3:1
- : -
FBŠ Jihlava

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBŠ Jihlava 17:1
4. Nikola Liberdová, 7. Nikola Liberdová, 14. Nikola Liberdová, 15. Terezie Gálová, 16. Vendula Maroszová, 16. Michaela Kubečková, 17. Jana Horečková, 18. Nikola Liberdová, 18. Vlaďka Maděrová, 31. Vlaďka Maděrová, 34. Vlaďka Maděrová, 35. Viktorie Martináková, 36. Michaela Kubečková, 38. Nikola Liberdová, 41. Dominika Buczek, 54. Vendula Maroszová, 60. Dominika Buczek - 57. Petra Klusáková; rozhodčí: Martin Czyž - Dominik Pustówka; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Viktorie Karasová 17 - Natálie Vančurová 21; po třetinách: 9:0, 5:0, 3:1;
60:00
Nejlepší hračka týmu: Vítkovice- č.12 Hurníková Natálie Jihlava- č.98 Matějková Bára
60:00
Střely v třetí třetině: Vítkovice- 11 Jihlava- 8
60:00
Střely celkem: Vítkovice- 38 Jihlava- 18
60:00
Vyjádření trenéra domácích pana Jaromíra Veselého: Solidní zápas, kde jsme mohli jistě předvést hru ještě na vyšší úrovni, ale za daných okolností stál výkon za to.
60:00
Vyjádření trenéra hostí pana Michala Peterky: Dnešní zápas jsme si prohráli už před halou. Definitivní ortel udělala první třetina. Ve druhé polovině jsme se herně zvedli a trochu zlepšili dojem. Chtěl bych pochválit tým za vůli a nejmladší holky za slušný výkon.
60:00
59:59
Děkujeme za utkání oběma týmum, je ale škoda, že bylo až tak jednoznačné. U příštích zápasů juniorke brzy nashledanou.
59:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek, asistoval Michaela Kubečková (17:1).
58:06
Vyloučen hráč Vendula Podsedníková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
56:30
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Petra Klusáková, asistoval Nela Kotačková (16:1).
53:50
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vendula Maroszová, asistoval Vendula Podsedníková (16:0).
52:15
Karasová vychytala 1na0.
51:28
Zákrok Karasové, dnes má vážně den.
48:38
Gálová projela 2 hráčky, ale zakončuje do té třetí.
47:57
Vítkovice v plném počtu.
47:18
Jihlava rozehrává standartní situaci.
46:19
Jihlava je po dlouhé době má akce na branku domácích.
45:57
Timeout FBŠ Jihlava
45:57
Vyloučen hráč Dominika Buczek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
45:57
Buczek hákovala ze zadu a jde si k nám sednou na trestnou lavičku.
44:57
Marozsová střílí krásnou střelu, ale brankářka chytá. Velmi hezký zákrok i střela.
43:13
Vyloučen hráč Petra Klusáková družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za hrubost.
42:48
Krásná střela Hurníkové směřovaná 20 cm nad nohu. Tuto hezkou střelu nečekal nikdo.
42:22
Brankařka hostů dostala tvrdý střet. Již má vše zaledováno a zápas pokračuje.
41:09
Krásná střela Feikové letí centimetr nad branku.
40:23
40:00
40:00
Střely v druhé třetině: Vítkovice- 12 Jihlava- 4
40:00
Krásný kross Pruskové na Martinákovu bohužel nekončí v bráně.
40:00
37:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikola Liberdová, asistoval Vendula Podsedníková (14:0).
37:12
Podsedníkové sjíždí střela z hokejky.
35:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Dominika Buczek (13:0).
35:47
Krásná kombinace dvou nadaných hráček Kubečkové s Buczek.
35:34
Maděrová dostala přihrávku. Dostala také do zad a kvůli toho měla standartní situaci.
35:00
Toto utkání sleduje 31 diváků, děkujeme za tuto hojnou účast.
34:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Viktorie Martináková, asistoval Jana Horečková (12:0).
34:03
Martináková střílí pěknou a umístěnou střelu do pravé šibenice.
33:46
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vlaďka Maděrová, asistoval Michaela Kubečková (11:0).
33:46
Rána Kubečkové se odrazila od zadního mantinelu a Maděrová doráží.
30:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vlaďka Maděrová, asistoval Dominika Buczek (10:0).
29:55
Vyloučen hráč Vendula Maroszová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
29:48
Souhra Feikové s Liberdové neměla přesnou koncovku. Liberdová střílela doprostřed brány.
27:55
Tvrdá střela Gálové bohužel byla doprostřed brány.
24:31
Buczek lobuje brankářku, ale lob je moc vysoký a končí za mantinely.
24:06
Maděrová minula prázdnou bránu.
22:56
Glasové byl míček odebrán z florbalky a Jihlava rozehrává protiútok.
22:02
Střelkyně Jihlavy nemířila do brány. Vítkovice zakládají protiútok.
21:13
Krásná střela Sovadinové, končí bohužel břevnem.
20:22
Vítkovice jsou znovu aktivnější na začátku 2. třetiny.
17:58
Hráčka hostů trefuje dva centimetry nad břevno.
17:09
17:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikola Liberdová bez asistence (8:0).
16:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jana Horečková, asistoval Viktorie Martináková (7:0).
15:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Vlaďka Maděrová (6:0).
15:39
Kubečková se překvapivě docela raduje z gólu. Nebo aspoň není naštvaná.
15:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vendula Maroszová, asistoval Nikola Liberdová (5:0).
15:19
Maroszová doráží míček do brány.
14:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Terezie Gálová, asistoval Michaela Kubečková (4:0).
14:10
Pomalá střela propadla brankářce do sítě branky.
13:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikola Liberdová, asistoval Alexandra Glasová (3:0).
13:33
Zmatky před bránou vyřešila zákrokem Karasová.
11:27
Hosté v plném počtu.
10:21
Libedové projel míček pod nohama.
09:28
Vítkovická přesilovková lajna unavuje oslabenou obranu hostí.
09:27
Vyloučen hráč Simona Kittlerová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za špatné střídání.
08:50
Glasová blokuje střelu z poloviny.
06:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikola Liberdová, asistoval Vendula Maroszová (2:0).
06:01
Maroszová nahrává z rohu a Liberdová zakončuje stejným způsobem jako předtím.
05:03
Rozehrávka na straně Vítkovic, Vítkovice získávají míček.
03:55
03:55
Liberdová střílí pozemní střelu a dává gól.
03:26
Tvrdá střela od půlky hřiště. Karasová chytá.
01:55
Kubečková střílí pouze do brankářky.
00:36
Vítkovice jsou aktivní již od první vteřiny utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Czyž a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Jihlava: brankář: Natálie Vančurová; hráči v poli: Petra Klusáková, Bára Matějková, Nela Kotačková, Terezie Brossová, Dominika Dvořáková
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Viktorie Karasová; hráči v poli: Karolina Moravcová, Anna Dobešová, Jana Horečková, Viktorie Martináková, Natálie Hurníková