2:6
0:2
- : -

PSN Tatran Střešovice - Ivanti Tigers Jižní Město 4:9
13. Alice Hejzlarová, 16. Barbora Břešťálová, 25. Barbora Břešťálová, 28. Barbora Břešťálová - 12. Kristina Zlatníková, 23. Kristina Zlatníková, 27. Natálie Balková, 29. Lucie Řezáčová, 30. Lucie Řezáčová, 36. Eliška Trojánková, 38. Eliška Chudá, 49. Kateřina Kovaříková, 59. Lucie Řezáčová; rozhodčí: Jaroslav Verner - Jan Paleček; vyloučení: 1 + Veronika Kopecká 5:3; využití: 0:4; diváků: 52; zásahy brankářů: Adéla Malkusová ? - Kristýna Janglová ?; po třetinách: 2:1, 2:6, 0:2;
60:00
Komentář trenérky domácích (Marešová): V první třetině jsme soupeřky zaskočily aktivitou,důrazem a jednoduchostí v zakončení. Nepomohlo nám dlouhé oslabení a po něm už se na styl hry z první částii nepovedlo navázat. Pro náš juniorskodorostenecký mix ale super zkušenost.
60:00
Komentář trenérky hostů D.Steinbachové: Na začátku jsme byly samy sobě největším soupeřem, díky pětiminutové přesilovce jsme převzaly otěže zápasu a týmovým výkonem jsme si došly pro vítězství. Díky soupeři za kvalitní zápas a našim úžasným divákům za podporu!
60:00
59:59
Střely 4:8
59:59
Hráčky utkání: Za Ivanti TIgers Jižní město 22 Eliška Chudá, Za PSN Tatran Střešovice 75 Barbora Břešťálová
58:57
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Kateřina Kovaříková (4:9).
58:32
Кріс купує Фуса та двох інших тигрів
58:15
Malkusová vyráží střelu Stujové
57:00
Vyloučen hráč Michaela Mechlová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
57:00
Mech na trestný bránění ve hře 45:30 Lishka fatál a gol Plzen : Sparta 1:0 Tak to je den..
55:56
Kopecká klasicky faulovaná.. Fousová přestřeluje.. Poslední tři minuty třetí třetiny
53:29
Klecová tahá za záchranou brzdu = dvě minutky blokování hole..
53:25
Vyloučen hráč Kristýna Klecová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za blokování hokejky.
52:39
Šolleová si také připisuje zákrok..
52:28
Sice Mlakus neví jak, ale sejfík to je.. jedem!
51:27
Ve STODOLE zatím hraje hands clap plac plac plác.. Mechlová v šanci těsně kolem kuchyně Janglové
50:54
Fousová v šanci, Paneš blokuje,, Osvícený bratr miničelí tygřík s číslem 85 blokuje
48:26
Zdravotnice paní H na ploše
48:02
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Eliška Chudá (4:8).
43:09
Vyloučen hráč Sabina Šnajberková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání.
43:09
Šnajby sekyrka.. Sekerečku vem a sekni, copak to jde? Strom je státní.. zadarmo se nezíská.. z toho koukaj želízka
42:01
Panešová s usměvem kreje balon a faul na naší Barunku..
39:59
WE ARE BACK! Chviličku nám neběžel FISík.. ale jsme zpět.Zatím tady máme otočku Tigers, tak uvidíme, co bude dál.. Plzeň : Sparta 0:0
39:59
Počet střel 5:11
38:10
Vyloučen hráč Monika Halamová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za špatné střídání.
37:30
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Eliška Trojánková (4:7).
35:26
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Trojánková, asistoval Kateřina Kovaříková (4:6).
29:11
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Natálie Balková (4:5).
28:00
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Eliška Chudá (4:4).
27:18
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Barbora Břešťálová, asistoval Barbora Paletářová (4:3).
27:18
Břéšťa únik a golík..
26:24
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Natálie Balková, asistoval Eliška Chudá (3:3).
24:54
Vyloučen hráč Veronika Kopecká družstva PSN Tatran Střešovice na 5 minut za sekání.
24:46
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Barbora Břešťálová, asistoval Alice Hejzlarová (3:2).
24:46
Dorážka ze vzduchu , zase Skautík
22:19
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kristina Zlatníková, asistoval Karolína Stůjová (2:2).