2:4
3:1
- : -

FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice 7:5
10. Dominika Krátká, 11. Karolína Mezerová, 21. Emilie Skalíková, 27. Dominika Krátká, 48. Dominika Vatahová, 51. Aneta Faltová, 60. Sofie Skalíková - 24. Karolína Sovadinová, 31. Vendula Maroszová, 38. Michaela Kubečková, 38. Nikola Liberdová, 45. Nikola Liberdová; rozhodčí: Daniel Nejedlo - Petr Herman; vyloučení: 2:1 + Karolína Sovadinová 5; využití: 0:1; diváků: 81; zásahy brankářů: Štěpánka Neumanová 14 - Viktorie Karasová 19; po třetinách: 2:0, 2:4, 3:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Grigara: Od nás hra, kterou trénujeme. Holky zaslouží pochvalu za celé utkání. Tři body na začátku se počítají. Zítra musíme hrát minimálně stejně. Snad se zraněné hráčky brzo uzdraví. Děkujeme pořadatelům a divákům za skvělý zážitek.
60:00
Komentář trenéra hostujícího družstva pana Jaromíra Veselého: kompaktní organizovaná hra soupeře byla lépe připravena a v daných podmínkách byla efektivnější. Z kostrbatého rozjezdu se poučíme a myslím, že nás nakopne dál. Po perfektním návratu do hry nám poněkud došla trpělivost a i trochu síly a soupeř si počínal znamenitě. Přeji zraněným holkám z Bohemky brzké uzdravení.
60:00
59:59
Střely vetřetí třetině: FbŠ Bohemians 14 1. SC TEMPISH VÍTKOVICE 5
59:58
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Sofie Skalíková bez asistence (7:5).
59:30
Hráčky Vítkovic se snaží vyrovnat co to jde.
59:08
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
59:00
Probíhá poslední minuta utkání.
58:08
Klokani hrají skvěle své oslabení a nenechají se rozhodit.
56:42
Vyloučen hráč Emilie Skalíková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
55:00
Probíhá posledních 5 minut utkání.
53:21
Rozhodčí neuznal gól týmu FbŠ Bohemians. Stav utkání je stále 6:5.
53:00
Oba týmy se nevzdávají a dělají co to jde ,aby vyhrály zápas.
52:12
Vyloučen hráč Anna Dobešová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
52:00
Probíhá posledních 8 minut utkání.
50:45
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Aneta Faltová, asistoval Emilie Skalíková (6:5).
50:45
Hráčka Aneta Faltová vstřelila skvělý gól a poslala tím tak svůj tým do vedení.
47:48
Posledním gólem srovnávají hráčky FbŠ Bohemians skóre na 5:5.
47:47
Hráčky FbŠ Bohemians si připravily krásnou akci a zakončovali do prázdné branky.
47:46
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Dominika Vatahová, asistoval Eliška Knetlová (5:5).
44:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikola Liberdová, asistoval Anna Dobešová (4:5).
44:49
Hráčka Vítkovic Anna Dobešová ukázala skvělou střelu pod břevno.
42:11
Hráčka FbŠ Bohemians Mezerová Karolína utrpěla zranění nohy. Zdravotník musel nastoupit. Snad bude vše v pořádku.
40:30
Právě začala poslední třetina utkání. Stav je vyrovnaný 4:4.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: FbŠ Bohemians 6 1. SC TEMPISH VÍTKOVICE 9
40:00
39:07
Vyloučen hráč Karolína Sovadinová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 5 minut za vysoká hokejka.
39:07
Hráčky Bohemky si zahrají dlouhou přesilovku po zásahu vysokou holí do obličeje.
38:40
Hráčky Vítkovic dávaní 2 rychlé góly v přesilovce.
37:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikola Liberdová, asistoval Vendula Maroszová (4:4).
37:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Vendula Maroszová (4:3).
37:08
Vyloučen hráč Lidija Luklynska družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za špatné střídání.
36:21
Před brankou Vítkovic se odehrál velký souboj o míček, který nakonec vyhrály hráčky Vítkovic.
35:00
Probíhá posledních 5 minut druhé třetiny.
34:32
Do fandění se zapojují i mladší hráči Vítkovic.
30:36
Hráčky Vítkovic předvádějí skvělou akci zakončenou gólem.
30:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vendula Maroszová, asistoval Karolína Sovadinová (4:2).
28:56
Ani jeden tým nevypouští souboj o míček.
27:27
Hráčka FbŠ Bohemians vstřeluje krásný gól těsně pod rukou Brankářky Vítkovic.
26:38
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Dominika Krátká, asistoval Dominika Vatahová (4:1).
26:06
Hráčky obou týmů střílí co to jde, aby nasázeli největší počet gólů.
25:06
Hráčka s číslem 28 krásně prostřelila brankářku FbŠ Bohemians.
23:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Karolína Sovadinová, asistoval Michaela Kubečková (3:1).
21:53
Hráčky SC TEMPISH Vítkovice se nevzdávají a střílí jednu střelu za druhou.
20:53
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Emilie Skalíková, asistoval Karolína Mezerová (3:0).
20:01
Právě začala druhá třetina utkání mezi FbŠ Bohemians proti SC TEMPISH Vítkovice. stav je 2:0.
20:00
20:00
Střely v první třetině: FbŠ Bohemians 5, 1. SC TEMPISH VÍTKOVICE 5
20:00
19:59
Domácí hráčky zaskočily favoritky a po první třetině vedou 2:0.
19:30
Zbývá posledních 30 vteřin první třetiny.
17:00
Probíhají poslední 3 minuty první třetiny. Stav utkání je 2:0.
15:00
Zbývá posledních 5 minut do konce první třetiny.
14:21
Jeden ze skalních fanoušků si začal driblovat s mopem.
13:39
Brankářka Týmu SC TEMPISH Vítkovice předvádí skvělý zákrok.
11:12
Fanoušci se hromadí na tribunách.
10:12
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Karolína Mezerová, asistoval Emilie Skalíková (2:0).
10:12
Hráčky týmu FbŠ Bohemians vstřelují 2 góly během 22 sekund.
09:50
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Dominika Krátká, asistoval Lucie Hernandézová (1:0).
08:49
Brankářka týmu SC TEMPISH Vítkovice utržila menší zranění , ale vše je nyní v pořádku.
08:00
Oba týmy předvádějí skvělou hru.
06:32
Tým FbŠ Bohemians předvádí skvělou akci zakončenou střelou mimo branku.
03:52
Tým SC TEMPISH Vítkovice zasazuje první střelu celého utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Nejedlo a Petr Herman.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Viktorie Karasová; hráči v poli: Karolina Moravcová, Anna Dobešová, Nikola Liberdová, Vendula Podsedníková, Vendula Maroszová
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Štěpánka Neumanová; hráči v poli: Kristýna Dvořáková, Lucie Hernandézová, Dominika Krátká, Eliška Knetlová, Dominika Vatahová