3:4
2:4
- : -

Florbal Exelsior Havířov - PANTHERS OTROKOVICE 6:9
14. Tomáš Prus, 23. Radim Pecháček, 23. Vojtěch Škůrek, 24. Petr Vojkůvka, 34. Václav Baláž, 40. Vojtěch Škůrek - 6. Daniel Řezáč, 22. Ondřej Kahoun, 25. Ondřej Kahoun, 29. Adam Štourač, 29. Ondřej Kahoun, 34. Josef Štourač, 35. Milan Sousedík, 44. Milan Sousedík, 45. Ondřej Kahoun; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 3:5 + Jaromír Malina OS; využití: 0:3; diváků: 30; zásahy brankářů: Jakub Starzyk ? - Alexandr Pujin ?; po třetinách: 1:1, 3:4, 2:4;
45:00
Komentář trenéra domácích: Zápas rozhodl nedůraz v osobních soubojích a v předbrankovém prostoru.
45:00
Komentář trenéra hostů: Děkujeme soupeři za zápas.
45:00
44:44
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ondřej Kahoun, asistoval Petr Kopecký (6:9).
43:57
Vyloučen hráč Štěpán Graf družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
43:11
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Milan Sousedík, asistoval Adam Štourač (6:8).
39:15
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Vojtěch Škůrek, asistoval Štěpán Graf (6:7).
34:02
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Milan Sousedík, asistoval Michal Procházka (5:7).
33:28
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Josef Štourač, asistoval Adam Štourač (5:6).
33:16
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Václav Baláž, asistoval Tomáš Poruba (5:5).
30:00
30:00
28:41
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ondřej Kahoun, asistoval Tomáš Brázdil (4:5).
28:09
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Adam Štourač bez asistence (4:4).
24:17
23:29
Vyloučen hráč Tomáš Prus družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
23:04
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Petr Vojkůvka, asistoval Vojtěch Škůrek (4:2).
22:51
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Vojtěch Škůrek, asistoval Petr Martynek (3:2).
22:36
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Radim Pecháček, asistoval Tomáš Prus (2:2).
21:44
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ondřej Kahoun, asistoval Adam Štourač (1:2).
20:40
Vyloučen hráč Radim Pecháček družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
19:08
Vyloučen hráč Josef Štourač družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
19:08
Vyloučen hráč Nikolas Šilhák družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nesportovní chování.
19:08
Vyloučen trenér Jaromír Malina družstva PANTHERS OTROKOVICE - osobní trest.
17:41
Vyloučen hráč Adam Štourač družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hra rukou.
15:00
15:00
13:33
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus, asistoval Petr Vojkůvka (1:1).
08:21
Vyloučen hráč Petr Kopecký družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za zdržování hry.
05:59
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Daniel Řezáč, asistoval Adam Štourač (0:1).
04:31
Vyloučen hráč Petr Kopecký družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Alexandr Pujin; hráči v poli: Petr Kopecký, David Švancer, Josef Štourač, Adam Štourač, Daniel Řezáč
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Jakub Starzyk; hráči v poli: Petr Vojkůvka, Tomáš Prus, Radim Pecháček, Boleslav Moudrý, Tomáš Haničák