1:0
3:2
- : -

BLACK ANGELS - SK BIVOJKY LITVÍNOV 5:2
13. Alžběta Kouřilová, 40. Adéla Kuchařová, 41. Adéla Kuchařová, 55. Nicola Randová, 57. Adéla Kuchařová - 57. Laura Vytrhlíková, 60. Jitka Tóthová; rozhodčí: Jiří Jestříbek - Karel Hlinka; vyloučení: 5:1; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Aneta Fryčová 21 - Aneta Švátorová 23; po třetinách: 1:0, 1:0, 3:2;
60:02
Komentář domácího trenéra Pavla Fryče: Po vlažné první třetině jsme se pomalu ve druhé vraceli do svého tempa. Trefovali jsme vše možné kolem zařízení, snad si to dnes holky vybraly. Jdeme se vyspat do zítřejšího zápasu. Děkujeme soupeři a rozhodčím za pěkný zápas.
60:01
Kometář domácího trenéra Jiřího Ondráčka: Dnes náš nejlepší výkon v sezoně, poctivě odmakaný a oddřený, naráželi jsme na výbornou golmanku a projevila se i naše neschopnost proměnit i ty nejvyloženější šance. Domácím gratuluji a hodně štestí v dalších zápasech.
60:00
Střely ve třetí třetině: BA - 8, Litvínov - 10.
60:00
59:57
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Jitka Tóthová bez asistence (5:2).
59:57
Tóthová předvedla bravurní techniku a ještě upravuje stav utkání.
59:22
Timeout BLACK ANGELS
59:22
Vyloučen hráč Lucie Svobodová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování hokejky.
59:22
Domácí hráčky si pokazují konec zápasu, když dostaly dva zbytečné tresty.
58:30
Vyloučen hráč Adéla Grundová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování hokejky.
56:25
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Adéla Kuchařová bez asistence (5:1).
56:25
Adéla rychle odpověděla na hostující branku.
56:10
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Jitka Tóthová (4:1).
56:10
Tak nakonec Fryčová nebude mít čisté konto, když Vytrhlíková dokázala využít chyby v domácí obraně.
54:10
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Nicola Randová, asistoval Lída Chovancová (4:0).
53:03
Fryčová zatím drží domácí celek.
51:04
Hostující hráčky dnes nemají den a nedokáží si vytvořit větší tlak v přesilovce.
49:04
Vyloučen hráč Natálie Dvořáková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
49:04
Dvořáková nedokázala odstoupit od rozehrávající hráčky a půjde si sednout na trestnou.
44:53
hostující útočnice se teďka nepochopily a jejich nadějná akce končí v náruči Fryčové.
44:21
Hostující hráčka vystřelila těsně vedle branky.
43:40
Další špatná střela na hostující brankářku.
42:17
Bivojky nedokázaly využít chyby gólmanky Fryčové a vůbec netrefily branku.
40:41
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Adéla Kuchařová, asistoval Aneta Fryčová (3:0).
40:41
Fryčová svým výhozem našla Adélu Kuchařovou, která využila chybu hostující obránkyně a kličkou překonala hostující brankářku.
40:00
40:00
Domácí hráčky zkusily hned po buly vystřelit,ale jejich akce nebyla úspěšná.
40:00
Střely ve druhé třetině: BA - 13, Litvínov - 4.
40:00
39:42
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Adéla Kuchařová, asistoval Zuzana Kuchařová (2:0).
39:13
Domácí hráčky získaly míček před velkým brankovištěm, ale nakonec přišla jenom střela do středu brány.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:42
Střela od domácí hráčky končí na tyči.
34:23
Hostující hráčky se po oslabení zvedly a ohrožují Fryčovou.
33:57
Domácí nevyužily přesilovku, když se jim nepodařilo vystřelit na branku.
32:47
Domácí hráčky se snaží střilet na branku, ale bohužel jí vůbec netrefují.
31:57
Vyloučen hráč Tereza Šalátová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
31:57
Domácky hráčky nevužily výhodu a zahrají si přesilovku.
29:57
Burianová spálila velkou šanci, když na malém brankovišti netrefila prázdnou branku, ale jenom dřevno.
27:12
Další střela od domácích, kterou chytá hostující gólmanka. Domácí potřebují větší tlak do branky.
26:42
Další střela od domácích končí vedle.
25:32
Domácí hráčky tlačí na své soupeřky, ale nedokáží se dostat do lepších střeleckých pozic.
24:12
Dobrá kombinace domácích končí zablokovanou střelou od hostující hráčky.
22:34
Martínková těsně míjí hostující branku.
21:54
Fryčová se roztáhla v brankovišti a dokázala chytit střelu na vzdálenější tyč.
20:32
Hostující hráčky měly možnost samostatného úniku, kterého nedokázaly plně využít.
20:00
20:00
První buly ve druhé třetině vyhrávají domácí hráčky.
20:00
Střely po první třetině: BA - 7, Litvínov - 9.
20:00
Střely v první třetině: BA - 7, Litvínov - 9.
20:00
19:55
Fryčová nedokázala ideálně chytit míček. Měla štestí, že míček neputoval do branky a domácí hráčky můžou jít do kabin s jednobrankovým vedením.
18:26
Velkou chybu v obraně nedokázaly využít Bivojky.
18:23
Domácí hráčky přežily i druhou přesilovku bez větších problémů.
17:23
Bivojky zkusily vystřelit, ale jejich střela letěla nad branku.
16:23
Vyloučen hráč Ema Košťálová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování hokejky.
16:23
Domácí hráčky nabízejí Bovojkám další přesilovku.
13:49
Ani jeden z týmů se nedokáže dostat do tlaku.
12:39
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Alžběta Kouřilová bez asistence (1:0).
12:39
Kouřilová vystřelila jako první pořádnou střelu na bránu a může se radovat z gólu.
11:52
Zatím sledujeme nervózní utkání od obou týmů.
10:10
Hosté nevužívají standartku ze zajímavé pozice.
08:43
Fryčová si připisuje jednoduchý zákrok.
07:04
Další střela domácích z velkého brankoviště končí vedle.
06:04
Kuchařové potrvzují kvalitu, bohužel pro domácí nepotrvrzují střeleckou pohodu.
05:07
Domácí hrají v plném počtu.
04:07
Zatím hostující hráčky nedokázaly vyzrát na domácí čtveřici.
03:07
Vyloučen hráč Aneta Burianová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání.
03:07
Domácí hráčky se špatně domluvily a hrály o jednu hráčku navíc.
01:03
První střelu na branku vyslaly hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jestříbek a Karel Hlinka.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Aneta Švátorová; hráči v poli: Lada Benedikovičová, Jitka Tóthová, Laura Vytrhlíková, Veronika Kundertová, Leona Tancošová
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Aneta Fryčová; hráči v poli: Alžběta Kouřilová, Lucie Svobodová, Zuzana Kuchařová, Adéla Kuchařová, Aneta Burianová