4:3
0:4
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 6:11
6. Sára Bobková, 20. Lucie Bejčková, 23. Sára Bobková, 31. Klára Čermáková, 35. Klára Čermáková, 36. Patricie Suchanová - 3. Anna Fricová, 10. Vanessa Rebecca Keprtová, 12. Adriana Hýsková, 15. Adriana Hýsková, 22. Adriana Hýsková, 26. Marie Havlíčková, 33. Adéla Niederlová, 47. Vanessa Rebecca Keprtová, 47. Kristýna Lechnerová, 50. Monika Škorpová, 58. Anna Fricová; rozhodčí: Lukáš Tomášek - Dalibor Berka; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 68; zásahy brankářů: Kateřina Valečková 38 - Tereza Loudínová 20, Nicola Králová 6; po třetinách: 2:4, 4:3, 0:4;
60:00
střely na branku: domácí - 6, hosté - 18
60:00
Komentář trenérky hostí Elišky Hofmanové: Gólově zbytečně divoké utkání díky naším ztrátám a účinným brejkům domácích. Jsem ráda, že jsme po emotivní druhé třetině třetí třetinu ovládly. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích Víta Procházky: Dvě třetiny jsme vzdorovali silnému soupeři. Škoda laciných branek v 1. části, stálo pak hodně sil udržet se ve hře. Snažili jsme se po celých 60 minut hrát otevřené utkání, ale v závěru nám docházel dech a Chodov zaslouženě potvrdil vítězství. Děkujeme soupeři za utkání, právě takové zápasy nás posouvají dál.
60:00
59:42
Vyloučen hráč Monika Škorpová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
57:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Anna Fricová, asistoval Vanessa Rebecca Keprtová (6:11).
55:17
Ani tentokrát Vachovcová na golmanku Chodova nevyzrála.
50:40
Hýsková sama před Valečkovou, Valečková vykopává.
50:24
Suchanová těsně míjí.
49:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Monika Škorpová, asistoval Hana Chaloupková (6:10).
49:22
Tentokrát hosté svou přesilovou hru využívají.
48:34
Vyloučen hráč Ivana Vachovcová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
47:36
Bobková posílá opět míček na branku tentokrát ale jenom projel Králové pod nohou a skončil v rohu hřiště.
46:15
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
46:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristýna Lechnerová, asistoval Klára Pabiánová (6:9).
46:15
Dva rychlé góly Chodova a hosté opět odskakují do tříbrankového rozdílu.
46:06
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Vanessa Rebecca Keprtová, asistoval Anna Fricová (6:8).
46:06
Nedáš, dostaneš. Rychlý přesun hry a přečíslení Chodova 2 na golmanku, přineslo gól.
45:54
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Plzeň neproměnil Lucie Bejčková.
45:26
Chaloupková se snažila potrestat chybu v rozehrávce Plzně, ale na Valečkovou nevyzrála.
45:14
Keprtová z úhlu přestřeluje.
44:36
Marková z trestné rovnou před brankou, její střelu chytá Králová konečky prstů.
44:19
Domácí jsou v plném počtu.
43:10
Vachovcové se ani v tomto úniku nepodařilo překonat golmanku Chodova.
42:19
Vyloučen hráč Andrea Marková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
42:19
Po poměrně dlouhém odloženém vyloučení, které se hostům nepodařilo využít, nyní uvidíme přesilovou hru také na druhé straně.
40:38
Domácím se přesilovou hru nepodařilo sehrát ideálně.
39:58
Do více šancí se i přes početní nevýhodu dostávaly hráčky Chodova.
38:37
38:37
V závěru druhé třetiny uvidíme první přesilovou hru zápasu, kterou si zahrají domácí po faulu na Suchanovou.
35:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patricie Suchanová bez asistence (6:7).
35:30
Suchanová sama na Loudínovou, tentokrát byla úspěšnější útočnice Plzně a snižuje na rozdíl jediné branky.
34:20
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Klára Čermáková bez asistence (5:7).
34:20
Čermáková prokličkovala obranou a posílá míček na branku kde si míček Loudínová sama tečovala nohou za záda.
32:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Adéla Niederlová, asistoval Adriana Hýsková (4:7).
32:53
Hezká akce Chodova zakončená golem.
32:03
Vachovcová ani střelou ani dorážkou nepřekonává golmanku hostů.
30:57
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Klára Čermáková, asistoval Sára Bobková (4:6).
30:57
Bobková dlouho čekala s nahrávkou ale nakonec našla nabíhající Čermákovou a ta posílá míček pod padající Loudínovou.
30:21
Lechnerová posílá svou střelu od mantinelu, ale obrana Plzně míček ani nepustila před Valečkovou.
28:45
Střelu Keprtové vyráží helmou Valečková.
26:42
Špetová zkouší z první.
25:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marie Havlíčková, asistoval Adriana Hýsková (3:6).
25:59
Míček přeskočil Valečkové kolem ramene a prošel do branky.
22:54
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Sára Bobková, asistoval Andrea Marková (3:5).
22:54
Marková opět našla Bobkovou a ta neomylně posílá míček do branky.
22:18
Fricová před Valečkovou neúspěšná.
21:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Adriana Hýsková bez asistence (2:5).
21:44
Hýsková přidává hned z kraje třetiny svůj třetí gól a Chodov opět odskakuje na rozdíl 3 branek.
20:25
Pěkná akce Bejčkové a Vachovcové, Vachovcová jen těsně míjí.
20:01
I buly na začátku druhé třetiny vyšlo lépe pro domácí .
20:00
20:00
Střely na branku: domácí - 11, hosté - 17
20:00
19:42
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Lucie Bejčková, asistoval Patricie Suchanová (2:4).
19:42
Odložené vyloučení se Bejčkové podařilo využít když zakončila do odkryté branky a před koncem třetiny ještě snižuje.
16:01
Vachovcová se dostala za obranu, ale přestřeluje.
14:03
14:03
Opět poměrně smolný gól pro domácí. Hýsková se protlačila kolem tyčky a podařilo se jí míček prostrčit za brankovou čáru.
11:08
09:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Vanessa Rebecca Keprtová bez asistence (1:2).
09:56
Keprtová se prokličkovala až k zakončení.
08:03
Bejčková teď Loudínovou poměrně slušně zaměstnala svou střelou z první.
07:47
Kopřivová zkouší z půlky, ale ani její střela, ani následná teč útočníků neskončily v brance.
06:08
Vachovcová to zkouší na Loudínovou z těsné blízkosti.
05:51
05:51
Marková na Bobkovou a máme srovnáno !
05:39
Pabiánová přestřeluje vysoko nad branku domácích.
03:27
Čermáková neúspěšně zkouší z dálky.
03:08
Jedličková se zakončení nepovedlo ideálně.
02:23
02:23
Keprtová našla Fricovou a ta se štěstím překonává Valečkovou.
01:45
Střela Lechnerové byla zblokována pozornou obranou domácích.
01:19
Jedličková hledala na středu Suchanovou, ta bohužel pro domácí promáchla.
00:01
Úvodní buly dopadlo lépe pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Tomášek a Dalibor Berka.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Tereza Loudínová; hráči v poli: Kateřina Walderová, Gabriela Hartmanová, Karolína Jandová, Zuzana Mervartová, Karolína Laura Hornová
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Kateřina Valečková; hráči v poli: Leona Plasová, Alžběta Kopřivová, Lucie Bejčková, Ivana Vachovcová, Anežka Matoušková