0:7
0:8
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - Tatran Střešovice 0:25
2. Vojtěch Panuška, 3. Martin Krejčí, 4. Vojtěch Panuška, 5. Adam Kučera, 6. Lukáš Macháček, 9. Jakub Pluhař, 10. Vojtěch Panuška, 11. Martin Krejčí, 12. Lukáš Macháček, 14. Vít Hrbáček, 17. Lukáš Macháček, 21. Adam Kučera, 22. Vojtěch Panuška, 22. Martin Brauner, 25. Vojtěch Kún, 29. Martin Krejčí, 30. Jakub Pluhař, 35. Šimon Vavroušek, 38. Vojtěch Panuška, 41. Marek Hozman, 42. Vít Hrbáček, 42. Martin Krejčí, 43. Matěj Švarc, 44. Vojtěch Panuška, 45. Martin Brauner; rozhodčí: Jan Vacín - Petr Kopta; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Tomáš Heimerle 27 - Tomáš Týc 6; po třetinách: 0:10, 0:7, 0:8;
45:00
44:24
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Brauner, asistoval Viktor Mochan (0:25).
43:01
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Panuška, asistoval Jakub Týc (0:24).
42:30
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Matěj Švarc, asistoval Lukáš Macháček (0:23).
41:44
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Krejčí bez asistence (0:22).
41:04
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vít Hrbáček bez asistence (0:21).
40:45
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Marek Hozman, asistoval Lukáš Macháček (0:20).
37:28
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Panuška, asistoval Lukáš Macháček (0:19).
35:39
Vyloučen hráč Daniel Neckář družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
34:10
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Šimon Vavroušek bez asistence (0:18).
30:00
30:00
29:39
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jakub Pluhař, asistoval Lukáš Macháček (0:17).
28:53
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Krejčí bez asistence (0:16).
24:37
Vyloučen hráč Martin Krejčí družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
24:16
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Kún, asistoval Vojtěch Kučera (0:15).
21:47
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Brauner, asistoval Jiří Calda (0:14).
21:01
20:05
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Adam Kučera bez asistence (0:12).
16:03
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lukáš Macháček bez asistence (0:11).
15:00
15:00
13:34
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vít Hrbáček, asistoval Vojtěch Panuška (0:10).
11:48
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lukáš Macháček, asistoval Adam Kučera (0:9).
10:30
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Krejčí, asistoval Martin Brauner (0:8).
09:11
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Panuška, asistoval Vojtěch Kún (0:7).
08:25
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jakub Pluhař, asistoval Martin Pretl (0:6).
07:18
Vyloučen hráč Filip Kopřiva družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hra bez hokejky.
05:13
04:52
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Adam Kučera, asistoval Lukáš Macháček (0:4).
03:42
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Panuška, asistoval Vít Hrbáček (0:3).
02:11
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Krejčí, asistoval Viktor Mochan (0:2).
01:27
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Vacín a Petr Kopta.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Tomáš Týc; hráči v poli: Matěj Švarc, Jakub Pluhař, Lukáš Macháček, Adam Kučera, Martin Pretl