2:2
3:4
0:1

TJ Jablonné nad Orlicí - FBŠ SLAVIA Plzeň 8:9p
7. Marie Gabrisová, 9. Kristýna Vágnerová, 14. Barbora Marková, 27. Barbora Marková, 28. Barbora Marková, 41. Sofie Štrbíková, 41. Barbora Marková, 43. Sofie Štrbíková - 2. Ivana Vachovcová, 17. Ivana Vachovcová, 29. Karolína Raslová, 32. Jitka Jedličková, 42. Eliška Mrázová, 49. Tetyana Voloshchuk, 51. Eliška Mrázová, 60. Ivana Vachovcová, 61. Ivana Vachovcová; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Tereza Chládková 20, Monika Rubešová 1 - Anna Urbanová 11; po třetinách: 3:2, 2:2, 3:4, 0:1;
60:45
60:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ivana Vachovcová bez asistence (8:9).
60:45
Komentář trenéra TJ Jablonné nad Orlicí: Škoda dalších ztracených bodů, v závěru se zdálo, že nám buď došly síly nebo jsem nedokázali udržet míček. Opět nám nezbývá nic jiného, než se z chyb poučit a příště zahrát zápas lépe. Soupeři děkujeme a přejeme šťastnou cestu do Jihlavy.
60:45
Komentář trenéra FBŠ Slavia Plzeň: Domácí byli dnes nesmírně efektivní, což jim v některých pasážích značně zjednodušovala naše lehkovážnost. Chválím svůj tým za obrovskou vůli až do konce, prodloužení jsme si zasloužili. Vzhledem k vývoji skóre jsou pro nás 2 body cenné. Děkujeme soupeři i publiku.
60:05
Neskutečná koncovka v podobě plzeňských hráček. Bude jejich nástup do třetí třetiny taky takový?
59:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ivana Vachovcová bez asistence (8:8).
56:40
Plzeň se teď snaží vytvořit si šanci kvalitním přechodem do útočné poloviny. Zatím se však nedaří
55:14
Míček mimo hrací plochu a rozehra Plzně na jejich útočné polovině
54:36
Hru nahoru a dolů přerušuje standardní situace Plzně na ose hřiště
50:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Eliška Mrázová, asistoval Ivana Vachovcová (8:7).
50:55
Brejk Vachovcové a její přihrávka na Mrázovou znamenají drama v polovině třetí třetiny
49:14
Trestné střílení družstva TJ Jablonné nad Orlicí neproměnil Sofie Štrbíková.
48:44
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tetyana Voloshchuk, asistoval Ivana Vachovcová (8:6).
48:20
Ačkoliv jsme již skoro v polovině třetí třetiny tempo zápasu je stále obdivuhodné
43:02
Skvělý pohled na hru pro diváka z Jablonného nad Orlicí . Nic víc, nic míň.
42:40
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Sofie Štrbíková, asistoval Sabina Mikysková (8:5).
42:22
Vyloučen hráč Barbora Marková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání.
41:06
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Eliška Mrázová, asistoval Dominika Kalašová (7:5).
40:38
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Barbora Marková bez asistence (7:4).
40:30
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Sofie Štrbíková, asistoval Adéla Kosková (6:4).
40:00
40:00
Střely za 2. třetinu. Jablonné:6/Plzeň:11
40:00
39:54
Vyloučen hráč Dominika Kalašová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
39:54
Nájezd Štrbíkové ze strany neskončil střelou ,ale faulem. Jablonné tedy bude začínat poslední část v početní výhodě
39:05
Letargie na straně Jablonného probouzí jejich fanoušky
36:20
Střídání brankáře. Nový brankář Monika Rubešová družstva TJ Jablonné nad Orlicí
36:20
Nájezd Vachovcové neskončil gólem nýbrž nepříjemnými okamžiky pro domácí brankářku, která musí střídat
36:10
Aktivní přístup Gabrisové obral Plzeň opět o půl minuty
34:41
Dlouhý balónek za plzeňskou obranu způsobil, že půl minuty z plzeňské přesilovky je ta tam
34:17
Vyloučen hráč Sofie Štrbíková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
31:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jitka Jedličková, asistoval Kamila Kaslová (5:4).
