2:1
0:4
- : -

Panthers Praha - Ivanti Tigers Jižní Město 2:9
33. Diana Hošková, 40. Kateřina Strnadová - 8. Tereza Peková, 11. Kristina Zlatníková, 12. Karolína Stůjová, 20. Barbora Špačková, 31. Kateřina Vachudová, 42. Veronika Křečková, 47. Veronika Křečková, 48. Veronika Křečková, 60. Barbora Špačková; rozhodčí: Tomáš Tóth - Andrej Lipan; vyloučení: 5:0 + Kateřina Vachudová ČK1 + 5; využití: 0:3; diváků: 73; zásahy brankářů: Kateřina Macounová 39 - Anežka Bakočová 26; po třetinách: 0:4, 2:1, 0:4;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: Panthers 12 - Tigers 17
60:00
Vyjádření trenéra hostí (Jan Horáček): Dnešní utkání mělo parametry z naší strany pouze v některých částech první a třetí třetině. Ve zbytku utkání jsme se přizpůsobovali hře soupeře a hra tím sklouzávala do průměru. Jediným pozitivem ze dneška jsou tři body.
60:00
Komentář trenéra domácích (Eliška Škvorová): Jediné pozitivum na dnešním utkání byla dobře odehraná druhá třetina. Zbytek zápasu nestojí za komentář, bylo to z naší strany ospalé, bez pohybu a nápadu a soupeř zaslouženě trestal. Gratulujeme k vítězství a děkujeme pořadatelům a divákům.
60:00
Střely na bránu celkem: Panthers 28 - Tigers 48
60:00
Nejlepší hráčky utkání: #77 Klára Procházková - #62 Veronika Křečková
60:00
59:54
Vyloučen hráč Kateřina Vachudová družstva Ivanti Tigers Jižní Město do konce utkání.
59:54
Vyloučen hráč Kateřina Vachudová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 5 minut za hrubost.
59:52
Didi byla při dobývání balonku naprosto zbytečně a za hranou slušné hry atakována soupeřkou do oblasti hlavy a zůstává bezvládná ležet. Rudná za nevybíravý zákrok vidí červenou kartu!
59:42
Vyloučen hráč Karyna Gren družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra rukou.
59:42
Oukej, tohle bylo jedno z těch spornějších...
59:10
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Barbora Špačková, asistoval Veronika Křečková (2:9).
59:10
Hostující přesilovky dnes 3/4, tedy necelých pět hvězdiček...
58:47
První neblonďaté vyloučení hned znamenalo únik panteřích slečen, který skončil na pravé lapačce.
58:19
Vyloučen hráč Tereza Vlková družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra na zemi.
57:55
Už je to jen dohrávání, žádného zázračného obratu už se asi dnes nedočkáme...
55:16
Znovu Strnad v hezké šanci, tentokrát jí hokejku zablokovala pohotová obránkyně.
53:46
Utkání sleduje 73 diváků, děkujeme!
52:32
Alespoň trochu vylepšit nepříznivé skóre málem zvládla Kačka Strnadová, před odkrytou klecí ale trestuhodně netrefila balon!
50:35
Po nevinném souboji zůstala na zemi ležet Klárka Procházková, pravděpodobně s křečí v noze. Zvedá se jen s velkými obtížemi a zůstává tak logicky na střídačce, kde se jí věnuje naše zdravotnice.
50:06
Zvládnou!
48:06
Vyloučen hráč Karyna Gren družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:06
Třetí blonďaté vyloučení Panterek, zvládnou se na třetí pokus ubránit?
47:19
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Veronika Křečková, asistoval Kateřina Vachudová (2:8).
47:19
Čistý hattrick pro Křečkovou, Macounovou překovává nechytatelným pokusem z pravého mantinelu.
47:03
Evča Charvátová mohla napravit svůj trest, při úniku z pravé strany ale trefila jen nataženou lapačku.
46:26
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Veronika Křečková, asistoval Kristina Zlatníková (2:7).
46:26
Bílé dresy si berou zpět pětibrankový náskok po přesném náhozu na zadní tyč.
45:26
Tigers málem nachytaly domácí rychle rozehranou standardkou z rohu, ze které sice úspěch nevytěžily, z hostující střídačky se nicméně nesou hlasité protesty ohledně počtu červených děvčat na hřišti.
44:53
Vyloučen hráč Eva Charvátová družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:30
A přesně z těchto míst najednou vyplavala zbloudilá vlaštovka, která skončila až na břevně!
43:56
Z obou stran je to takové nijaké, bez chuti a vůně, nazval bych to bojem o mrtvé území mezi modrými čarami.
41:26
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Veronika Křečková bez asistence (2:6).
41:26
Nepěkný úvod do třetí části, Kačka toho bohužel viděla málo, spíš nic...
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: Panthers 10 - Tigers 14
40:00
39:56
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Kateřina Strnadová z trestného střílení (2:5).
39:56
A Kačka Strnadová si s ním poradila mazácky, počkala si na pohyb gólmanky a po rychlé kličce do forehandu chladnokrevně vymetá pravý vingl!
