0:3
2:1
- : -

FK Slovan J.Hradec - FbK Orlicko-Třebovsko 3:8
9. Kryštof Nekola, 32. Vojtěch Prokop, 41. Jakub Hybš - 9. Tomáš Martinásek, 10. Antonín Hubálek, 11. Matěj Kubasa, 14. Tomáš Martinásek, 17. Tomáš Martinásek, 25. Lukáš Říha, 26. Tomáš Martinásek, 45. Antonín Hubálek; rozhodčí: Filip Neumann - Daniel Jireček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Jakub Kořínek 25 - Matyáš Kopecký 13; po třetinách: 1:4, 0:3, 2:1;
45:00
44:19
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Antonín Hubálek bez asistence (3:8).
40:01
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Hybš, asistoval Filip Šimek (3:7).
31:14
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Vojtěch Prokop, asistoval Denisa Balová (2:7).
30:00
30:00
25:52
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tomáš Martinásek bez asistence (1:7).
24:24
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Lukáš Říha bez asistence (1:6).
19:14
Vyloučen hráč Jonáš Řípa družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za špatné střídání.
16:56
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tomáš Martinásek, asistoval Vojtěch Štantejský (1:5).
15:00
15:00
13:26
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tomáš Martinásek, asistoval Filip Šalda (1:4).
11:54
Vyloučen hráč Daniel Boušek družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
10:40
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Matěj Kubasa bez asistence (1:3).
09:05
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Antonín Hubálek, asistoval Michal Břeň (1:2).
08:32
08:20
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Kryštof Nekola, asistoval Tomáš Dofek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Neumann a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Matyáš Kopecký; hráči v poli: Jiří Vaňous, Matyáš Holub, Lukáš Říha, Ondřej Hamerník, Matěj Kubasa
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Jakub Kořínek; hráči v poli: Bára Matějková, Michal Beránek, Denisa Balová, Filip Šimek, Vojtěch Prokop