2:1
2:2
- : -

PSN Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 7:3
6. Kristýna Venclová, 10. Lucie Želízková, 20. Barbora Paletářová, 36. Adéla Košvancová, 37. Lucie Želízková, 47. Alice Hejzlarová, 60. Katka Nádeníková - 25. Barbora Klinerová, 49. Adriana Hýsková, 50. Adriana Hýsková; rozhodčí: Filip Gaberdén - Filip Leibl; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Markéta Antalová 13 - Tereza Loudínová 11, Nicola Králová 8; po třetinách: 3:0, 2:1, 2:2;
60:00
Střely po 3. třetině: Tatran - 10, Chodov - 7
60:00
Komentář trenérky hostí Elišky Hofmanové: Dnes byl rozhodující náš špatný vstup do zápasu a neproměňování šancí. Gratulujeme soupeři k výhře.
60:00
Komentář trenéra domácích Marka Michálka: Jako vždy s Chodovem velice kvalitní utkání, kterých není v sezóně pro holky mnoho. Po loňském play off pro nás i trochu emotivní zápas a jsem moc rád, že jsem ho zvládli a navíc po celou dobu na tři formace. I přesto máme rozhodně dál na čem pracovat, zbytečné ztráty a neproměňování šancí je třeba eliminovat. Díky soupeři za utkání a obrovské díky našim fanouškům.
60:00
59:06
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Katka Nádeníková, asistoval Lucie Želízková (7:3).
59:06
Pravá, levá, pocemkamdeš, Nádeníková vymetá a Tatran vede už o 4 branky!
57:56
Vyloučen hráč Kristýna Lechnerová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:43
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Adriana Hýsková, asistoval Marie Havlíčková (6:3).
49:43
Hýsková doráží a připisuje si další gól
48:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Adriana Hýsková, asistoval Lucie Bohumínská (6:2).
48:00
Hýsková z otočky snižuje na 2:6
46:06
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Alice Hejzlarová bez asistence (6:1).
36:31
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková z trestného střílení (5:1).
36:31
Po necelé minutě proměňuje kapitánka Tatranu trestné střílení a připisuje si další bodík
35:34
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Adéla Košvancová, asistoval Anna Bartušková (4:1).
35:34
Po gólu Košvancové má Tatran na Chodov náskok už 3 góly!
35:11
Chodov svou přesilovku nevyužil
33:11
Vyloučen hráč Barbora Paletářová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
27:23
Mechlová zkouší od mantinelu, ale Loudínová chytá..
26:32
Chodov teď předvádí plno krásných akcí
24:08
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Barbora Klinerová, asistoval Hana Chaloupková (3:1).
24:08
Lobík Klinerové končí za zády Antalové
23:12
Mechlová střílí nad
21:14
Hejzlarové se podařilo vypíchnout balónek chodovské obránkyni, ale smolně netrefuje bránu
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: Tatran - 8, Chodov - 4
20:00
19:29
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Barbora Paletářová bez asistence (3:0).
18:08
První přesilovka se nepodařila využít
16:08
Vyloučen hráč Marie Havlíčková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
16:08
Tatranky si zahrají přesilovku
15:33
Chodovu se nedaří rozehrávka pod tlakem
13:44
Chodov ve velké šanci, ale Keprtová netrefuje.
12:57
Havlínová v šanci, Mechlová jí to ale překazila a Tatran má opět míček pod kontrolou
11:40
Lechnerová zkouší vyřešit lobem, spoluhráčky ve předu ho ale nezpracovaly
09:49
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Mariana Býčková (2:0).
09:49
Nádherná akce celé lajny, kterou one-timerem ze středu gólově zakončuje kapitánka Želízková!
08:22
Tatran předvádí jednu krásnou akci za druhou
05:30
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Kristýna Venclová, asistoval Adéla Košvancová (1:0).
05:30
Z brejku 2na1 poslala přes obránkyni Košvancová přihrávku Venclové, ta zakončila do odkryté brány a tím také otevírá skóre dnešního zápasu!