4:0
1:1
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - Sokoli Pardubice 6:1
4. Samuel Vobořil, 18. Jiří Dědič, 19. Jan Josef Brychta, 22. Josef Sedláček, 27. František Ženatý, 39. Jakub Dvořák - 43. Petr Křinka; rozhodčí: Lukáš Recht - Jan Gross; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Viktor Hejna ? - Jiří Malý ?; po třetinách: 1:0, 4:0, 1:1;
45:00
Komentář trenéra hostů: slabší druhá třetina rozhodla. děkuji soupeři za utkání
45:00
Komentář trenéra domácích: Jsem rád za úspěšný vstup do ligové sezóny. Vinou oslabené sestavy horší vstup do zápasu. Postupem času jsme se zlepšovali a ve druhé třetině zápas postupně rozhodli. Děkujeme soupeřům za utkání.
45:00
42:18
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Petr Křinka, asistoval Vojtěch Rusin (6:1).
38:55
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jakub Dvořák bez asistence (6:0).
33:53
Vyloučen hráč Jakub Dvořák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
26:38
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil František Ženatý, asistoval Daniel Fišer (5:0).
21:25
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Josef Sedláček, asistoval David Martínek (4:0).
18:33
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Josef Brychta, asistoval Josef Sedláček (3:0).
17:19
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jiří Dědič, asistoval Daniel Fišer (2:0).
15:00
15:00
03:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Samuel Vobořil bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Recht a Jan Gross.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokoli Pardubice: brankář: Jiří Malý; hráči v poli: Adam Doskočil, Matyáš Mík, Jan Kubec, Tomáš Belej, Jan Nezval
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Viktor Hejna; hráči v poli: Jan Josef Brychta, Alex Ilčišin, David Kozelka, Jakub Dvořák, Michal Václavík