2:1
1:0
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FbC Hradec Králové  5:2
15. David Veleba, 15. Tomáš Trnka, 16. Jan Malič, 28. Jan Malič, 45. Vojtěch Bílek - 4. Jonáš Velc, 24. Michal Kunart; rozhodčí: Ondřej Rosický - Jan Paleček; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Hanousek ? - Jakub Moravec ?; po třetinách: 2:1, 2:1, 1:0;
45:00
Komentář trenéra domácích: v druhém zápase jsem o trochu zlepšili. jsme rádi za výhru. děkujeme soupeři za zápas a dobrou cestu domů. děkujeme divákům.
45:00
Komentář trenéra hostů: V tomto zápase se nám nedařilo vyhrávat osobní souboje a nechávali jsme se od soupeře zbytečně zatlačit na své polovině. I naše rozehra s balonkem byla horší než soupeře a proto výsledek je zasloužený.
45:00
44:46
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vojtěch Bílek bez asistence (5:2).
44:27
Vyloučen hráč Tomáš Jerge družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:00
30:00
27:18
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Malič z trestného střílení (4:2).
23:35
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Michal Kunart bez asistence (3:2).
15:32
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Malič, asistoval Lukáš Trnka (3:1).
15:00
15:00
14:32
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Trnka, asistoval Štěpán Straka (2:1).
14:20
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil David Veleba, asistoval Vojtěch Bílek (1:1).
06:41
Vyloučen hráč Michal Kunart družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
03:59
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Jonáš Velc, asistoval Matyáš Makovský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Rosický a Jan Paleček.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové : brankář: Jakub Moravec; hráči v poli: Michal Rolín, Lukáš Klouček, Patrik Strejcius, Tomáš Jerge, David Štaier
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Martin Hanousek; hráči v poli: Matouš Nadrchal, Matěj Albrecht, Štěpán Straka, Tomáš Trnka, Jan Malič