0:2
- : -
FBC Liberec

FBC ČPP OSTRAVA - FBC Liberec 2:7
18. Adriana Středulová, 28. Magdaléna Přenosilová - 3. Karolína Hisemová, 6. Kristýna Rondošová, 15. Karolína Nováková, 25. Berenika Vrzalová, 39. Petra Müllerová, 52. Karolína Nováková, 53. Eliška Vrzalová; rozhodčí: Filip Fňukal - Filip Vrchovský; vyloučení: 5:1; využití: 0:2; diváků: 35; zásahy brankářů: Eliška Pětvaldská 22 - Kateřina Dlouhá 26; po třetinách: 1:3, 1:2, 0:2;
60:00
Komentář trenéra domácích Luďka Paseckého k dnešnímu utkání: S disciplínou to stojí a padá. S 10 minutami v oslabení za zbytečné sekery se špatně vyhrává, obzvlášť, pokud nás trápí produktivita. Máme na čem pracovat. Díky soupeři a rozhodčím.
60:00
Komentář trenéra hostí Petra Nováka k dnešnímu utkání: Postupně se naše výkony lepší. Pokud dodržujeme pokyny trenérů je to znát i na kvalitě hry. Díky holkám za odmakaný zápas a věříme, že v tomto duchu budeme pokračovat. Díky též soupeřkám, rozhodčím, pořadatelům i divákům za pěknou atmosféru.
60:00
59:39
Trestné střílení družstva FBC ČPP OSTRAVA neproměnil Kristýna Klubalová.
59:39
Klubalová neprovedla trestné střílení vůbec špatně, ale Dlouhá se znova ukázala.
59:00
Liberec si s přehledem drží vedení. Na cca minutu uzavřel Ostravu na jejich polovině.
56:53
Lenfeldová do tyče.
56:01
Dlouhá dnes jednoznačně jedna z nejlepších hráček v zápase. V tomto zápase ukazuje jeden zákrok za druhým.
55:20
Projektil Chalupové trefil helmu Dlouhé.
53:01
Luzarová rovnou z voleje. Střela to nebyla vůbec špatná, avšak mířila o pár centimetrů vedle brány.
52:16
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Eliška Vrzalová bez asistence (2:7).
52:16
Už už to vypadalo, že Petřvaldská míček nepropustila za svá záda. Bohužel pro Ostravu je opak pravdou.
51:33
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Karolína Nováková, asistoval Kateřina Novotná (2:6).
51:33
Nováková krásně nad nohu na vzdálenější tyčku.
50:10
Velké štěstí pro Ostravu. Nejdříve se rozezvonila tyč po střele Vrzalové, dorážku do prázdné brány pak netrefila Nováková.
49:35
Zatím to vypadá, že Liberci v přesilovce zvlhl střelecký prach.
48:54
Timeout FBC Liberec
48:50
Vyloučen hráč Andrea Luzarová družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
48:50
Lenfeldová donutila svým pohybem Luzarovou k dalšímu faulu. Přesilovka pro Liberec.
46:45
Střela Chalupové z půle hřiště končí na betonech Dlouhé.
45:43
Liberec nedokázal využít další přesilovou hru.
43:43
Vyloučen hráč Kristýna Kupcová družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
43:43
Juniorské hráčky Ostravy asi absolvovaly letní přípravu v lese. Jinak si nedokážu vysvětlit to množství sekání v průběhu zápasu.
42:17
Ostrava na začátku třetiny vytvářela na Liberec obrovský tlak. Žádnou z šancí však nevyužila, a že jich bylo.
41:40
Zvoní tyč! Niemczyková už zvedala ruce.
40:34
Nováková v obrovské šanci. Míří vedle. Nadává rázně.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: 6 -13
40:00
38:35
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Petra Müllerová, asistoval Berenika Vrzalová (2:5).
38:35
Na bližší tyč po zemi se premiérově v dresu Liberce prosazuje Müllerová. Takových premiér už jsme tady měli dnes více. Musím konstatovat, že jsme jako klub tímto chudší o pět bílých plastových míčků.
37:52
Španihelová namazala na hůl Novákové. Druhá jmenovaná však nabídku nedokázala využít.
36:07
Nenaložil.
