1:3
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - Bulldogs Brno 10:8
5. Markéta Lenfeldová, 9. Berenika Vrzalová, 10. Lea Veselská, 28. Anna Kateřina Jandová, 30. Eliška Vrzalová, 32. Karolína Nováková, 36. Markéta Lenfeldová, 36. Barbora Hartigová, 39. Karolína Nováková, 57. Berenika Vrzalová - 4. Ema Brucháčková, 12. Veronika Procházková, 19. Klára Porhajmová, 20. Eliška Hroudná, 38. Kristýna Černá, 42. Kristýna Černá, 45. Kristýna Černá, 58. Ema Brucháčková; rozhodčí: Marek Pohunek - David Vosála; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Daniela Dvořáková 19 - Jana Prátová 22; po třetinách: 3:4, 6:1, 1:3;
60:00
Komentář trenéra hostí pana: Občasná naivita nás připravila o lepší výsledek. 10:8 je spravedlivé, z víkendu nula bodu, ale zato s mnoha zkušenostmi o které nám jde. Čím více jijch nabereme ted, tím lépe pro všechny.
60:00
Komentář trenéra domácích p. Nováka: Dobrý začátek, horší druhá půlka první třetiny. V šatně bylo trošku dusno, ale prospělo to a druhá třetina vyšla na jedničku. Hrát umíme jen se musíme vyvarovat slabších chvilek. Díky soupeřkám za zápas a přejeme pohodovou cestu domů.
60:00
59:59
Nováková se ještě snažila zvýšit, ale konečná siréna byla rychejší...
57:57
Soudím podle time-outu a rychlé brankové odpovědi, že Brno se snaží s výsledkem ještě něco udělat.
57:07
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Ema Brucháčková, asistoval Daniela Oplatková (10:8).
56:57
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Berenika Vrzalová bez asistence (10:7).
56:44
Timeout Bulldogs Brno
51:06
Vintrová nyní velmi dobře přečetla hru a zabránila jasnému gólu do odkryté kasy.
50:08
Timeout FBC Liberec
47:29
Právě teď můžeme na trestné lavici vidět Bereniku Vrzalovou, která si šla odpočinout za velmi ostrý a možná trochu zbytečný zákrok. Asi aby v tom nebyla ségra sama...
47:28
Vyloučen hráč Berenika Vrzalová družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:58
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Kristýna Černá, asistoval Adéla Mikšlová (9:7).
44:58
A první zmiňováná kompletuje hattrick!
41:41
Již podruhé jsme mohli vidět souhru Černé s Mikšlovou.
41:40
40:01
Dolejš nám zpestřil přestávkový program ukázkou svých démonických střel a Filip Smutný mi pochválil moje onliny. Bohužel jsem se s nimi zapomněl vyfotit :(
40:00
40:00
38:33
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Karolína Nováková bez asistence (9:5).
37:45
Mikšlová krásně našla před bránou Černou a ta snižuje na 8:5
37:44
35:32
Po tom co si Prátová pořádně nepohlídala tyčku, pouští za svá záda další balón rovnou z buly.
35:31
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Barbora Hartigová bez asistence (8:4).
35:26
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Lenfeldová, asistoval Karolína Nováková (7:4).
31:42
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Karolína Nováková, asistoval Markéta Lenfeldová (6:4).
29:11
FBC Liberec trestá faul z volného úderu.
29:10
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Eliška Vrzalová bez asistence (5:4).
27:51
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Anna Kateřina Jandová, asistoval Berenika Vrzalová (4:4).
25:01
Jandová do toho dala nyní opravdu srdíčko a zabránila jisté brance. Její crush by byl pyšný.
21:43
Prátová se vyšvihla když chytla nebezpečnou střelu Vrzalové.
20:00
20:00
19:23
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Eliška Hroudná, asistoval Daniela Oplatková (3:4).
19:23
Gólem do šatny se teď hosté ujímají vedení.
18:23
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Klára Porhajmová, asistoval Liliana Bolfová (3:3).
17:15
Veselská nám teď málem zbourala pořadatelský stolek a bylo by po fisu.
11:25
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Veronika Procházková, asistoval Klára Porhajmová (3:2).
11:25
Bulldogs teď ukázali, že dvou rychlých gólu se nezalekli.
09:37
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lea Veselská, asistoval Markéta Lenfeldová (3:1).
08:20
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Berenika Vrzalová, asistoval Eliška Vrzalová (2:1).
05:47
Vyloučen hráč Eliška Vrzalová družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:55
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Lenfeldová bez asistence (1:1).
04:55
Po čistém zákroku Mullerové srovnává Lenfeldová.
03:58
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Ema Brucháčková, asistoval Adéla Spoustová (0:1).
02:40
Hra se zatím bez větších šancí přelévá ze strany na stranu.
00:05
Komplikace s časomírou zapříčinily opětovné vhazování, které vyhrál domácí celek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Pohunek a David Vosála.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Jana Prátová; hráči v poli: Veronika Procházková, Klára Porhajmová, Liliana Bolfová, Klára Vintrová, Tereza Šípková
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Daniela Dvořáková; hráči v poli: Eliška Vrzalová, Aneta Abrtová, Berenika Vrzalová, Kateřina Novotná, Anu-Ujin Sugardorj