2:0
6:0
- : -

Florbalová akademie MB - Bulldogs Brno 11:1
14. Tereza Zapotocká, 15. Eliška Pivoňková, 18. Daniela Švejdová, 27. Bára Šimůnková, 36. Bára Šimůnková, 49. Daniela Švejdová, 49. Barbora Chmelařová, 51. Tereza Zapotocká, 53. Tereza Zapotocká, 54. Bára Šimůnková, 56. Klára Hukalová - 18. Klára Vintrová; rozhodčí: Jakub Tázler - Jan Paleček; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Klára Dufková 29 - Jana Prátová 34; po třetinách: 3:1, 2:0, 6:0;
60:00
Střely na bránu ve 3. třetině: MB 19, Brno 7.
60:00
Komentář trenéra domácích: J.Kárníka: Výsledek vypadá jako pohodový zápas, ale hlavní rozdíl byl v proměňování šancí. Soupeřky naštěstí pro nás netrefovaly branku a my jo. To rozhodlo zápas. Díky holkám za odmakaný zápas, soupeřkám za pěkný duel a divákům za podporu.
60:00
komentář hostů: Dnešek je sice bolestivý ohledně skore, ale herně to do poslední třetiny bylo koukatelné. Moře šancí, jen ten bílý nesmysl nám nešlo dát i několikrát do prázdné brány a pak inkasuješ a pak další a je z toho výprask. Letos jsem snad poprvé sppokojený s projevem nikoli s výsledkem. Dík všem v Bolce
60:00
59:59
Gratulujeme juniorkám k dnešní výhře a našemu věrnému časoměřiči přejeme všechno nejlepší k narozeninám :)
56:55
Jedna z našich hráček couvala tak rychle, až málem skončila za mantinelem.
55:47
První třetina odehraná ve vysokém tempu si na hráčkách Brna vybírá svou daň - je na nich znát únava a ve hře se začínají kupit chyby.
55:06
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Klára Hukalová, asistoval Anežka Hradcová (11:1).
53:27
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Bára Šimůnková, asistoval Nela Bártová (10:1).
52:37
Obrana hostů teď obětavě zblokovala střelu Hájkové a vytěsnila ji tak mimo bránu.
52:15
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tereza Zapotocká, asistoval Daniela Švejdová (9:1).
51:28
Domácí hráčky teď nabídly hostům šanci na snížení skóre, Procházková ale přestřelila.
50:36
Timeout Bulldogs Brno
50:36
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tereza Zapotocká, asistoval Anežka Hradcová (8:1).
49:35
Hukalová v poslední chvíli překazila jinak velice povedenou kombinaci hostů.
48:25
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Barbora Chmelařová, asistoval Zuzana Hájková (7:1).
48:11
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Daniela Švejdová, asistoval Viktorie Vacardová (6:1).
47:32
Poslední minuty jsou především ve znamení nepřesných přihrávek na obou stranách, přičemž větší gólové šance byly na straně Brna.
43:22
Brno se snaží ze své krátké přesilovky vytěžit maximum, ale jedna z nepřesných přihrávek posílá Boleslav do protiútoku.
41:43
Vyloučen hráč Daniela Švejdová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
41:43
Na chvíli se síly vyrovnají - uvidíme hru čtyři na čtyři.
40:45
Vyloučen hráč Klára Vintrová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
40:45
Po faulu Vintrové si Florbalová akademie zahraje další přesilovku.
40:00
40:00
Střely na bránu ve 2. třetině: MB 13, Brno 11.
40:00
39:43
V závěru druhé třetiny se bude rozehrávat u brány hostů.
37:52
Dufková v poslední chvíli chytá nebezpečnou střelu hostů.
36:21
Brno si vyzkoušelo útok dva na jednoho, střela prosvištěla nad boleslavskou bránou.
35:31
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Bára Šimůnková, asistoval Eliška Pivoňková (5:1).
35:16
Hra se po delší době opět přesunula před bránu domácích.
34:03
Trestné střílení družstva Bulldogs Brno neproměnil Klára Vintrová.
33:18
Povedený zákrok Prátové.
31:28
Brněnské hráčky aktivně napadají rozehrávku domácích, ale zdá se, že jim trochu ubývá sil.
29:12
Holky si teď dávaly přednost tak dlouho, až svou šanci promarnily.
28:06
Po sérii poměrně opatrných nahrávek se ke střele dostává Bauerová - a nebyla to vůbec špatná střela.
27:23
Vyloučen hráč Kristýna Černá družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
26:57
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Bára Šimůnková, asistoval Barbora Doležálková (4:1).
24:43
V rychlém sledu po sobě mělo Brno dvě velké šance na snížení skóre - to se ale zatím nemění.
22:33
Švejdová si dobře naběhla do volného prostoru, přihrávku bohužel nezpracovala ideálně a nakonec se k zakončení nedostala.
21:06
Souboj u mantinelu ve prospěch hostů a Brno zakládá nový útok.
20:01
Na buly opět úspěšnější hosté a hra se hned přesouvá před boleslavskou bránu.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: MB 13, Brno 12.
20:00
18:36
Dufková většinu střel pouze vyráží. Naštěstí pro Boleslav Brnu zatím dorážky moc nevychází.
17:54
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Klára Vintrová bez asistence (3:1).
17:32
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Daniela Švejdová, asistoval Zuzana Hájková (3:0).
17:20
Švejdová v dobré střelecké pozici, ale netrefuje.
15:56
Na míčku je teď více Mladá Boleslav.
14:24
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Pivoňková, asistoval Klára Hukalová (2:0).
14:24
Pivoňková se trefila přesně pod horní tyč a Florbalová akademie odskakuje do vedení 2:0.
13:40
13:22
Dufková teď neměla míček pod kontrolou, ale Brno nevytěžilo gól ani z následující dorážky.
12:30
Chmelařová šla na gólmanku úplně sama, ale ani tentokrát z toho gól nebyl.
11:39
Zápotocká střílí těsně vedle.
11:04
Vintrová přestřeluje boleslavskou bránu.
09:41
Hráčky Brna napadají boleslavskou rozehrávku, ale Hukalové se povedlo dostat balónek přes půlku hřiště až k brněnské bráně.
07:32
Brno v gólové šanci, ale střela naštěstí proletěla vysoko nad boleslavskou bránou.
05:28
Šimůnková zblokovala střelu Vintrové.
04:01
Od prvního boleslavského gólu nás teď dělily jen centimetry - míček se nakonec za brankovou čáru nedostal.
02:54
Brno kombinuje na své půlce a po faulu domácích bude rozehrávat od mantinelu.
01:37
Dufkové se povedl dlouhý výhoz na Vacardovou, Švejdová se dostala k zakončení, ale střela končí mimo bránu.
00:14
Hráčky Brna vstoupily do utkání s velkým nasazením a Dufková si připisuje první zákrok.
00:01
Úvodní buly pro tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Tázler a Jan Paleček.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Jana Prátová; hráči v poli: Klára Porhajmová, Ema Brucháčková, Liliana Bolfová, Tereza Šípková, Veronika Procházková
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Klára Dufková; hráči v poli: Zuzana Hájková, Kristýna Bauerová, Bára Šimůnková, Anežka Hradcová, Barbora Doležálková