0:2
1:0
- : -

Bulldogs Brno - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 2:3
2. Jakub Hanák, 38. Denis Müller - 6. Mathias Schwesig, 17. Patrik Synek, 27. Ondřej Kos; rozhodčí: Jiří Kučera - Libor Štěcha; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Dan Hladilín ? - Patrik Pospíšil ?; po třetinách: 1:1, 0:2, 1:0;
45:00
Komentář trenéra Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: Děkujeme soupeři za utkání.
45:00
Komentář trenéra Bulldogs Brno: Jsem rád, že se náš výkon zápas od zápasu zlepšuje. Škoda, že se nám nepodařilo proměnit něktrerou z sancí. Zápas mohl být zajímavější. Stále, ale máme na čem pracovat.
45:00
43:15
Timeout Bulldogs Brno
41:07
Vyloučen hráč Petr Vaverčák družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
37:24
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Denis Müller, asistoval Matěj Valášek (2:3).
36:02
Vyloučen hráč Martin Malý družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
26:41
Vyloučen hráč Mathias Schwesig družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:21
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Kos z trestného střílení (1:3).
19:33
Vyloučen hráč Lukáš Vychodil družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
16:21
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Patrik Synek, asistoval Martin Kadlec (1:2).
15:00
15:00
05:58
Vyloučen hráč Adam Vágner družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:44
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Mathias Schwesig, asistoval Martin Kadlec (1:1).
01:49
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jakub Hanák, asistoval Adam Zukal (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kučera a Libor Štěcha.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Patrik Pospíšil; hráči v poli: Alex Dokládal, Martin Malý, Patrik Synek, Martin Kadlec, Mathias Schwesig
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Dan Hladilín; hráči v poli: Matěj Valášek, Jan Svoboda, Lukáš Navrátil, Denis Müller, Richard Makyča