0:7
2:3
- : -

DDM Dynamo Teplice A - Kanonýři Kladno modří 2:12
39. Lukáš Krippner, 44. Lukáš Mucha - 5. Matěj Vencl, 13. Jakub Bohuslávek, 16. Filip Sochor, 16. Dominik Prudil, 20. Štěpán Křeček, 21. Filip Molhanec, 25. Filip Sochor, 25. Matěj Čika, 29. Daniel Šebela, 40. Ferdinand Tomášek, 44. Daniel Šebela, 45. Petr Burgr; rozhodčí: Jan Strnad - Jan Čadek; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Daniel Kratochvíl ? - Jakub Janoušek ?, Libor Domkař ?; po třetinách: 0:2, 0:7, 2:3;
45:00
44:59
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Petr Burgr, asistoval Ferdinand Tomášek (2:12).
43:55
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil Lukáš Mucha, asistoval Jan Veselý (2:11).
43:47
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Daniel Šebela, asistoval Štěpán Křeček (1:11).
39:11
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Ferdinand Tomášek, asistoval Jan Trkovský (1:10).
38:25
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil Lukáš Krippner, asistoval Daniel Kocaj (1:9).
30:00
30:00
28:08
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Daniel Šebela, asistoval Filip Molhanec (0:9).
24:51
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Matěj Čika, asistoval Matouš Mlejnek (0:8).
24:06
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Filip Sochor, asistoval Hugo Hübner (0:7).
23:01
Střídání brankáře. Nový brankář Libor Domkař družstva Kanonýři Kladno modří
20:53
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Filip Molhanec, asistoval Jakub Bohuslávek (0:6).
20:13
Vyloučen hráč Štěpán Hájek družstva DDM Dynamo Teplice A na 2 minuty za bránění ve hře.
19:10
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Štěpán Křeček, asistoval Ferdinand Tomášek (0:5).
15:26
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Dominik Prudil, asistoval Filip Sochor (0:4).
15:07
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Filip Sochor, asistoval Matěj Vencl (0:3).
15:00
15:00
12:54
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Jakub Bohuslávek z trestného střílení (0:2).
05:21
Vyloučen hráč Richard Strejcovský družstva DDM Dynamo Teplice A na 2 minuty za hra rukou.
04:01
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Matěj Vencl, asistoval Hugo Hübner (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Strnad a Jan Čadek.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno modří: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Hugo Hübner, Matěj Vencl, Filip Sochor, Dominik Prudil, Matěj Zíka