5:1
1:2
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - PSKC Okříšky 7:4
1. Nikolas Zouhar, 16. Nikolas Zouhar, 17. Marek Zapletal, 19. Nikolas Zouhar, 22. Marek Zapletal, 28. Jaroslav David, 38. Jaroslav David - 12. Jiří Vlach, 27. Vojtěch Adam, 42. Patrik Mynařík, 45. Patrik Mynařík; rozhodčí: Michal Havelka - Adam Hollósy; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Buršík 12, Aleš Padalík 10 - Radek Korba 28; po třetinách: 1:1, 5:1, 1:2;
45:00
44:41
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Patrik Mynařík, asistoval Petr Zajíček (7:4).
41:24
40:28
Vyloučen hráč Tadeáš Gryc družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
40:28
Vyloučen hráč Vojtěch Adam družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za hrubost.
37:09
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jaroslav David, asistoval Nikolas Zouhar (7:2).
32:44
Střídání brankáře. Nový brankář Aleš Padalík družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno
30:00
30:00
29:22
Vyloučen hráč Lukáš Jelínek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
27:23
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jaroslav David bez asistence (6:2).
26:41
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Vojtěch Adam bez asistence (5:2).
21:58
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Zapletal, asistoval Lukáš Jelínek (5:1).
18:00
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Nikolas Zouhar, asistoval Patrik Hájek (4:1).
16:00
15:51
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Nikolas Zouhar, asistoval David Tretina (2:1).
15:00
15:00
13:59
Trestné střílení družstva PSKC Okříšky neproměnil Roman Sedlák.
11:13
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Jiří Vlach, asistoval Petr Zajíček (1:1).
00:33
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Nikolas Zouhar bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Adam Hollósy.
00:00
00:00
Line-up hostů PSKC Okříšky: brankář: Radek Korba; hráči v poli: Dan Kalina, Jiří Uher, Jiří Vlach, Patrik Mynařík, Roman Sedlák
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Matěj Buršík; hráči v poli: Lukáš Suk, David Sláma, David Tretina, Nikolas Zouhar, Jaroslav David