2:2
7:0
- : -

Kanonýři Kladno modří - SK BIVOJ LITVÍNOV 11:2
5. Ferdinand Tomášek, 11. Matěj Čika, 20. Matěj Čika, 30. Ferdinand Tomášek, 32. Jan Trkovský, 33. Daniel Šebela, 38. Jan Trkovský, 39. Matěj Zíka, 42. Jan Trkovský, 43. Daniel Šebela, 43. Daniel Šebela - 26. Jakub Raiminius, 30. Jan Vokáč; rozhodčí: Jan Strnad - Tomáš Tóth; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Janoušek ? - Filip Šimůnek ?; po třetinách: 2:0, 2:2, 7:0;
45:00
42:53
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Daniel Šebela, asistoval Matěj Čika (11:2).
42:01
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Daniel Šebela bez asistence (10:2).
41:44
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Jan Trkovský, asistoval Štěpán Křeček (9:2).
38:39
Vyloučen hráč Petr Fryček družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
38:01
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Matěj Zíka, asistoval Matouš Mlejnek (8:2).
37:23
32:23
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Daniel Šebela, asistoval Petr Krejčík (6:2).
31:26
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Jan Trkovský bez asistence (5:2).
30:00
30:00
29:59
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč bez asistence (4:2).
29:03
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Ferdinand Tomášek bez asistence (4:1).
25:29
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Raiminius, asistoval Tomáš Kolodziej (3:1).
19:58
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Matěj Čika, asistoval Štěpán Křeček (3:0).
15:00
15:00
10:27
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Matěj Čika bez asistence (2:0).
04:43
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Ferdinand Tomášek, asistoval Petr Burgr (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Strnad a Tomáš Tóth.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Filip Šimůnek; hráči v poli: Jan Langhammer, Jan Paldus, Jakub Raiminius, Erik Kocur, Lukáš Kaprhál
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno modří: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Vojtěch Hartman, Daniel Šebela, Matouš Mlejnek, Štěpán Křeček, Matěj Čika