2:2
1:5
- : -
60:01
Komentář trenérky hostů (D.Steinbachová): První dvě třetiny od nás hrozně ospalé, nemohly jsme se dostat do tempa a získat potřebný klid na hokejkách. Na začátku třetí třetiny jsme morálem zápas zvrátily v náš prospěch. Zápas mnoho krásy nepobral, ale i takovéhle výhry jsou potřeba! Díky soupeři za zápas.
60:00
Střely na branku: domácí - 3 , hosté - 12
60:00
Komentář trenéra domácích (Vít Procházka): Bohužel jsme dnes v jednoduchých situacích hledali složitá řešení, čímž jsme soupeři věnovali mnoho šancí. Hrůzostrašný vstup do poslední třetiny rozhodl zápas, v malém počtu hráček jsme pak neměli dost fyzických sil na odpověď. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
54:37
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Sabina Šnajberková, asistoval Anežka Pěnkavová (4:8).
53:48
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Victoria Binědová, asistoval Lucie Bejčková (4:7).
51:48
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
51:48
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Karolína Stůjová, asistoval Kateřina Vachudová (3:7).
51:48
Dva rychlé góly se podařilo dát hostům a poprvé v zápase výrazně odskakují.
51:14
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Barbora Špačková, asistoval Kristina Zlatníková (3:6).
44:36
Hezká střela Bejčkové z otočky končí kousek vedle tyčky.
41:22
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Veronika Balejová, asistoval Karolína Stůjová (3:5).
41:22
Rychlý protiútok hostů a Urbanová neměla šanci.
41:15
Vachovcová se snažila dovézt míček až do branky, ale Janglová ho vykopla.
41:00
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Barbora Špačková, asistoval Kateřina Sojková (3:4).
40:01
Úvodní buly třetí třetiny taky vyšlo lépe pro domácí.
35:38
Tyčka zazvonila i na druhé straně, tentokrát po střele Raslové.
34:48
Domácí jsou v plném počtu.
34:45
Urbanová se v tlaku před svou brankou dokázala zorientovat a poslala míček na Vachovcovou do útoku.
34:38
Křečková přestřeluje.
33:26
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ivana Vachovcová bez asistence (3:3).
33:26
Tentokrát se domácím v oslabení daří srovnávat, Vachovcová se dostala za bránící hráčky a podařilo se jí nekompromisně poslat míček za Janglovou.
32:48
Vyloučen hráč Anežka Matoušková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
32:34
Křečková rozvlnila jen boční síťku branky.
29:07
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Veronika Křečková bez asistence (2:3).
29:07
Křečková trestá chybu v rozehrávce domácích.
28:37
Domácí se dostávají do šancí před Janglovou.
24:23
Bobková přesně našla Binědovou, její střelu ale obrana zblokovala.
23:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Karolína Raslová, asistoval Martina Špetová (2:2).
23:45
Špetová střílí, Raslová z první doráží a je opět srovnáno.
23:08
Špačková posílá střelu na branku, Urbanová maskou vyráží mimo hřiště.
21:02
Křečková nastřeluje pouze tyč.
20:35
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kristina Zlatníková, asistoval Barbora Špačková (1:2).
20:35
Zlatníkové se podařilo najít skulinu u tyčky a dostat míček za Urbanovou.
19:40
Šanci si dokázaly ve svém oslabení vytvořil i hráčky hostů.
19:33
Kopřivová zkouší od mantinelu.
18:14
Vyloučen hráč Veronika Křečková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání.
18:14
Po faulu na unikající Suchanovou si zahrají přesilovou hru i domácí.
16:25
Špačková zkouší překonat Urbanovou, tentokrát marně.
15:26
Velká šance Plzně, ale štěstí stálo na straně hostů a míček do branky nepropadnul.
14:31
Blízko ke gólu byla i Bejčková, ale tentokrát byla úspěšnější Janglová.
14:01
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patricie Suchanová bez asistence (1:1).
14:01
Suchanová vypíchla míček z rozehrávky pražského týmu a srovnává stav zápasu.
13:04
Domácí jsou v plném poštu.
13:04
Hostům se nepodařilo využít početní výhodu.
12:37
Zlatníková míjí.
11:48
Hosté kombinují a snaží se překonat obranu Plzně.
11:04
Vyloučen hráč Andrea Marková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
10:14
Na druhé straně z otočky jen těsně míjí Suchanová.
09:07
Klecová míjí odkrytou branku.
05:24
05:24
Skóre zápasu otevírají hosté, Špačková si dokázala najít prostor a zakončit pod ruku Urbanové.
04:05
Dobře se vrátily hráčky Plzně a překazily tak útok pražských Tigers.
02:56
I hosté se dostali do nebezpečné šance před brankou Plzně, ale i Urbanová předvedla pohledný zákrok a vykopává míček.
02:14
Hezká akce Bobkové a Suchanové, Janglová ale v leže chytá.
01:28
Vachudová zkouší od mantinelu, ale Urbanová v brance Plzně je pozorná.
00:49
I první nebezpečnější střelu zápasu si připisují domácí.
00:38
Sojková chtěla využít chybu v rozehrávce Plzně, ale její útok skončil neškodně v rohu hřiště.
00:01
Úvodní buly vyšlo lépe domácím.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nikola Staňková a Jan Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Sabina Šnajberková, Barbora Špačková, Kristina Zlatníková, Kateřina Sojková, Barbora Havlíčková
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Anna Urbanová; hráči v poli: Alžběta Kopřivová, Martina Špetová, Andrea Marková, Patricie Suchanová, Sára Bobková