4:2
3:1
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - TJ Jablonné nad Orlicí 17:3
4. Viktorie Martináková, 6. Jana Horečková, 9. Jana Horečková, 10. Adéla Feiková, 10. Jana Horečková, 11. Nikola Liberdová, 14. Vendula Maroszová, 15. Natálie Hurníková, 18. Adéla Feiková, 19. Adéla Feiková, 27. Jana Horečková, 37. Nikola Liberdová, 38. Jana Horečková, 39. Anna Dobešová, 46. Vendula Maroszová, 53. Adéla Feiková, 60. Karolína Sovadinová - 22. Sofie Štrbíková, 23. Kristýna Vágnerová, 54. Martina Jurenková; rozhodčí: Filip Fňukal - Filip Vrchovský; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Barbora Plačková 8 - Monika Rubešová 26; po třetinách: 10:0, 4:2, 3:1;
60:00
Komentář trenéra hostů: Po první třetině kdy jsme byli asi ještě ve vlaku tak děvčata od 2 třetiny konečně začala plnit naše pokyny. Soupeři děkujem za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Jaromíra Veselého: Do dnešního zápasu se nám podařilo vstoupit koncentrovaně a v první třetině byl náš výkon přesvědčivý. Ve druhé části se projevilo určité polevení a výpadek koncentrace a přesun do rolí diváků v první řadě. Závěr jsme dohráli v klidu a nějaké zásadní komplikace jsme nepřipustili. Věřím, že je to dobrý odrazový můstek k výkonům jaké bychom rádi předváděli.
60:00
59:45
Doufám, že tento zápas se obejde bez dalších zranění. Hráčky obou družstev dohrávají v klidu a míru. Děkujeme za účast a doufáme, že se Vám tento zápas líbil.
59:38
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Karolína Sovadinová, asistoval Laura Prusková (17:3).
56:15
Kotník zraněné 28 vypadá již taky dobře. Už nebrečí a kotník se leduje. Hráčka je již v klidovém režimu a odpočívá.
55:39
Horečková právě schytala tvrdou ránu. Naštěstí je vše v pořádku.
53:39
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Martina Jurenková, asistoval Adéla Kosková (16:3).
53:39
Tento gól bych raději nekomentoval, ale pro Vás kdo sleduje online musím. Hráčka hostů nahodila balónek lobem od své poloviny a brankařce domácích skočil přes nohy.
53:31
Hráčka hostů s číslem 28 se na hřišti zranila a byla odnesena za mantinely, snad to nebude nic vážného.
52:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adéla Feiková, asistoval Laura Prusková (16:2).
52:10
Dvě nerozlučné kamarádky Prusková s Feikovou daly krásný gól.
50:02
Vyloučen hráč Nikola Liberdová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
49:45
Vítkovice se snaží využit přesilovky.
48:10
Vyloučen hráč Kristýna Vágnerová družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání.
45:59
Podsedníková minula prázdnou bránu.
45:24
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vendula Maroszová, asistoval Nikola Liberdová (15:2).
44:38
Liberdová první míček zahrála čistě, druhý už byl ale posouzen jako faul.
44:25
Akci hostů blokuje obrana Vítkovic.
43:50
Moravcová nepovoleně vybojovala míček.
42:59
Lob hostů končí v rukách brankářky domácích.
42:14
Feiková se vymotala z nepříjemné situace a tvrdě střílí na bránu.
40:58
První střelu 3. třetiny střílí Natálie Hurníková, ale střela končí v rukách brankářky.
38:49
Po první třetině přišel i kotel domácích.
38:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Anna Dobešová, asistoval Viktorie Martináková (14:2).
37:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jana Horečková, asistoval Vendula Podsedníková (13:2).
36:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikola Liberdová, asistoval Adéla Feiková (12:2).
36:17
Hosté se snaží o průlom obrany Vítkovic, bez úspěchu.
35:00
Dnešní utkání sleduje 41 diváků, děkujeme za příchod a doufáme, že se Vám zápas líbí.
34:20
Nahrávku Pruskové zachytila Sovadinová, ale brankářka chytá.
32:03
Naskakující Feiková z trestné lavičky dostává míček a posílá ho Martinákové na hokejku, bohužel bez úspěchu.
29:55
Vyloučen hráč Adéla Feiková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
29:55
Feiková dnes září ve všech políčkáchkanadského bodování.
29:21
Liberdová obešla celou obranu hostů, ale míček nestihla.
26:58
Obrana hostů zahrála balónek vysokou nohou. Standartní situace domácích nevyužita.
26:33
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jana Horečková, asistoval Karolína Svobodová (11:2).
26:00
Feiková pálí tvrdou střelu do brány, ale obrana hostů tuto střelu blokuje.
24:59
Prusková teď čistě odebírá míček.
24:12
Hosté mají zatím v druhé třetině 100% bilanci střel a gólů. 2 střely 2 góly.
22:22
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Kristýna Vágnerová bez asistence (10:2).
22:22
Tyto dva góly rozproudily hru.
22:02
Hosté začali po gólu více hrát a projevuje se to na hře.
21:13
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Sofie Štrbíková, asistoval Jitka Dostálková (10:1).
21:13
Dosud 3 střela hostů končí v bráně.
20:32
Krásná střelu Martinákové chytá brankářka hostů.
20:00
20:00
Střely domácích : 19 Střely hostů : 2
20:00
18:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adéla Feiková, asistoval Vendula Maroszová (10:0).
18:34
Feiková má dnes vydařený den, střílí jeden gól za druhým.
17:41
17:41
Další krásná kombinace tohoto útoku Vítkovických a nestojí za ní nikdo jiný než Adéla Feiková s Maroszovou
16:51
Glasová pálí z půlky, ale bez úspěchu.
16:28
Vítkovice se snaží o další kombinace, ale bez úspěchu.
14:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Natálie Hurníková, asistoval Viktorie Martináková (8:0).
14:03
Krásná kombinace Hurníkové s Matinákovou nemůže skončit jinak, než v bráně.
13:52
12:08
Liberdová se propletla na svojí polovině a vybojovala výhodu ve svůj prospěch.
11:19
Vítkovice teď střílí jeden gól za druhým.
10:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikola Liberdová, asistoval Vendula Maroszová (6:0).
09:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jana Horečková, asistoval Viktorie Martináková (5:0).
09:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adéla Feiková, asistoval Nikola Liberdová (4:0).
09:18
Feiková se nepozorovaně dostala za obranu hostů, dostala přihrávku od Liberdové a technicky zakončila o břevno brány. Radost pohledět.
08:50
08:50
Krásná souhra útoku domácích končí v bráně.
07:49
Únik hráčky hostů s číslem 28 byl zastaven domácí obranou.
07:07
Skákající přihrávka nesedla Hurníkové na lopatu a míček ji odskočil.
05:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jana Horečková, asistoval Natálie Hurníková (2:0).
05:54
Horečková dává po přihrávce Hurníkové gól do prázdné brány.