1:0
5:1
- : -

FBC Česká Lípa - Florbal Primátor Náchod 8:3
3. Ondřej Kopič, 5. Ladislav Pekárek, 18. Albert Kouba, 33. Ladislav Pekárek, 35. Ladislav Pekárek, 39. Oliver Brodský, 41. Antonín Stárek, 42. Antonín Stárek - 9. Daniel Kříž, 12. Lukáš Jirásek, 37. David Špaček; rozhodčí: Martin Trnka - Filip Ryant; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Daniel Jukl 27 - Dominik Hanuš 15, Adam Poláček 2; po třetinách: 2:2, 1:0, 5:1;
45:00
41:12
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Antonín Stárek z trestného střílení (8:3).
41:12
Střídání brankáře. Nový brankář Adam Poláček družstva Florbal Primátor Náchod
40:56
Vyloučen hráč Jan Zátka družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
40:30
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Antonín Stárek bez asistence (7:3).
38:43
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Oliver Brodský, asistoval Antonín Stárek (6:3).
37:35
Vyloučen hráč David Ulich družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za vysoká hokejka.
36:06
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Špaček, asistoval Daniel Kříž (5:3).
34:06
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ladislav Pekárek, asistoval Antonín Stárek (5:2).
32:21
30:00
30:00
19:01
Vyloučen hráč Martin Rokos družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání.
17:48
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Albert Kouba, asistoval Jan Zátka (3:2).
15:00
15:00
11:07
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Lukáš Jirásek, asistoval Daniel Kříž (2:2).
08:21
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Daniel Kříž, asistoval Dominik Hanuš (2:1).
04:21
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ladislav Pekárek, asistoval Jakub Horák (2:0).
02:23
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ondřej Kopič bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Daniel Kříž, Jakub Vysoký, Nikolas Osifčin, David Špaček, Lukáš Jirásek
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Daniel Jukl; hráči v poli: Ondřej Kopič, Jakub Horák, Oliver Brodský, Ladislav Pekárek, Antonín Stárek