0:1
2:0
- : -

BLACK ANGELS - FBC Štíři Č. Budějovice 7:2
3. Lukáš Staněk, 9. Thomas Heřmanský, 11. Marek Nachtmann, 11. Lukáš Staněk, 18. Tomáš Čáslava, 51. Matyáš Pik, 53. Tomáš Čáslava - 14. Patrik Holý, 27. Tomáš Brzobohatý; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Šimon Zídek 14 - Kryštof Ernst 33; po třetinách: 5:1, 0:1, 2:0;
60:00
Komentář trenéra p. Zalubila: Dnes jsme utrpěli výhru. Po rychlém sledu branek jsme se uspokojili a přestali hrát. Druhá třetina úplně strašná, třetí dobývání betonárky. Jsme rádi za výhru a uvidíme, co bude.
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině 15.4.
59:59
Komentář trenéra p. Kratochvíla: Zkusili jsme dnes beton, kluci obětavě bojovali a kdybychom byli produktivnější, tak kdo ví... Jsem rád, že končí kvalifikace, trochu si odpočineme a začne pro nás soutěž.
56:47
Vyloučen hráč Daniel Kolín družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování hokejky.
55:47
Nějak není moc o čem psát. Kluci běhají, balónek jezdí po hřišti,...
52:47
Levá pravá, pravá, levá Staněk na Čáslavu a je to šťastných 7
52:47
Úklidová četa pořadatelů v akci. Hostující brankář se koupe ve vlastním brankovišti.
52:46
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Čáslava, asistoval Lukáš Staněk (7:2).
50:48
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matyáš Pik, asistoval Marek Fryš (6:2).
50:48
zbytečná malá domů u hostů pramení v 6. gól pro domácí
47:40
Gólman hostů vytáhl další střelu.
46:00
Staněk předložil Pikovi, Pik bohužel do gólmana.
44:36
Blaci se dokážou dostat do zakončení, bohužel od té doby co dali pátý gól, tak šance nekončí od té doby gólem.
34:30
Máme zde i ukázku šermu v podání playerů Krahulce a Brzobohatého.
33:25
Budějovičtí v prapodivném obranném valu ve své čtvrtině hřiště.
28:38
Vyloučen hráč Tomáš Brzobohatý družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
26:51
první gólovka druhé periody končí v sítí čakovických
26:50
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Brzobohatý bez asistence (5:2).
25:55
Doposud nejzajímavějším momentem třetiny je diskuze domácího kapitána a jednoho z rozhodčích.
25:23
O zábavu se nám ve druhé třetině stará predevším DJ.
23:07
Druhá třetina zatím bez většího vzrušení
20:50
Vyloučen hráč Marek Fryš družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetine BA: 12 ČB 7
17:58
17:58
STANĚK rychlostí nadopovaného ježka míjí stolek časomíry a už zde máme pověstného bůra. Čáslava na jistotu do prázdné klece.
16:23
Müller, Heřmanský a Veverka rozvinuli na polovině soupeře tzv. umbrellu, nicméně, neprší.
13:29
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Patrik Holý, asistoval David Camrda (4:1).
13:29
Holý z brejku poslal černo-bílé bleky včetně brankáře Zídka na párek.
13:02
Komando Staněk, Pik, Čáslava je dnes při chuti. Tentokrát své choutky však neokořenili.
12:32
Po dlouhé době zákrok pro Zídka
11:10
Po úvodní dejme tomu vyrovnané části se andílci chopili kormidla a o osudu utkání je věřme tomu rozhodnuto.
10:38
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
10:38
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Staněk, asistoval Tomáš Čáslava (4:0).
10:26
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Marek Nachtmann, asistoval Ondřej Mergl (3:0).
08:19
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Thomas Heřmanský, asistoval Tomáš Čáslava (2:0).
02:41
02:41
Staněk projel jako nůž máslem hostující obranou a nadýchaným obloučkem na vzdálenější tyč posílá domácí do vedení.
02:28
Domácí Pik narýsoval přihrávku z říše snů. Čáslava bohužel nezavěsil.
01:32
Začátek utkání připomíná dny otevřených dveří, a to na obou stranách
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Roman Šuvada.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Kryštof Ernst; hráči v poli: Jan Morávek, Daniel Kolín, David Camrda, Patrik Holý, Michal Tibitancl
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Šimon Zídek; hráči v poli: Lukáš Staněk, Tobiáš Hejda, Matyáš Pik, Tomáš Čáslava, Ivo Žaloudek
00:00
Dobré poledne dámy a pánové, maminky, tatínci, sestřičky a bratři. Vítám Vás u posledního kola kvalifikace ligy juniorů pro domácí BLACK ANGELS a hosty z jihu Čech.