřeluje.
45:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Sedláček, asistoval Matyáš Gryz (5:3).
45:57
Gryz zpoza branky šikovně našel dobře připraveného Sedláčka, který snižuje stav na 5:3.
44:52
Hra je nahoru dolů.
42:32
Chatrný si šikovně projel celé hřiště, nahrává na Hurtu, ale ten přestřeluje.
39:59
V poslední vteřině zahrozili Vítkovičtí ze standartní situace nedaleko velkého brankoviště. Míček po střele poletoval ve vzduchu jako motýl, kdy nejzkušenějším lovcem se ukázal býti Sikora a zmocnil se balónku těsně před sirénou ohlašující konec druhé části.
39:46
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Palčinský, asistoval Martin Sedláček (5:2).
39:46
Palčinský ze své tradiční pozice nachází místečko nad Sikorovým ramenem.
39:30
Vyloučen hráč Pavel Hurta družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
39:30
Dnes již tradičním trestem vedoucím na dvě minuty se provinil Hurta.
38:30
Vyloučen hráč Vojtěch Šimík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra rukou.
38:30
Síly na hřišti se na chvíli vyrovnají, Šimík zahrál rukou.
38:00
Znovu v souboji Palčinský - Sikora úspěšnější brankář domácího celku.
37:20
Vyloučen hráč Dalibor Baláš družstva FBC ČPP OSTRAVA na 5 minut za hrubost.
37:20
Soukup po Chatrného přiťuknutí přinutil Pleváka k exkluzivním zákroku.
37:20
Baláš nevybíravě poslal Gryze na pořadatelský stolek a odslouží pětiminutový trest.
37:03
Přindiš na poslední chvíli tečoval Palčinského zápěstí za mantinel.
35:37
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Martin Kašík, asistoval Šimon Soukup (5:1).
35:37
Kašík ze stejného místa jako jeho kolega Chatrný vymetl pravou šibenici.
35:18
Chatrný od mantinelu do Pleváka.
34:26
Vyloučen hráč Jan Toman družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
34:26
Toman stál moc blízko a půjde si odsedět dvě minuty.
34:00
Přesilová hra nabídla několik slibných šancí hostujícího týmu. V největší se ocitl Palčinský, ale ani jeho šance brankou neskončila.
31:54
Vyloučen hráč Matěj Přindiš družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
31:54
Za dvanáct minut hry FBC vyfasovalo už čtyři dvouminutové tresty. Viníkem posledního přestupku Přindiš.
31:24
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Čech, asistoval Vojtěch Šimík (4:1).
31:24
Vítkovice využívají přesilovku a Čech z pravé strany po Šimíkově přihrávce snižuje.
31:10
Vyloučen hráč Martin Kašík družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hra rukou.
30:10
Sikora akrobaticky ve stylu Dominika Haška zasáhl proti Popalově nepříjemnému zakončení.
29:23
Chatrný po zemi, Plevák v permanenci.
28:58
Chatrný si vykoledoval rozehrávku, z níž těsně minul Plevákovu svatyni.
27:51
Hurta vyslal křižnou přihrávku na Fanfrlu, jenž míjí o pár centimetrů pravou tyč.
26:38
Soukup se vytočil zpoza brány, ale brankový zápis mu překazil pozorný Plevák.
26:00
Šimík v tutovce selhal a promáchl.
25:13
Čech z voleje za mantinel.
24:58
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Jakub Nota, asistoval Martin Kašík (4:0).
24:58
Sikora nejdříve dobře zakročil a následně založil protiútok, v němž Kašík naservíroval Notovi lahůdku do prázdné brány.
24:31
Vyloučen hráč Richard Pum družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
24:20
Sedláček si svou aktivitou vynutil faul na Pumovi.
23:23
Hurta v úniku odzbrojen.
21:52
Hurta okamžitě po návratu do hry v šanci. Jeho volej netrefil zařízení.
21:42
Sedláčkův pokus měl gólové parametry. Nakonec jej však opět do zámezí tečoval Chatrný.
21:16
Čech tentokráte zblokován Chatrným.
20:22
Čechův pokus likviduje Sikora.
20:01
Vitkovičtí vstoupí do druhé části v početní výhodě.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: 13 - 5
20:00
19:51
18:42
Ostrava měla velké štěstí, to když Sedláček trefil břevno, od kterého se míček odrazil těsně před čáru a poté odskočil pryč.
17:06
Pum špatnou rozehrávkou nabídl šanci Vítkovic. Ti s tím nenaložili nejlépe.
14:41
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Jakub Fanfrla, asistoval Pavel Hurta (3:0).
14:41
Nechytatelnou střelu nad rameno Pleváka vyslal Fanfrla.
13:29
13:29
Až svou druhou příležitost během jednoho střídání dokázal zužitkovat Chatrný.
12:15
Jedna sekera střídá druhou.
11:01
Soukup z otočky do nohou Pleváka.
09:07
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Ivo Sikora (1:0).
09:07
Sikora nejdříve lapil střelu vítkovického útočníka, aby pak mohl najít dlouhým výhozem Chatrného, který mazácky pod nohou procedil míček do vítkovické klece.
08:13
Projektil z Kašíkovi hole proletěl těsně nad břevnem vítkovické brány.
07:43
Míček v zámezí. Kdo se poslední dotkl míčku není jasné. Následuje buly na polovině hřiště.
06:30
Povedená střela Hurty končí v náručí Pleváka.
05:31
Míček propadl až k Palčinskému, který se rázem ocitnul sám před gólmanem. Následná střela však neměla gólové parametry.
04:32
Vyloučen hráč Martin Sedláček družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
04:32
Sekáním se provinil Sedláček, když holí přetáhl Přindišovu hokejku.
04:23
Chatrnému byla odpískána vysoká hůl. Ten s výrokem rozhodčího hlasitě nesouhlasí.
03:56
Hurta v šanci. Rána mířila vedle branky.
03:20
Kašík nastřeluje z tahu levou tyčku Plevákovi branky.
02:10
Honza Toman se elegantně vyhnul napadajícímu Hurtovi. Do větší příležitosti však špatnou přihrávkou nedokázal dostat své spoluhráče.
01:00
Soukup promarnil velkou příležitost z hranice velkého brankoviště.
00:28
První zákrok v tomto utkání si připisuje Sikora.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Patrik Plevák; hráči v poli: Jan Toman, Vojtěch Šimík, Jakub Neděla, Ondřej Čech, Filip Krčmář
00:00
Line-up domácích FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Ivo Sikora; hráči v poli: Adam Mikoláš, Jakub Fanfrla, Jakub Nota, Pavel Hurta, Martin Kašík