0:0
5:0
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - FbC Hradec Králové  6:1
12. Josef Sedláček, 33. Jakub Mitíska, 41. Michal Václavík, 43. Alex Ilčišin, 45. Vojtěch Andrášek, 45. Patrik Černý - 13. Jakub Dvořák; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Viktor Hejna ? - Jakub Moravec ?; po třetinách: 1:1, 0:0, 5:0;
45:00
Komentář trenér hostí: Po celý zápas jsme drželi se soupeřem krok. Bohužel opět nás trápila neefektivita v zakončení. Smolný vítězný gol nám také nepomohl. Děkujeme soupeři za utkání a našim hráčům za dobré nasazení.
45:00
Komentář trenéra domácích: Jsme rádi, že jsme důležité utkání zvládli. I bez několik opor jsme byli v zápase lepším týmem a trpělivě jsme si šli za třemi body. Díky týmu za odmakaný zápas a za výhru v prvním ligovém turnaji!
45:00
44:40
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Patrik Černý bez asistence (6:1).
44:00
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Vojtěch Andrášek bez asistence (5:1).
42:24
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Alex Ilčišin bez asistence (4:1).
40:45
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michal Václavík, asistoval František Ženatý (3:1).
37:35
Vyloučen hráč Tomáš Jerge družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
32:56
Vyloučen hráč Jiří Dědič družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nesportovní chování.
32:19
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jakub Mitíska bez asistence (2:1).
30:00
30:00
29:06
Trestné střílení družstva FbC Hradec Králové neproměnil Lukáš Klouček.
15:00
15:00
12:00
Vlastní branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jakub Dvořák (1:1).
11:43
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Josef Sedláček, asistoval Alex Ilčišin (1:0).
06:59
Vyloučen hráč Michal Rolín družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Recht a Daniel Fišer.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové : brankář: Jakub Moravec; hráči v poli: Michal Rolín, Dominik Schlappl, Tomáš Jerge, David Štaier, Lukáš Erbs
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Viktor Hejna; hráči v poli: Jiří Dědič, David Martínek, Josef Sedláček, Alex Ilčišin, Patrik Černý