34:07
Vyloučen hráč Terezie Šešulková družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
34:07
Vypadá to, že tím rohodujícím faktorem v dnešním zápase zatím jsou fauly hokejkou. Hráčky Ostravy se celkem 3x provinily sekáním za 2 minuty. Liberec dvě přesilovky dokázal využít. Uvidíme, jak s tou třetí dokáže naložit.
32:02
Nadějné sólo přes celé hřiště úspěšně nezakončila Lenfeldová.
29:32
Ostrava teď srší energií. Druhý gól znamenal pro holky z Ostravy velkou vzpruhu.
27:47
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Magdaléna Přenosilová, asistoval Anna Španihelová (2:4).
27:47
Vybojovaný míček a ze středu se premiérově v juniorském týmu Ostravy prosazuje Přenosilová.
25:28
Kuřítková těsně nad.
24:57
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Berenika Vrzalová, asistoval Karolína Nováková (1:4).
24:57
I druhou přesilovou hru v tomto zápase Liberec využívá.
23:35
Vyloučen hráč Adriana Středulová družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
23:35
Jako krumpáčem do zeminy, tak vypadal zákrok Středulové.
23:14
Nekompromisně se rozběhla Lenfeldová do pevného ostravského bloku. Po jejím průniku skrz defenzíva domácích už tak pevně nevypadala.
21:56
Teprve po konci přesilové hry se do další velké příležitosti dostaly hráčky Ostravy. Konkrétně Středulová, která pálila cca 7m od branky. Dlouhá reflexivně nohou vyrazila míček do rohu hřiště.
20:30
Luzarová se ocitla v dobré příležitosti na středu hřiště. Rondošová ale výborně blokovala.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: 9 - 7
20:00
19:43
Vyloučen hráč Berenika Vrzalová družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:43
Vrzalová byla až příliš ostrá u mantinelu. Na rozsudek smrti to nebylo, ale 2 minuty zasloužené.
17:45
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Adriana Středulová bez asistence (1:3).
17:45
Sebevědomí už ukázala Středulová na půlce hřiště, kdy poslala na pivo a malinovou limču hráčku defenzivních řad Liberce. Pak už jen následovalo přehození si míčku z backhandu na forehand a vyslání přesné střely nad nohu Dlouhé.
14:56
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Karolína Nováková bez asistence (0:3).
14:56
Pravidlo nedáš dostaneš platí i v 1. lize juniorek. Nejdříve Blöcklová dostala nabito, avšak ze zlou se potácela, neboť připravená byla Dlouhá. Hra se po chvíli přelila na stranu Ostravy a tady Nováková ukázala, jak se využívají příležitosti.
13:48
Vrzalová to zkoušela z levé strany . Projektil však zamířil do třetí řady jižní tribuny.
12:36
Jeden protiútok střídá druhý, žádné větší vzrušení však tato fáze nenabízí.
11:37
Tvrdá rána Středulové od mantinelu. Dlouhá však této rána vystavila výraznou stopku.
09:30
Přenosilová hledala před brankou Bröcklovou, ale míček k ní nakonec nedoputoval.
07:58
Série příležitostí pro Ostravy. Z ani jednoho mráčku však nezapršelo.
05:46
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Kristýna Rondošová, asistoval Markéta Lenfeldová (0:2).
05:46
Pravý horní růžek. Tam už uklízečka nemusí, tam už je vymeteno. Rondošová nádherným způsobem zužitkovala přesilovou hru.
05:20
Hráčky Liberce drží v zámku Ostravu, ale zatím se žádná střela neujala.
03:55
Vyloučen hráč Kateřina Galnorová družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
03:55
Faul na obranné Ostravy holí Galnorové, následují jasné dvě trestné minuty.
02:30
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Karolína Hisemová, asistoval Karolína Nováková (0:1).
02:30
Hisemová využívá špatné rozehrávky Ostravy a z brejku nekompromisně zakončuje na bližší tyčku.
00:01
Buly lépe vyznělo pro ostravské hráčky, na řadu přichází postupná rozehrávka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Fňukal a Filip Vrchovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Kateřina Dlouhá; hráči v poli: Kristýna Rondošová, Markéta Lenfeldová, Karolína Nováková, Kateřina Novotná, Karolína Hisemová
00:00
Line-up domácích FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Eliška Pětvaldská; hráči v poli: Kristýna Kupcová, Kateřina Galnorová, Klára Kuřítková, Michaela Klvaňová, Nikola Chalupová