5:1
0:4
- : -

FBC Česká Lípa - Technology Florbal MB Black 6:6
13. Ladislav Pekárek, 17. Albert Kouba, 21. Jakub Horák, 25. Oliver Brodský, 27. Antonín Stárek, 30. Matyáš Flekl - 11. Jakub Seibert, 23. Jakub Šourek, 35. Jakub Vajsejtl, 36. Jakub Seibert, 38. Vít Souček, 41. Jakub Seibert; rozhodčí: Lucie Stejskalová - Jan Čtvrtečka; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Vojtěch Jirka ? - Ondřej Tomšík ?; po třetinách: 1:1, 5:1, 0:4;
45:00
44:53
Vyloučen hráč Antonín Stárek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hra na zemi.
40:39
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jakub Seibert, asistoval Jiří Zmatlík (6:6).
37:56
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Vít Souček, asistoval Jakub Vajsejtl (6:5).
37:27
Vyloučen hráč Ondřej Pechan družstva Technology Florbal MB Black na 2 minuty za bránění ve hře.
35:53
Trestné střílení družstva Technology Florbal MB Black neproměnil Jakub Seibert.
35:11
34:15
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jakub Vajsejtl, asistoval Matěj Zajíček (6:3).
30:00
30:00
29:59
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Matyáš Flekl, asistoval Antonín Stárek (6:2).
26:47
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Antonín Stárek, asistoval Ladislav Pekárek (5:2).
24:28
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Oliver Brodský, asistoval Antonín Stárek (4:2).
22:43
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jakub Šourek, asistoval Radim Zeman (3:2).
20:58
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jakub Horák, asistoval Antonín Stárek (3:1).
16:23
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Albert Kouba, asistoval Jan Zátka (2:1).
15:00
15:00
12:27
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ladislav Pekárek, asistoval Antonín Stárek (1:1).
10:51
05:53
Vyloučen hráč Ladislav Pekárek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Stejskalová a Jan Čtvrtečka.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB Black: brankář: Ondřej Tomšík; hráči v poli: Ondřej Pechan, Jakub Vajsejtl, Jiří Zmatlík, Matěj Zajíček, Jakub Seibert
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Vojtěch Jirka; hráči v poli: Patrik Volný, Ladislav Pekárek, Ondřej Kopič, Jakub Horák, Oliver Brodský