1:0
0:2
- : -

FbŠ Bohemians - PSN Tatran Střešovice 3:5
5. Karolína Mezerová, 9. Karolína Mezerová, 35. Dominika Krátká - 1. Veronika Kopecká, 16. Veronika Kopecká, 18. Veronika Kopecká, 47. Michaela Mechlová, 60. Michaela Mechlová; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Monika Benková 24 - Monika Šolleová 23; po třetinách: 2:3, 1:0, 0:2;
60:00
Střely ve 3.třetině FbŠ Bohemians x PSN Tatran Střešovice 7:8
60:00
Komentář trenéra hostí Marka Michálka: Super utkání ve výborném tempu, které jsme ubojovali na naší stranu až v poslední části. Utkání ale bylo naprosto otevřené a soupeř ukázal kvalitní výkon. Náš tým měl problémy hlavně v osobních soubojích a s presem soupeře. Máme rozhodně co zlepšovat. Díky soupeři za utkání a oběma táborům fans za skvělou atmosféru.
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Grigara: Super utkání, kde soupeř ukázal fyzickou převahu ve třetí třetině. My jsme si zápas prohráli ve druhé třetině, kde jsme nedokázali proměnit šance, které jsme měli. Máme před sebou krátkou regeneraci a zítra další těžké utkání. Děkujeme Tatranu za hezký zápas.
60:00
59:43
Timeout FbŠ Bohemians
59:43
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michaela Mechlová, asistoval Adéla Košvancová (3:5).
54:03
Trenéři Bohemky stahují hru na 2 lajny, Tatran takto hraje většinu času tohoto zápasu
51:50
Vyloučen hráč Karla Batíková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování hokejky.
51:50
Začíná další přesilová hra Tatranu Střešovice
49:10
Mumraj před brankou zelenobílých nevěstí nic dobrého, ale hráčky Bohemians dokázaly míček odpálit do bezpečné vzdálenosti od své branky, aby mohly získat nad ním kontrolu
47:41
Nádherný únik bohemácké útočnice Karolíny Mezerové je zastaven obranou Tatranu
46:12
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michaela Mechlová, asistoval Mariana Býčková (3:4).
46:12
Tatran navyšuje skóre na 4:3
45:53
Krásná střela Štajnerové z hodně velkého úhlu míří na bránu, ale brankářka vyráží
44:57
Zuzana Tuncelová obstála v boji o míček a předává ho dál Lídě Luklynské
43:21
Alice Hejzlarová přichází na půlce o míček a hráčky Bohemians míří na polovinu červených
42:14
Hráčka Tatranu číslo 94 vyloženě zahazuje hráčku 24 dnes v černobílém dresu na zem a jde do útoku
41:23
Ema Skalíková probíhá polovinu hřiště s míčkem na hokejce, před brankou nenašla nikoho komu přihrát
39:00
Poslední minuta 2.třetiny, na míčku Bohemians, Ema Skalíková dostává rychlou přihrávku, branku míjí
38:17
Čerstvě naskakující Dvořáková dostává míček a střílí, brankářka Tatranu je připravena
36:59
Slečna Kopecká se rozčiluje na své hráčky, Lucie Hernandezová zachycuje míček a vyhazuje vpřed
36:01
Vyloučen hráč Kristýna Dvořáková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
34:54
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Dominika Krátká, asistoval Dominika Vatahová (3:3).
34:54
A máme tady vyrovnání na 3:3
34:40
Momentálně se hra udržuje na polovině Tatranu, je vidět chtíč zelenobílých
34:04
Hra se odehrává ve velmi vysokém tempu, velmi ostře se oba týmy perou o míček za mohutného povzbuzování fanoušků
31:33
Karla Batíková střílí z dálky, rána jde těsně nad
29:52
I hráčky Tatranu si s oslabením poradily a stav je nezměněn
27:52
Vyloučen hráč Barbora Panešová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
27:52
Za sekání si jde sednout Barbora Panešová z Tatranu a i Bohemačky okusí přesilovou hru
26:29
Bohemačky své oslabení ubránily
26:04
Dominika Vatahová získává děrovanou bílou kuličku pro svůj tým a vyhazuje k brance Tatranu - získává tím drahocenný čas pro svůj tým
25:35
Kopecká netrefuje bránu
24:29
Vyloučen hráč Aneta Kubištová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za špatné střídání.
24:29
Uvidíme první přesilovou hru tohoto zápasu, Bohemačky špatně vystřídaly a hrály v 6
23:55
Výborný zákrok Batíkové před svojí brankou
23:06
Únik Seemanové a její následná střela končí nad brankou Bohemians
22:10
Alice Hejzlarová končí na zemi po souboji o míček s Dvořákovou a tím si vybojovala míček pro Tatran
18:27
Krásná kombinace bohemácké obrany, několikrát za sebou odzbrojily hráčky Tatranu a nenechaly je vystřelit
17:27
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Kateřina Seemannová (2:3).
17:27
Veronika Kopecká si již připisuje třetí bod z možných tří
15:12
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Kateřina Moravcová (2:2).
15:12
Bohemácká brankářka chytá mezi stehna míček, tatranská Kopecká míček z pod stehen brankářky získává a střílí druhou branku Tatranu