0:4
1:3
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko - TJ Znojmo LAUFEN CZ 1:11
44. Ondřej Hamerník - 3. Martin Smejkal, 7. Tadeáš Hoch, 10. Jan Gerža, 13. František Blažek, 16. Jan Gerža, 22. Tadeáš Hoch, 25. Martin Smejkal, 26. Jakub Čech, 37. Martin Smejkal, 39. Štěpán Blažek, 45. Lukáš Černý; rozhodčí: Ondřej Jiránek - Daniel Jireček; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Matyáš Kopecký 19 - Jakub Pechura 8; po třetinách: 0:4, 0:4, 1:3;
45:00
44:35
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Lukáš Černý, asistoval Jan Gerža (1:11).
43:18
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Ondřej Hamerník, asistoval Matěj Kubasa (1:10).
41:30
Vyloučen hráč Lukáš Černý družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:14
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Štěpán Blažek, asistoval Václav Bajko (0:10).
36:32
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Smejkal, asistoval David Sedláček (0:9).
30:00
30:00
29:55
Vyloučen hráč Jonáš Vacula družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
25:42
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jakub Čech, asistoval František Blažek (0:8).
24:15
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Smejkal, asistoval Jakub Čech (0:7).
21:14
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tadeáš Hoch, asistoval František Blažek (0:6).
15:43
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Gerža, asistoval Lukáš Černý (0:5).
15:00
15:00
12:03
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil František Blažek, asistoval Jakub Čech (0:4).
09:09
06:35
02:50
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Smejkal, asistoval Martin Král (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jiránek a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jakub Pechura; hráči v poli: Michal Martinek, David Sedláček, Dominik Klimek, Jakub Čech, Jonáš Vacula
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Matyáš Kopecký; hráči v poli: Matyáš Holub, Jiří Vaňous, Lukáš Říha, Ondřej Hamerník, Matěj Kubasa