8:0
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - FBC ČPP OSTRAVA 12:5
14. Antonín Mikulík, 18. David Kotek, 24. Dušan Soušek, 25. David Kotek, 33. Jindřich Bernard, 35. Jakub Mynář, 39. Lukáš Vachutka, 39. Tomáš Jelínek, 41. Antonín Mikulík, 42. Tomáš Jelínek, 43. Lukáš Vachutka, 44. Jakub Mynář - 1. Daniel Chatrný, 4. Šimon Soukup, 15. Daniel Chatrný, 23. Šimon Soukup, 28. Šimon Soukup; rozhodčí: Marek Klečka - Filip Plíhal; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Martin Navrátil ? - Šimon Hadwiger ?, Matěj Prašivka ?, Patrik Antoniazi ?; po třetinách: 1:3, 3:2, 8:0;
45:00
Komentář trenéra hostí: Bohužel musím jen poblahopřát soupeři. Byl lepší.
45:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Hrušky: Naprostá fantazie. Dvě třetiny vyrovnaný zápas, ale ve třetí třetině hráli kluci přesně tak, jak bychom to potřebovali v předchozím zápase. S tímto výkonem si zasloužíme hrát první koš, tak doufáme, nám Vítky pomohou :-). Chválím všechny hráče za výkon. Děkuji soupeři za zápas!
45:00
43:31
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jakub Mynář, asistoval Antonín Mikulík (12:5).
42:22
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Lukáš Vachutka bez asistence (11:5).
41:39
Timeout FBC ČPP OSTRAVA
41:38
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval Jakub Mynář (10:5).
40:13
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Antonín Mikulík, asistoval Jindřich Bernard (9:5).
38:24
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Jelínek bez asistence (8:5).
38:13
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Lukáš Vachutka, asistoval Matyáš Josef Trpišovský (7:5).
34:12
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jakub Mynář, asistoval Tomáš Štrbák (6:5).
32:04
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jindřich Bernard bez asistence (5:5).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Patrik Antoniazi družstva FBC ČPP OSTRAVA
30:00
30:00
27:45
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Adam Mikoláš (4:5).
24:09
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil David Kotek bez asistence (4:4).
23:02
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Dušan Soušek, asistoval Lukáš Vachutka (3:4).
22:18
17:09
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil David Kotek, asistoval Jindřich Bernard (2:3).
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář Matěj Prašivka družstva FBC ČPP OSTRAVA
15:00
15:00
14:48
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Lukáš Pobořil (1:3).
13:11
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Antonín Mikulík bez asistence (1:2).
08:49
Vyloučen hráč Matěj Přindiš družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
03:26
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Lukáš Pobořil (0:2).
00:10
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Šimon Soukup (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Klečka a Filip Plíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Šimon Hadwiger; hráči v poli: Adam Mikoláš, Jindřich Žalud, Šimon Soukup, Daniel Chatrný, Lukáš Pobořil
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Martin Navrátil; hráči v poli: Jan Kopecký, Tomáš Štrbák, David Kotek, Jakub Mynář, Tomáš Jelínek