39:55
Už to vypadalo, že Tigers udrží čtyřbrankový rozdíl i před druhou přestávkou, po vysoké holi před únikem ale uvidíme domácí nájezd!
37:01
Trochu více práce má po delší době Kačka Macounová a své spoluhráčky se jí zatím daří držet. Když takhle budou děvčata z radlické igelitky pokračovat, můžeme se dočkat ještě zajímavé stíhací jízdy.
35:22
Panterky běžely dvě na jednoho, což sice ještě ke střele nevedlo, z druhé vlny však ještě celou situaci doběhla Strnadová a ostrým příklepem vyprášila škorně té jediné obránkyně, která zůstala v cestě.
34:44
Vstřelený gól je živou vodou na domácí hole, například teď to z hodně uctivé vzdálenosti zkoušela Trenky, leč minula o dobrý půlmetr.
32:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Diana Hošková, asistoval Klára Procházková (1:5).
32:51
Panterky jsou odměněny za svůj zlepšený výkon. Klárka sice trefila jen pupek hostující gólmanky, dostatečně důrazná Didi Hošková nicméně i v hodně stísněné pozici dokázala ze vzduchu uklidit míček pod břevno!
30:38
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Vachudová bez asistence (0:5).
30:38
Pátá samolepka na domácí soutěžní kartičce, tentokrát po hrozivém fatálu.
29:25
Na jedné straně ukázala své koupelnové schopnosti Kačka Strnadová, na opačné straně pak její jmenovkyně Macounová vytáhla se své kůlničky další krásný zákrok lapačkou.
25:47
Hra je podstatně vyrovnanější, jen bez větších šancí. Gólmanky musí řešit spíš nepříjemné odrazy, než nějaké hitparádní pokusy.
22:11
Přestávkový čoud děvčatům oděných v barvách prezidentských trenýrek evidentně prospěl, v úvodu druhé části jsou aktivnějším týmem a drží se na půlce svých soupeřek.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: Panthers 6 - Tigers 17
20:00
19:07
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Barbora Špačková, asistoval Kristina Zlatníková (0:4).
19:07
Gól z kategorie čudla. Macounová nic neviděla, stejně tak ani střelkyně, záhadným způsobem se lopta přesto dostala za záda první jmenované poté, co opsala dokonalou balistickou křivku.
18:04
Hra se notně zklidnila, střelu na bránu jsme neviděli dlouhé minuty...
15:56
Znovu natažená paže blonďaté gólmanky Panterek, po hezké individuální šťouchané na ní tentokrát selhala Vachudová.
12:31
Souboj Sojkové s Kačkou Macounovou zatím 2:0 ve prospěch té obrněnější z obou soupeřek, tentokrát si strážkyně domácí svatyně poradila s únikem, zakončeným nepříjemnou střelou na ruku.
11:16
Timeout Panthers Praha
11:16
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Karolína Stůjová bez asistence (0:3).
11:16
Nedobrá minuta červeně oděných pokračuje, rozezlený Kamil Sedlák reaguje oddychovým časem.
10:27
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kristina Zlatníková, asistoval Kateřina Vachudová (0:2).
10:27
Klárka se už řadila na mantinelu v naději, že se vrátí na hřiště až po uplynutí trestu - bohužel pro domácí se její přání nevyplní, neboť se z pravé strany prosadila Zlatníková.
09:53
Strnadová pošetřila cenné vteřinky, zavezla totiž kotouč za soupeřovu klec a počínala si při tom tak šikovně, že skončila pověšená na mantinelu jako kus mokrého prádla.
08:34
Vyloučen hráč Klára Procházková družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra rukou.
08:25
Mohlo být srovnáno, schované nahození Didi Hoškové už už skákalo směr vnitřní tyčka, na poslední chvíli jej nicméně v pozici značně akrobatické vyškrábla z brankové čáry ležící Bakočová.
07:31
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Tereza Peková, asistoval Veronika Křečková (0:1).
07:31
Tigers jdou do vedení. Macounová sice dokázala zastavit nahození Křečkové, vyrazila jej však jen na hokejku důrazné Pekové a zbytek už je historie. 0:1.
05:25
Hlásíme první oběť, za vlast padla v souboji za bránou hokejka Klárky Procházkové, čest její památce.
03:57
První náznak šance i od domácích, schovaná rána Šporové zůstala zaseknutá pod betonem, dalekonosný dělobuch Červenkové pak skončil na prvních cvičkách.
01:16
Tigers začaly podstatně lépe, Panterky se ještě nedostaly s balonkem za půlku. Sojková navíc v tutovce vyhořela na Macounové, která proti hostující snajperce vytáhla zázračný zákrok předloktím.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Tóth a Andrej Lipan.
00:00
00:00
Line-up hostů Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Anežka Bakočová; hráči v poli: Sabina Šnajberková, Barbora Špačková, Kristina Zlatníková, Kateřina Sojková, Barbora Havlíčková
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Kateřina Macounová; hráči v poli: Kateřina Kubištová, Lucie Retová, Kateřina Strnadová, Karyna Gren, Adéla Vlčková