1:1
1:0
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Snipers Třebíč 6:1
6. Jan Gerža, 10. Lukáš Černý, 12. David Sedláček, 15. František Blažek, 26. Milan Palášek, 38. Michal Martinek - 30. Filip Dvořák; rozhodčí: Filip Neumann - Daniel Jireček; vyloučení: 1 + Václav Bajko 5:1; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Jan Dočekal 13 - Roman Kedroň 23; po třetinách: 4:0, 1:1, 1:0;
45:00
38:43
Vyloučen hráč Lukáš Černý družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za bránění ve hře.
37:56
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Michal Martinek, asistoval David Sedláček (6:1).
30:00
30:00
29:06
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Filip Dvořák, asistoval Jiří Procházka (5:1).
28:02
Timeout Snipers Třebíč
28:02
Vyloučen hráč Václav Bajko družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 5 minut za hrubost.
25:02
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Milan Palášek, asistoval František Blažek (5:0).
21:44
Vyloučen hráč Vojtěch Jahoda družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za blokování hokejky.
15:00
15:00
14:22
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil František Blažek bez asistence (4:0).
11:52
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil David Sedláček, asistoval Martin Smejkal (3:0).
09:47
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Lukáš Černý, asistoval Štěpán Blažek (2:0).
05:48
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Gerža, asistoval Lukáš Černý (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Neumann a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: Roman Kedroň; hráči v poli: Jan Pacal, Vojtěch Jahoda, Šimon Šplíchal, Lukáš Bartes, Jiří Procházka
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jan Dočekal; hráči v poli: Milan Palášek, Jan Gerža, Lukáš Černý, Štěpán Blažek, Václav Bajko