2:3
6:3
- : -

FBC ČPP OSTRAVA - Florbal Exelsior Havířov 11:9
6. Šimon Soukup, 8. Lukáš Pobořil, 14. David Toman, 17. Daniel Chatrný, 21. Daniel Chatrný, 31. Richard Pum, 32. Lukáš Pobořil, 33. Petr Polášek, 38. Daniel Chatrný, 41. David Slončík, 41. Daniel Chatrný - 1. Tomáš Prus, 5. Tomáš Prus, 7. Tomáš Prus, 19. Tomáš Prus, 26. Tomáš Prus, 30. Štěpán Graf, 36. Štěpán Graf, 40. Radim Pecháček, 44. Štěpán Graf; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 5:3; využití: 2:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Patrik Antoniazi ?, Šimon Hadwiger ?, Matěj Prašivka ? - Jakub Starzyk ?; po třetinách: 3:3, 2:3, 6:3;
45:00
Komentář trenéra hostů: Přílišná horlivost a netrpělivost nás stála zápas. Chválím naši produktivitu.
45:00
Komentář trenérů domácích: Bohužel z naší strany hodně podceněný zápas. Děkujeme soupeřům a rozhodčím.
45:00
43:42
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Štěpán Graf, asistoval Boleslav Moudrý (11:9).
42:54
Timeout Florbal Exelsior Havířov
40:51
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný bez asistence (11:8).
40:47
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil David Slončík, asistoval Maxim Grega (10:8).
39:30
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Radim Pecháček, asistoval Tomáš Prus (9:8).
39:28
Vyloučen hráč Petr Polášek družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
37:22
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Maxim Grega (9:7).
35:58
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Štěpán Graf bez asistence (8:7).
33:51
Vyloučen hráč Daniel Chatrný družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:42
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Petr Polášek, asistoval Noel Gavaller (8:6).
31:37
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Lukáš Pobořil, asistoval Daniel Chatrný (7:6).
30:11
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Richard Pum, asistoval Matěj Přindiš (6:6).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Matěj Prašivka družstva FBC ČPP OSTRAVA
30:00
30:00
29:35
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Štěpán Graf, asistoval Václav Baláž (5:6).
28:38
Vyloučen hráč Vojtěch Škůrek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za špatné střídání.
27:39
Vyloučen hráč Lukáš Pobořil družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za zdržování hry.
26:43
25:46
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus, asistoval Petr Vojkůvka (5:5).
20:34
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Noel Gavaller (5:4).
18:49
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus, asistoval Boleslav Moudrý (4:4).
16:05
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Šimon Soukup (4:3).
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář Šimon Hadwiger družstva FBC ČPP OSTRAVA
15:00
15:00
13:54
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil David Toman, asistoval Matěj Přindiš (3:3).
10:31
Vyloučen hráč Petr Martynek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
08:42
Vyloučen hráč David Toman družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za držení.
07:41
06:14
Vyloučen hráč Štěpán Graf družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:05
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus, asistoval Radim Pecháček (1:3).
05:50
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Adam Mikoláš (1:2).
04:53
00:22
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: Jakub Starzyk; hráči v poli: Štěpán Graf, Vojtěch Škůrek, Václav Baláž, Petr Martynek, Tomáš Poruba
00:00
Line-up domácích FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Patrik Antoniazi; hráči v poli: Adam Mikoláš, Daniel Chatrný, Richard Pum, Lukáš Pobořil, Šimon Soukup