2:0
2:1
- : -

FbC Strakonice - SK Meťák České Budějovice 6:2
6. Miloslav Blahuta, 7. Miloslav Blahuta, 19. Daniel Chvosta, 27. Jan Keyzlar, 37. Jan Keyzlar, 43. Luboš Homolka - 13. Marcel Řežáb, 39. Marcel Řežáb; rozhodčí: Dominik Harman - Lukáš Teska; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Jonáš Hejlek ? - Jindřich Zettner ?, Jiří Šoupa ?; po třetinách: 2:1, 2:0, 2:1;
45:00
Komentář trenéra domácích: Výborný výkon. Děkuji klukům za obrovské nasazení a soupeři za fér hru.
45:00
Komentář trenéra hostů: Nechyběla nám bojovnost, ale rozhodli individuální chyby.
45:00
44:10
Vyloučen hráč Filip Kovárna družstva FbC Strakonice na 2 minuty za sekání.
42:31
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Luboš Homolka, asistoval Tomáš Pešek (6:2).
38:55
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Marcel Řežáb bez asistence (5:2).
38:55
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Šoupa družstva SK Meťák České Budějovice
38:11
Strakoničtí kontrolují zápas a vytváří si další a další šance. Soupeř hrozí převážně z brejků
38:11
Hostující tým vyměnil brankáře
36:05
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Jan Keyzlar, asistoval Miloslav Blahuta (5:1).
32:35
Hra 4 na 4 nepřinesla žádný gól
30:36
Budeme svědky hry 4 na 4
30:35
Vyloučen hráč Patrik Wolf družstva FbC Strakonice na 2 minuty za hrubost.
30:35
Vyloučen hráč Martin Kořenský družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
29:20
Hráči Meťáku však neskládají zbraně a stále se snaží vytvořit si šance
26:53
Po delší pasáži bez šancí využili hráči Strakonic hned tu první která se jim naskytla
26:52
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Jan Keyzlar bez asistence (4:1).
23:37
Hra se začíná přitvrzovat
18:36
Strakonice využili šanci a odskakují opět do dvoubrankového vedení
18:35
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Daniel Chvosta, asistoval Alexandr Houček (3:1).
11:26
Hra je velmi rozkouskovaná, náš časoměřič má spoustu práce, aby stíhal zastavovat a pouštět čas
06:04
Miloslav Blahuta dnes podruhé vystřelil a už se raduje z druhého gólu
06:03
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Miloslav Blahuta, asistoval Matěj Mikeš (2:0).
06:00
Strakoničtí kombinují na balonku a postupně si vytváří lepší a lepší šance
05:24
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Miloslav Blahuta, asistoval Alexandr Houček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Harman a Lukáš Teska.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Meťák České Budějovice: brankář: Jindřich Zettner; hráči v poli: Jan Voráček, Matěj Hladík, Filip Pírka, Lukáš Novosád, Jan Tomaško
00:00
Line-up domácích FbC Strakonice: brankář: Jonáš Hejlek; hráči v poli: Patrik Wolf, Miloslav Blahuta, Matěj Mikeš, Petr Lagron, Tomáš Pešek