2:1
- : -
FBŠ Jihlava

FBŠ Jihlava - Panthers Praha 5:4
3. Kateřina Bícová, 5. Terezie Brossová, 32. Terezie Brossová, 44. Pavlína Boudná, 54. Kateřina Bícová - 30. Lucie Retová, 37. Adéla Procházková, 40. Lucie Retová, 41. Kateřina Kubištová; rozhodčí: Miloš Janda - Filip Novák; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Natálie Vančurová 32 - Kateřina Macounová 37; po třetinách: 2:0, 1:3, 2:1;
65:00
60:00
Komentář trenéra hostí Kamila Sedláka: Po špatném začátku jsme srovnali hru i skóre. Tvrdý zápas plný osobních soubojů se nám nakonec nepodařilo přetavit ani v bod. Díky Jihlavě za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Peterky: Dnes jsme utrpěli výhru, doslova. Dobře jsme začali, ale rychlé vedení vystřídalo uspokojení a nasazení šlo tak na 20% našich možností. Trápili jsme se až do konce, který jsme se štěstím zvládli o trochu lépe než soupeř. Máme nad čím přemýšlet, a zítra to musí být úplně jiná káva.
60:00
Střely v III. třetině (celkem) JIH 14 (42) - PAN 12 (36)
60:00
59:58
Jihlavanky vítězí! Opět těsně o branku a znovu v dramatické koncovce. Berou ale všechny tři body.
59:55
Domácí drží stále míček a tohle už vypadá dobře.
59:51
Timeout FBŠ Jihlava
59:31
Znovu to domácí obrana zvládla! Ani napotřetí neinkasují v oslabení.
58:44
To je drama! Hosté berou timeout. Půjdou do "šesti" ? Tak ještě ne...
58:43
Timeout Panthers Praha
58:35
Polovina oslabení je pryč, domáci jsou pod tlakem a brání zuby nehty jednobrankové vedení!
57:31
Bícová dnes je u všeho, tenkrát však bude vyloučena. Snad jen rozhodčí postřehl nějaký přestupek.
57:30
Vyloučen hráč Kateřina Bícová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za blokování hokejky.
53:10
Jihlava se dostává do vedení
53:01
Bícová o pět minut později napravila zaváhání u nájezdu a krásnou střelou vrací vedení na jihlavskou stranu!!!
53:00
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Bícová, asistoval Pavlína Boudná (5:4).
48:08
Hezká klička do bekhendu, ale následně Bícová uklidila příliš vysoko. Škoda!
48:07
Trestné střílení družstva FBŠ Jihlava neproměnil Kateřina Bícová.
45:40
Dolejší střílí a bohužel vedle
43:44
Další početní výhoda pro soupeřky. Za nevýrazný souboj je potrestána Krčálová.
43:43
Vyloučen hráč Hanka Krčálová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:00
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Pavlína Boudná, asistoval Kateřina Bícová (4:4).
43:00
Rychlé vyrovnání a uklidnění pro domácí lavičku trefila Boudná!
40:09
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Kateřina Kubištová, asistoval Lucie Retová (3:4).
40:09
Domácí Běhounková snadno chybuje a přichází trest.
40:00
40:00
Střely v II. třetině JIH 10 - PAN 15
40:00
39:04
Trestuhodně nepokrytá soupeřka na středu, nedala Vančurové šanci. Je vyrovnáno.
39:03
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lucie Retová, asistoval Kateřina Strnadová (3:3).
36:46
Soupeřky se nevzdávají, za brankou chybuje Kotačková a je to znovu jen o branku.
36:45
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Adéla Procházková, asistoval Diana Hošková (3:2).
32:46
Domácí hráčky polevily a soupeřky mají nyní navrch.
31:25
Brossová našla rychlou odpověď, střílí další gól domácích a vrací vedení o dvě branky.
31:24
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Terezie Brossová, asistoval Kristýna Běhounková (3:1).
29:42
A je tu snížení. První branku Panthers Praha vstřelila Retová.
29:41
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lucie Retová, asistoval Kateřina Kubištová (2:1).
26:32
Početní výhoda několik šancí přinesla, ale branku bohužel nikoliv. Panterky v plné síle.
23:32
Vyloučen hráč Adéla Vlčková družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:32
Přesilovku si vyzkouší také #HOLKYzVYSOCINY...
20:00
20:00
Střely v I. třetině JIH 16 - PAN 9
20:00
19:40
Jihlava zaslouženě vede, dobrý začátek třetiny přinesl vedení 2:0, které stále platí.
18:26
Hostující hráčka si v souboji narazila koleno, na hřiště letí zdravotník.
17:43
Panterky si nevypracovaly žádnou vyloženou šanci. Jihlava opět v pěti.
15:43
Vyloučen hráč Kateřina Bícová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře.
15:43
Domácí se budou muset bránit. Za zbytečné postrčení půjde pykat Bícová.
13:12
Kombinace domacích jsou skvělé
11:05
Po úvodním tlaku domácích se hra trochu vyrovnala.
07:40
Po úniku Páji Boudné gól nepadnul
04:06
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Terezie Brossová, asistoval Dominika Dvořáková (2:0).
04:06
Druhou trefu přidává Terka Brossová a máme tu velmi rychlé vedení o dvě branky.
02:01
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Bícová, asistoval Petra Klusáková (1:0).
02:01
A máme tu první trefu!!! Skóre otevřela domácí Kačka "Bici" Bícová. 1:0
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miloš Janda a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Kateřina Macounová; hráči v poli: Kateřina Strnadová, Karyna Gren, Adéla Vlčková, Kateřina Kubištová, Lucie Retová
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Natálie Vančurová; hráči v poli: Petra Klusáková, Simona Kittlerová, Pavlína Boudná, Sára Syrovatková, Kateřina Bícová