5:3
- : -
FBŠ Jihlava

FBC ČPP OSTRAVA - FBŠ Jihlava 8:7
7. Klára Bröcklová, 25. Adriana Středulová, 39. Klára Kuřítková, 41. Kristýna Klubalová, 42. Radka Niemczyková, 47. Kristýna Kupcová, 58. Radka Niemczyková, 60. Adriana Středulová - 12. Petra Klusáková, 18. Nela Kotačková, 30. Nela Kotačková, 31. Petra Klusáková, 49. Hanka Krčálová, 53. Terezie Brossová, 58. Dominika Dvořáková; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Eliška Pětvaldská 19 - Natálie Vančurová 25; po třetinách: 1:2, 2:2, 5:3;
60:00
Střely ve 3. třetině: 14 - 9
60:00
Komentář trenéra domácích pana Luďka Paseckého: Zápas, který jsme potřebovali. Spoustu věcí nebylo dobře, hromada individuálních chyb. Ale dokázali jsme to urvat na morál a florbalově, nemuseli jsme se uchýlit ke zbytečné zákeřnosti. I díky tomu to je pro nás mnohem přínosnější, než samotné 3 body. Díky soupeři.
60:00
Komentář trenéra hostů pana Michala Peterky: Přijeli jsme pro 3 body a to se nepovedlo. Chvilkové výpadky koncenrace nás stály zápas. Musím holky pochválit za nasazení a odhodlání v závěru..
60:00
59:08
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Adriana Středulová, asistoval Radka Niemczyková (8:7).
57:30
Vyloučen hráč Michaela Dolejší družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za nesportovní chování.
57:10
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Radka Niemczyková, asistoval Karolína Bínová (7:7).
57:10
Dnes to bude ještě zajímavé.
57:01
Timeout FBC ČPP OSTRAVA
57:01
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Dominika Dvořáková, asistoval Terezie Brossová (6:7).
55:43
Kotačková zvládla napadání Středulové a posílá svůj tým do útočné akce.
54:45
Niemczyková střílí pouze do brankářky.
53:29
Nevím, jestli domácím hráčkám došly síly, ale už to není jako v druhé nebo na začátku třetí třetiny.
52:39
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Terezie Brossová, asistoval Kristýna Běhounková (6:6).
52:20
Bínová zastavuje brejk hostů.
51:10
Jihlava vyvíjí velký tlak.
49:25
Klusáková, kterou domácí nechaly samotnou na středu, netrefuje prázdnou bránu, která by vedla k vyrovnání.
48:54
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Hanka Krčálová, asistoval Kateřina Bícová (6:5).
48:45
Kotačková to zkusila z dálky, Pětvaldská vyráží.
47:53
Vyloučen hráč Terezie Šešulková družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
46:45
Domácí velmi zabraly a nedávají Jihlavě mnoho příležitostí.
46:30
Timeout FBŠ Jihlava
46:30
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Kristýna Kupcová, asistoval Klára Kuřítková (6:4).
45:14
Zajímavá střela Středulové letí mimo bránu.
44:11
Matějková to zkusila po zemi, ale neúspěšně.
43:32
Po faulu Bínové dostává Jihlava dobrou pozici na standardku.
42:53
Domácí kombinují ve svém obranném pásmu.
41:54
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Radka Niemczyková bez asistence (5:4).
41:38
Středulová se dostala do výhodné pozice, ale míček ji při zakončení sjel z hole.
40:25
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Kristýna Klubalová, asistoval Radka Niemczyková (4:4).
40:25
Nepovedená klička Niemczykové vede ke gólu Klubalové.
39:30
Dnešní utkání sleduje 52 diváků, děkujeme!
39:00
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:56
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Klára Kuřítková bez asistence (3:4).
38:53
Kupcová se dostala až před bránu hostů, nakonec byla faulována. Míček pro FBC.
37:53
Vyloučen hráč Karolína Bínová družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:53
Bínová nepěkně fauluje a jde si sednout.
36:28
Brossová se svou střelou proti Pětvaldské neúspěšná.
35:39
Hra je nahoru dolů.
34:19
Hosté hrají v plném počtu.
33:15
Pěkná střela Bínové, Vančurová připravená.
32:19
Vyloučen hráč Hanka Krčálová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:50
Ani pokus Kuřítkové skóre nemění.
30:54
Se střelou Bínové měla Vančurová potíže, ale ne zas takové, aby míček za sebe pustila.
30:19
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Petra Klusáková bez asistence (2:4).
30:19
A hned druhý...
29:55
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Nela Kotačková, asistoval Kateřina Bícová (2:3).
29:45
Niemczyková hasí chybu Šešulkové.
29:16
Domácí se opět ocitly pod tlakem na vlastní polovině.
28:12
Pěkná akce Niemczykové a Klubalové bohužel gólem nekončí.
26:54
Nyní se hraje převážně na středu hřiště, žádná střela ani na jedné straně.
25:35
Pozemní střelu Galnorové už každý viděl za zády Vančurové, bohužel chybělo pár milimetrů.
25:02
Hra se přelévá ze strany na stranu.
24:12
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Adriana Středulová, asistoval Nela Blažková (2:2).
23:12
Kotačková v obrovské šanci, Pětvaldská však její střelu eliminuje.
21:37
Klubalová si pěkně obehrála hráčku, ale po následné nahrávce na spoluhráčku ztrácí FBC míček.
17:56
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Nela Kotačková bez asistence (1:2).
16:35
Zajímavý pokus Dvořákové zpoza brány Pětvaldská vytušila a už u tyčky čekala.
15:02
Domácí ze své útočné akce pokaždé udělají přečíslení Jihlavy, ta toho však zatím nevyužívá.
13:51
Opět přečíslení Jihlavy, ale nakonec špatně vyřešené.
13:26
Domácí družstvo je pod velkým tlakem na vlastní polovině.
12:35
Po špatné rozehrávce ze středu se do brejku dostává tým hostí, ten však zastavuje Klvaňová.
11:40
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Petra Klusáková, asistoval Kateřina Bícová (1:1).
11:40
A Jihlava srovnává po povedené rozehrávce.
10:42
Klusáková vystřelila z výhodné pozice, ale Pětvaldská předvedla krásný zákrok.
09:04
Pár pokusů domácích hráček, Vančurová vše vychytala.
07:37
Domácí na míčku, ale nemohou se dostat na útočnou polovinu.
06:28
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Klára Bröcklová, asistoval Kateřina Galnorová (1:0).
05:18
Kupcová se svým výjezdem dostala až před bránu, ale Vančurovou nepřemohla.
04:16
Jedovatou střelu Bícové Pětvaldská jen tak tak vyráží.
03:27
Bícovou na středu obklopily 3 protihráčky, ta však nátlaku nějakou chvílí odolávala a nakonec byla faulována. Míček pro Jihlavu.
02:23
Střelu Chalupové vyráží Vančurová rukou, za svá záda nepustila ani dorážku Kuřítkové.
01:04
Zatím se ani jedno družstvo nedostalo ke střele.
00:01
Úvodní buly pro domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Jihlava: brankář: Natálie Vančurová; hráči v poli: Bára Matějková, Simona Kittlerová, Dominika Dvořáková, Hanka Krčálová, Terezie Brossová
00:00
Line-up domácích FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Eliška Pětvaldská; hráči v poli: Nikola Chalupová, Kristýna Kupcová, Klára Kuřítková, Michaela Klvaňová, Anna Španihelová