3:4
3:2
- : -

PSKC Okříšky - Hippos Žďár n/S. 9:11
7. Martin Noháček, 11. Roman Sedlák, 12. Patrik Mynařík, 23. Patrik Mynařík, 25. Michal Pařízek, 30. Martin Noháček, 32. Patrik Mynařík, 44. Petr Zajíček, 45. Petr Zajíček - 1. Martin Svatoň, 2. Pavel Rous, 3. Pavel Rous, 12. Pavel Rous, 14. Lukáš Hudeček, 19. Martin Kršek, 28. Pavel Rous, 29. Tomáš Hrubý, 30. Pavel Rous, 33. Martin Kršek, 35. Pavel Rous; rozhodčí: Miloš Janda - Matěj Kos; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Radek Korba ? - Daniel Pelikán ?; po třetinách: 3:5, 3:4, 3:2;
45:00
Komentář trenéra hostů: "Dvě věci rozhodli zápas... náš nástup a to, že jsme na konci 2. třetiny dokázali prostřídat tak, aby naše 1. lajna vyšla na tu "pelhřimovskou", přehrála ji ve třech střídání 3:0. Tim jsme odskočili na rozhodující náskok, a pak ho udrželi. Ale jinak zápas hodný 1. ligy, soupeři, rozhodčím, báječným divákům dííík!"
45:00
44:40
A probíhá poslední minuta třetí třetiny.
44:11
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Petr Zajíček, asistoval Patrik Mynařík (9:11).
43:21
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Petr Zajíček bez asistence (8:11).
43:05
Trenéři na lavičkách nervózně přešlapují...
41:39
Okříšky trefují tyč.
38:35
Timeout Hippos Žďár n/S.
38:30
Na na utkání zavítalo 35 fanoušků, které tímto zdravíme.
34:50
Sváťa SEDÍ A HRA SE PŘIOSTŘUJE
34:13
Vyloučen hráč Martin Svatoň družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za blokování hokejky.
34:03
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Pavel Rous bez asistence (7:11).
33:23
Vyloučen hráč Jiří Vlach družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za zdržování hry.
32:21
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Martin Kršek, asistoval Pavel Rous (7:10).
31:32
Další hráč Okřížek leží na zemi.
31:03
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Patrik Mynařík, asistoval Jiří Vlach (7:9).
30:45
Vyloučen hráč Tomáš Hrubý družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:57
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Pavel Rous, asistoval Lukáš Hudeček (6:9).
29:04
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Martin Noháček, asistoval Michal Pařízek (6:8).
28:30
Tomáš Hrubý a Pavel Rous - florbalová symbioza !
28:29
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Tomáš Hrubý, asistoval Pavel Rous (5:8).
27:38
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Pavel Rous, asistoval Tomáš Hrubý (5:7).
27:38
Nádherný bekend Pavla Rouse.
25:20
Okříšky drží HIppos v zámku.
24:22
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Michal Pařízek, asistoval Martin Noháček (5:6).
22:30
Nesmyslné hraní s míčkem Rouse před golmanem domácích, Okříšky potrestaly gólem.
22:28
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Patrik Mynařík bez asistence (4:6).
18:13
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Martin Kršek, asistoval Martin Svatoň (3:6).
18:13
Ve 4. minutě zápasu skóruje Orel v barvách Hipposu, Martin Kršek.
16:35
Hra se přelévá ze strany na stranu.
15:00
15:00
14:30
A výborná práce zdravotníků ho opět postavila na nohy.
14:15
Hrubý skolil golman ,který stále leží na zemi.
14:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
13:39
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Hudeček, asistoval Pavel Rous (3:5).
11:46
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Patrik Mynařík, asistoval Roman Sedlák (3:4).
11:19
10:18
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Roman Sedlák, asistoval Petr Zajíček (2:3).