31:03
Rozehrávku Plzně zachytila Dostálková a ihned vystřelila
29:50
Plzeňská rozehrávka a následná střela posouvají Plzeň do jejího útočného pásma
28:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Karolína Raslová bez asistence (5:3).
28:05
K odraženému balónku se dostala Karolína Raslová a Plzeň její zásluhou snižuje na 5:3
27:05
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
27:05
27:05
Tentokrát žádná dorážka, rychlé nohy podél hrazení a následný bekhendový blafák znamená HATTRICK pro BARBORU MARKOVOU
26:22
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Barbora Marková, asistoval Martina Jurenková (4:2).
26:22
K odraženému míčku se dostala Marková z Jablonného a poslala ho do brány. 4:2
25:07
Rozehrávka Jablonného ze středu hřiště
24:17
Plzeň se teď drží na útočné polovině hřiště.
22:10
Plzeň teď dobrovolně hrála asi 10 vteřin ve čtyřech
21:35
Jablonné ztratilo při přechodu do útoku míče. Následná střela plzeňské hráčky ohrozila CHládkovou
20:56
A opět Jablonné ze svého rohu.
20:39
Rozehrávka Jablonného z rohu své poloviny.
18:30
Plzeň se dostává k rozehrávce na středu hřiště.
16:40
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ivana Vachovcová, asistoval Lucie Bejčková (3:2).
16:40
Parádní přihrávka na Vachovcovou z rohu hřiště. Střela a gól jak jednoduché. Je sníženo 2:3
15:24
Hra nahoru a dolů. Tentokrát šance Jablonného
15:11
Následný protiútok. Vachovcová z Plzně nebezpečnou střelou ohrozila svatyni Jablonného.
14:50
Pokus Vágnerové z brankoviště - neúspěšný
13:48
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Barbora Marková, asistoval Jitka Dostálková (3:1).
09:58
Vyloučen hráč Sabina Mikysková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání.
09:58
Po vyloučení Mikyskové z Jablonného následovala střela z rozehrávky Plzně. Za Chládkovou zvoní tyč
09:45
PO vyloučení plzeňské hráčky se Jablonné na chvíli usadilo na polovině hřiště Plzně.
09:26
Vyloučen hráč Ivana Vachovcová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
08:22
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Kristýna Vágnerová, asistoval Sabina Mikysková (2:1).
08:22
Parádní akce Jablonného končí gólem. Gabrisová přihrávala zleva hřiště na střed Mikyskové, ta předala míček Vágnerová. Nekompromisní střela pod horní tyč znamená vedení Jablonného
07:35
Nedovolený zákrok ze strany Plzně před brankou domácích
06:16
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Marie Gabrisová, asistoval Sabina Mikysková (1:1).
06:16
Gabrisová vyvezla míček po levé straně hřiště přihrála si s Mikyskovou a Jablonné se mohlo jít radovat.
05:15
A opět nepovedený přechod Jablonného do útoku.
04:52
Špatná rozehrávka Tomkové z Jablonného a míček končí mimo hřiště.
03:56
Rozruch teď v plzeňské obraně udělala Štrbíková. Nejdříve střela poté vybojovaný faul.
03:39
Míček venku z hřiště. Rozehrává Plzeň.
03:17
Standardní situace Plzně na jejich útočné polovině.
01:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ivana Vachovcová bez asistence (0:1).
01:50
Nenápadný přechod Vachovcové z Plzně končí střelou a gólem v síti Jablonného.
01:30
Kosková se pokoušela rychle přenést hru na útočnou polovinu. Pokus byl však rychle zmařen.
00:40
První standardní situace z rohu útočné poloviny Jablonného.
00:15
Po úvodním buly se hra na okamžik posunula na polovinu PLzně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Anna Urbanová; hráči v poli: Alžběta Kopřivová, Dominika Kalašová, Ivana Vachovcová, Anežka Matoušková, Eliška Mrázová
00:00
Line-up domácích TJ Jablonné nad Orlicí: brankář: Tereza Chládková; hráči v poli: Jitka Dostálková, Kristýna Mikysková, Tereza Štěpánová, Martina Jurenková, Barbora Marková