1:4
2:2
- : -

Prague Tigers - FBC DDM Kati Kadaň 4:9
15. Tobiáš Průša, 29. Jakub Štellner, 45. Radek Šach, 45. Tobiáš Průša - 2. Miroslav Šeda, 10. Dominik Mach, 13. Petr Strnad, 17. Patrick Lenke, 19. Martin Šulaj, 19. Mikuláš Kulík, 29. Patrick Lenke, 41. Dominik Mach, 43. Miroslav Šeda; rozhodčí: Jan Strnad - Jan Čadek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Vojtěch Havrda ? - Filip Staněk ?; po třetinách: 1:3, 1:4, 2:2;
45:00
44:59
Komentář domácího trenéra: Na soupeře jsme nestačili fyzicky a do poloviny zápasu jsme neplnili taktické pokyny a proto zápas dopadl, tak jak dopadl. Děkuji soupeři a přeji šťastnou cestu domů.
44:59
Komentář hostujícího trenéra: Děkuji klukům za dnešní dobrý turnaj. Poslední dvě minuty zápasu radši nekomentuji. Děkuji soupeři za férové utkání.
44:56
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tobiáš Průša bez asistence (4:9).
44:51
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Radek Šach, asistoval Jakub Štellner (3:9).
42:57
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Miroslav Šeda bez asistence (2:9).
40:52
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Dominik Mach, asistoval Kryštof Bandas (2:8).
38:43
Vyloučen hráč René Chodura družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
28:49
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Štellner z trestného střílení (2:7).
28:29
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Patrick Lenke, asistoval Mikuláš Kulík (1:7).
18:52
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Mikuláš Kulík, asistoval Patrick Lenke (1:6).
18:40
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Martin Šulaj z trestného střílení (1:5).
16:00
15:00
15:00
14:21
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tobiáš Průša, asistoval František Blecha (1:3).
12:14
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Petr Strnad, asistoval Patrick Lenke (0:3).
09:25
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Dominik Mach, asistoval Jiří Němec (0:2).
06:10
Vyloučen hráč Miroslav Šeda družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
01:35
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Miroslav Šeda, asistoval Tomáš Sloup (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Strnad a Jan Čadek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Filip Staněk; hráči v poli: Jaroslav Michálek, Matouš Terč, Patrick Lenke, Petr Strnad, Mikuláš Kulík