2:1
1:2
- : -

Sokoli Pardubice - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 4:4
13. Kryštof Hajník, 18. Kryštof Hajník, 29. Matyáš Mík, 32. Petr Křinka - 10. Lukáš Vašíček, 27. Vojtěch Bílek, 33. David Veleba, 40. David Veleba; rozhodčí: Lukáš Recht - Jan Gross; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Malý ? - Lukáš Řezníček ?; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:2;
45:00
Trenér Pardubic: Je vidět, že nám sauna svědčí víc než zima. Mohli jsme vyhrát za 3body, ale i tak kluky chválím za odmakaný zápas. Děkuji soupeři za zápas.
45:00
Trenér Bohemians : Děkuji soupeři za vyrovnaný zápas.
45:00
42:39
Vyloučen hráč Vít Votruba družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
39:18
Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
39:18
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil David Veleba, asistoval Matěj Vosátka (4:4).
32:14
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil David Veleba, asistoval Jan Malič (4:3).
31:35
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Petr Křinka, asistoval Matyáš Mík (4:2).
30:00
30:00
28:49
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Matyáš Mík, asistoval Petr Křinka (3:2).
26:50
Po vysoké holi Nadrchala se z ochozů ozývá, že dnes nehrajeme badminton nýbrž florbal.
26:29
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vojtěch Bílek, asistoval Matěj Vosátka (2:2).
21:01
Brankář Řezníček se blýskl zákrokem jako z florbalové učebnice, díky kterému zneškodnil protiútok domácích.
18:10
Vyloučen hráč Kryštof Hajník družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za špatné střídání.
17:01
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Kryštof Hajník, asistoval Tomáš Belej (2:1).
17:01
Hajníkova střela se stihla otřít o jednoho z obránců. Poté už si našla cestu do sítě.
15:00
15:00
První perioda nám přinesla velmi vyrovnané utkání. Druhé dějství začíná za nerozhodného stavu.
15:00
12:13
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Kryštof Hajník bez asistence (1:1).
12:13
Hráč s číslem 14 si poradil v samostatném úniku. Za pomoci backhandového blafáčku přechytračil brankáře.
09:05
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Vašíček, asistoval Matouš Nadrchal (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Recht a Jan Gross.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Lukáš Řezníček; hráči v poli: Tomáš Trnka, Matěj Vosátka, David Veleba, Jakub Flek, Vojtěch Bílek
00:00
Line-up domácích Sokoli Pardubice: brankář: Jiří Malý; hráči v poli: Matyáš Mík, Petr Křinka, Vojtěch Rusin, Jan Nezval, Adam Doskočil