3:1
1:3
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - ACEMA Sparta Praha UNYP 9:5
3. David Veleba, 6. Vojtěch Bílek, 8. David Veleba, 8. Štěpán Straka, 10. David Veleba, 20. Matěj Albrecht, 27. Matěj Vosátka, 29. David Veleba, 36. Matěj Vosátka - 2. Jakub Dvořák, 21. Josef Sedláček, 32. Alex Ilčišin, 34. Alex Ilčišin, 36. Radek Drba; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 1:3 + František Ženatý 5; využití: 4:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Martin Hanousek ?, Lukáš Řezníček ? - Viktor Hejna ?; po třetinách: 5:1, 3:1, 1:3;
45:00
Komentář trenéra hostů: Utkání se mi těžko hodnotí. Rozhodlo ho hned v úvodu zápasu vymyšlené 5 minutové oslabení, které Bohemka zkušeně využila. Zbytek zápasu jsme se snažili zápas zvrátit, ale nepovedlo se. Děkuji soupeřům za zápas.
45:00
Komentář trenéra domácích:,,Mohlo to být vyrovnané utkání, nebýt 5-ti minutového vyloučení v úvodu zápasu. Děkuji soupeři za zápas."
45:00
44:20
Vyloučen hráč Patrik Černý družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost.
35:54
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Vosátka, asistoval David Veleba (9:5).
35:35
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Radek Drba, asistoval Lukáš Mervart (8:5).
33:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Alex Ilčišin, asistoval Josef Sedláček (8:4).
33:57
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Řezníček družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7
31:24
30:00
30:00
28:54
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil David Veleba, asistoval Vojtěch Bílek (8:2).
26:30
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Vosátka, asistoval Jan Malič (7:2).
24:46
Vyloučen hráč Igor Hejna družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
20:53
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Josef Sedláček, asistoval Alex Ilčišin (6:2).
19:46
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Albrecht, asistoval Tomáš Trnka (6:1).
15:00
15:00
10:24
Vyloučen hráč Patrik Černý družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování hokejky.
09:57
Vyloučen hráč Štěpán Straka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
09:47
07:53
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Štěpán Straka, asistoval Vojtěch Bílek (4:1).
07:00
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil David Veleba, asistoval Jan Malič (3:1).
05:50
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vojtěch Bílek, asistoval Jan Malič (2:1).
05:35
Vyloučen hráč František Ženatý družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 5 minut za sekání.
02:31
01:03
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jakub Dvořák, asistoval František Ženatý (0:1).