1:3
1:1
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - Prague Tigers 3:4
12. Erik Kocur, 16. Jan Vokáč, 32. Erik Kocur - 24. František Blecha, 26. Marek Rybák, 28. Jakub Štellner, 43. Radek Šach; rozhodčí: Jan Strnad - Tomáš Tóth; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 19; zásahy brankářů: Lukáš Mašek ? - Ondřej Feix ?; po třetinách: 1:0, 1:3, 1:1;
45:00
44:59
Komentář hostujícího trenéra: Csaplárova past sklapla, výborný návrat do utkání a zasloužené vítězství. Děkuji soupeři a přeji šťastnou cestu domů.
44:59
Komentář domácího trenéra: Konečně jsme dali více jak tři branky a zápas alespoň nějak vypadal. Děkuji soupeři za férové utkání a přeji šťastnou cestu domů
42:42
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Radek Šach, asistoval Jakub Štellner (3:4).
37:15
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
31:36
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Erik Kocur, asistoval Jan Vokáč (3:3).
30:00
30:00
28:08
Vyloučen hráč František Blecha družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře.
27:21
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Štellner, asistoval Marek Rybák (2:3).
25:46
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Marek Rybák, asistoval Petr Kulvajt (2:2).
23:13
Branku družstva Prague Tigers vstřelil František Blecha, asistoval Michal Novák (2:1).
21:59
Vyloučen hráč Michal Libecait družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:44
Vyloučen hráč Jan Paldus družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:21
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč, asistoval Erik Kocur (2:0).
15:00
15:00
11:37
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Erik Kocur bez asistence (1:0).
04:38
Vyloučen hráč Michal Novák družstva Prague Tigers na 2 minuty za hra rukou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Strnad a Tomáš Tóth.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers:
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Lukáš Mašek; hráči v poli: Tomáš Kolodziej, Michal Libecait, Martin Dvořák, Jan Vokáč, Josef Jupa