5:0
- : -
FBS Olomouc

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBS Olomouc 6:3
21. Tomáš Janek, 33. Martin Sedláček, 37. Jáchym Kuběna, 37. Adam Palčinský, 39. Ondřej Jankovský, 41. Tomáš Janek - 9. Lukáš Vachutka, 19. Lukáš Vachutka, 26. Tomáš Jelínek; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 8:3; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Michael Chalupecký ? - Jiří Kvapil ?; po třetinách: 0:1, 1:2, 5:0;
45:00
Komentář trenéra domácích Václava Komačky: 8 dvojminutových trestov je vela. Rozbiehali sme sa velmi pomaly a tempo prišlo až v tretej tretine , ked sme stiahli hru na dve formacie. Dnes podali dobrý výkon golmani.
45:00
Komentář trenéra hostů Tomáše Hrušky: Škoda dobrého zápasu. První i druhou třetinu kluci plnili taktické pokyny. Ve třetí třetině nás Vítkovice jednoznačně přehrály a zaslouženě vyhráli. Omlouváme se soupeři za simulaci našeho hráče v poslední minutě. Děkujeme za zápas.
45:00
43:04
Vyloučen hráč Adam Palčinský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
40:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Janek bez asistence (6:3).
40:49
Timeout FBS Olomouc
40:49
Vyloučen hráč Ondřej Svoboda družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:14
Vyloučen hráč Martin Sedláček družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
38:21
Vyloučen hráč Jáchym Kuběna družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra rukou.
38:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Jankovský, asistoval Adam Palčinský (5:3).
36:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Palčinský, asistoval Martin Ostárek (4:3).
36:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jáchym Kuběna, asistoval Ondřej Svoboda (3:3).
34:38
Vyloučen hráč Viktor Karásek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání.
34:38
Vyloučen hráč Tomáš Jelínek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
32:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Sedláček, asistoval Jáchym Kuběna (2:3).
30:00
30:00
28:43
Vyloučen hráč Martin Ostárek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
27:07
25:28
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval Tomáš Štrbák (1:3).
22:42
Vyloučen hráč Dušan Soušek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování hokejky.
20:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Janek, asistoval Jáchym Kuběna (1:2).
18:30
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Lukáš Vachutka, asistoval Jakub Mynář (0:2).
17:12
Vyloučen hráč Ondřej Jankovský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
08:11
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Lukáš Vachutka bez asistence (0:1).
06:33
Vyloučen hráč Jindřich Bernard družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Jiří Kvapil; hráči v poli: Tomáš Štrbák, David Kotek, Jan Kopecký, Jakub Mynář, Tomáš Jelínek
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Michael Chalupecký; hráči v poli: Jakub Galia, Tomáš Janek, Ondřej Svoboda, Martin Sedláček, Jáchym Kuběna